Vetura
Fier

VW Volkswagen | Eos | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Eos

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Eos
  Vetura

  Eos

  shitet vw eos Sherbime t bera vaj filtra goma t reja. ne gjendje te mire mororrike dhe xhenerike . e

  Fier 3 prill 12:12
  3.800 €