Vetura
Fier
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Mitsubishi l200 viti 2000 4x4

  Mitsubishi l200 viti 2000 4x4

  Makina eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe ng ana optike makina eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli dhe prove me dogan te paguar cmimi 5100 I padiskutueshem

  5.100 €
  Fier
  Dje, 20:57
 • Shitet Mitsubishi L200 4X4

  Shitet Mitsubishi L200 4X4

  Makina eshte ne gjendje perfekte inxhenerike dhe motorrike.Makina e shte e ardhur nga Suedia

  5.200 €
  Fier
  18 tetor 15:47
 • Mitsubishi Pajero DID

  Mitsubishi Pajero DID

  Makina është në kushte shumë të mira e mirmbajtur. Shitet për arsyje emigrimi.

  6.000 €
  Fier
  26 gusht 16:54
 • Mitsubishi l200

  Mitsubishi l200

  Shitet Mitsubishi l200 ne gjendje te mire motorrike e xhenerike,me 2 porta po me 4 vende,me karroceri te gjate,me ngarkese ne letra 1 ton.me kondizioner,airbag,srs NGA italia e kam sjelle vete..

  3.500 €
  Fier
  25 gusht 09:54
 • Mitsubishi l200 4x4viti2006

  Mitsubishi l200 4x4viti2006

  Makina eshte ne gjendje shum te mir

  6.800 €
  Fier
  18 gusht 21:44
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200 i ardhur nga Danimarka.Makina per cdo lloje prove dhe eshte ne gjendje te shkelqyer nga ana motorrike por dhe inxhenerike.

  5.700 €
  Fier
  27 korrik 23:44
 • Mitsubishi l200 4x4

  Mitsubishi l200 4x4

  Eshte ne gjendje shum te mire e ardhur nag gjermania e gatshme per cdo lloj kontrolli

  5.800 €
  Fier
  27 korrik 07:54
 • MITSUBISHI L200

  MITSUBISHI L200

  --MITSUBISHI L 200 -- --PICK UP --FIER-ALBANIA --VITI I PRODHIMIT--1999 --MOTORRI 250 --KAMBIO MANUALE 4X4 --4 PORTA --XHAMA ELEKTRIK --MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE GATI PER CDO PROV NGA ANA JU

  5.700 €
  Fier
  21 korrik 23:37
 • Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4 -01

  Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4 -01

  #Mitsubishi #L200 2.5 naft 4x4 #Çmimi - 7200 euro Kategoria Makina Viti: 2001 Transmetuesi: Manual Karburanti: Naftë Targa: Të huaja Prodhuesi Mitsubishi Modeli L200 Ngjyra E kaltërt Struktura e vetur

  7.200 €
  Fier
  17 korrik 13:34
 • MITSUBISHI L200 MAGNUM 4X4

  MITSUBISHI L200 MAGNUM 4X4

  MITSUBISHI L-200 MAGNUM 4X4 VITI 2005 175.000 KM 2.5 NAFTE Kambio manuale 5 marsha 4x4 Klima automatike Radio / CD / USB Letra te paguara per 1 vit Gjendje percekte teknike dhe vizuale Cmimi

  8.500 €
  Fier
  6 korrik 17:44
 • SHITET MITSUBISHI L200 2.5 Naft

  SHITET MITSUBISHI L200 2.5 Naft

  Shitet Mitsubushi L200 Dokumenta deri ne qershor 2018 Viti 2001 Motorr 2.5 Naft 4x4 Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera te katra gomat e reja. Me dy kondicioner dhe me sob. Ma

  6.900 €
  Fier
  1 korrik 15:34
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  shitet mitsubishi L200, super e mbajtur, dhe me te gjitha sherbimet e bera, e sapo lyer, me dogan te paguar, disqe alumin dhe goma te mira. per me shume info tel ne nr e telefonit.

  4.700 €
  Fier
  24 qershor 19:54
 • Mitsubishi L 200 PICK UP--2008

  Mitsubishi L 200 PICK UP--2008

  Me doganë të paguar. Viti 2008. Motor 2.5 Naftë. 112 mijë KM. Klima/Abs/Esp/Airbag. Kambjo manuale 4X4. Radio CD MP3. Xhama te zi nga fabrika. Mbyllje qendrore pult. Xhama elektrik. Kompjute

  10.600 €
  Fier
  22 qershor 18:55
 • Mitsubishi Outlander 2006 Benzine-Gaz

  Mitsubishi Outlander 2006 Benzine-Gaz

  Makina shitet se disponoj makine te dyte.Eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike e te gjitha sherbimet e kryera ne servis per makina japoneze(Japan Xhimi Tirane e verifikueshme nga ana ju

  Me Marrveshje
  Fier
  14 qershor 17:44
 • Mitsubishi L200 nga Gjermania

  Mitsubishi L200 nga Gjermania

  Mitsubishi l 200 magnum 4x4 me keto te dhena : Viti i prodhimit 2012 Kambio : Manual Motorri : Nafte 2477 Ftohja : Klima KM : 143.000 Extra :klima tronic,disqe alumini , , 4x xhama elektrik, abs

  Me Marrveshje
  Fier
  12 qershor 18:44
 • Okazion Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4

  Okazion Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4

  #Mitsubishi #L200 2.5 naft 4x4 #Çmimi - 7500 euro Kategoria Makina Viti: 2001 Transmetuesi: Manual Karburanti: Naftë Targa: Të huaja Prodhuesi Mitsubishi Modeli L200 Ngjyra E kaltërt Struktura e vet

  6.750 €
  Fier
  11 qershor 09:55
 • MITSUBISHI ,AUTOMAT ,VITI 08, 84 000 KM !!!!!!!.

  MITSUBISHI ,AUTOMAT ,VITI 08, 84 000 KM !!!!!!!.

  Shitet mitsubishi outlander sport i sapo ardhur nga zvicra Kolaudimi i sapo ber ne zvicer sherbime totalisht vaj filtra disko frena te reja para mbrapa rripi motorrit etj . Viti 2008 Km 84 000 !!!!!

  8.000 €
  Fier
  11 qershor 08:46
 • Mitsubishi l200 4x4 viti 2003

  Mitsubishi l200 4x4 viti 2003

  Shitet mitsubishi 4x4 ne gjendje te mir me dogan te paguar me 2 dyer me 4 vende makina sa ka ardhur nga gjermania cmimi arsyeshem

  6.400 €
  Fier
  31 maj 18:04
 • Mitsubishi l200 viti 2003

  Mitsubishi l200 viti 2003

  Mitsubishi l 200 viti 2003 me klima me Dogan te paguar ne gjendje shum te mire

  5.950 €
  Fier
  29 maj 06:37
 • Mitsubishi Pajero -99

  Mitsubishi Pajero -99

  Shes mitsubishi pajero makina ne gjendje te shkelqyer tre dyer kondicioner abs air bag xhama elektrik e vitit 1999 shitet per arsye mosperdimi 2.8 naft cmimi 4200 euro i diskutueshem ka vetem 220 mij

  Me Marrveshje
  Fier
  16 maj 22:44
 • Shitet

  Shitet

  Mitsubishi pajero 4x4.

  4.500 €
  Fier
  13 maj 08:55
 • mitsubishi pajero 4x4

  mitsubishi pajero 4x4

  Mitsubishi pajero 4x4 viti 2006 xhqmq te zinj origjinal goma te 4 te reja me liber sherbimesh pasqyra elektrike navigator blututh esht me klima e sapo ardhur nga jasht cmimi 10000 mij euro me dogqn

  10.000 €
  Fier
  27 prill 22:55
 • Okazion Mitsubish viti 2000 letra sapo paguar 1vit

  Okazion Mitsubish viti 2000 letra sapo paguar 1vit

  Ngjendje Te shkelqyher motorik xhenerik motor 1 3 shum ekonomik shum paster esht perdorur nga femer?

  900 €
  Fier
  11 prill 18:55
 • Mitsubishi L200 dizel

  Mitsubishi L200 dizel

  Mitsubishi në gjendje shumë të mirë për më shumë informacion tel

  Me Marrveshje
  Fier
  10 prill 20:55
 • Mitsubishi L200 -98

  Mitsubishi L200 -98

  Shitet mitsubishi l20p motorr 2.5 naft 4x4 ne gjendje te mir disqe inoksi 15 goma te reja sallon mershin hekura inoksi nga para mbrapa dhe anash me letra te paguara ka nevoj per sherbime minimale ..cm

  5.000 €
  Fier
  8 prill 22:44
 • Mitsubishi l200 4x4 viti 2000

  Mitsubishi l200 4x4 viti 2000

  Makina eshte ne gjendje shum te mire nga motori nga kamion dhe nuk ka ndryshk me Dogan te paguar me klima 4x4 punon shumë mirë makina eshte dhjetor 2000

  6.000 €
  Fier
  8 prill 07:57
 • Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4

  Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4

  #Mitsubishi #L200 2.5 naft 4x4 #Çmimi - 7200 euro Kategoria Makina Viti: 2001 Transmetuesi: Manual Karburanti: Naftë Targa: Të huaja Prodhuesi Mitsubishi Modeli L200 Ngjyra E kaltërt Struktura e vet

  Me Marrveshje
  Fier
  5 prill 17:34
 • shitet

  shitet

  shitet mitsubishi pajero 2.5 naft per arsye mosperdorimi

  1.500 €
  Fier
  28 mars 14:55
 • Mitsubishi l200viti 2002 klima

  Mitsubishi l200viti 2002 klima

  Shitet Mitsubishi l200 viti 2002 në gjendje shum te mire makina është më 2 porta me klima me Dogan të paguar

  6.300 €
  Fier
  26 mars 07:48
 • Mitsubishi Carisma 1.8gdi

  Mitsubishi Carisma 1.8gdi

  Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra esht fut n dat1 mars n shqiperi e pa perdorur n shqiperi 1.8 gdi benzin me liber sherbimesh klima abs xhama elektric 180000 km dokumenta t rregullta per nj vit ma

  1.650 €
  Fier
  25 mars 15:48
 • Makine

  Makine

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga Germania e targuar 4x 4 benzine gas motor 2000cc

  6.500 €
  Fier
  25 mars 15:38
 • Mitsubishi carisma 1.6 gaz benzin viti 2001

  Mitsubishi carisma 1.6 gaz benzin viti 2001

  Shitet mitsubishi carisma 1.6 gaz benzin, letrat i mbaroin ne 6 shkurt 2018 ,ne gjendje sjum te mir mekanike & xhenerike impjanti lovato i hedhur ne greqi, goma te mira vateri e re vaj filtra te

  2.200 €
  Fier
  20 shkurt 04:34
 • Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4

  Mitsubishi L200 2.5 naft 4x4

  #Mitsubishi #L200 2.5 naft 4x4 #Çmimi - 7200 euro Kategoria Makina Viti: 2001 Transmetuesi: Manual Karburanti: Naftë Targa: Të huaja Prodhuesi Mitsubishi Modeli L200 Ngjyra E kaltërt Struktura e vet

  Me Marrveshje
  Fier
  15 shkurt 22:55
 • MITSUBISHI L200 4×4 Perfekte

  MITSUBISHI L200 4×4 Perfekte

  Makina eshte ne gjendje shume te shkelqyer,me kondicioner,xhamat elektrike.Km orgjinal 137000 mij 4×4,TURBO DISQE INOKSI shume te forta,Ganxhe per terheqje,gomat 80%te reja.Dokumentat e paguara deri n

  Me Marrveshje
  Fier
  12 shkurt 15:48
 • Mitsubishi colt 1.3 benzin automatike 99

  Mitsubishi colt 1.3 benzin automatike 99

  Shes mitsubishi colt 1.3 benzin automatike viti 99 ne gjendje te mire.186000 kilometra letrat i kan mbaruar ne gusht i bejn 100 mij lek plus siguracioni.

  800 €
  Fier
  9 shkurt 18:55
 • SHITET Mitsubishi Pajero

  SHITET Mitsubishi Pajero

  shitet mitsubishi pajero 95 2.5 naft ne gjendje te mir sherbime motorrike te sapo kryer, goma 80% te reja me baxha letra te prera nr 0696353389

  3.500 Lek
  Fier
  3 shkurt 19:55