Vetura
Fier

VW Volkswagen | Lupo | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet Volksvagen Lupo 2001
  Vetura

  Shitet Volksvagen Lupo 2001

  Shitet Volksvagen Lupo 2001, 1.7 Nafte ne gjendje shum te mire pune pa asnje difekt me te gjitha she

  Fier 28 shtator 19:36
  270.000 Lek
 • 3 foto
  VW volkswagen lupo
  Vetura

  VW volkswagen lupo

  Shitet lupo ne gjendje super te mir ska nevoj per asnje servis me letra deri ne shkurt 2020 makina k

  Fier 24 shtator 21:02
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet lupo
  Vetura

  Shitet lupo

  Shitet makina 1.7 naft shum ekonomike dokumentat te paguara ne gjendje shum te mir.

  Fier 21 korrik 10:10
  1.400 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet
  Vetura

  Shitet nderrohet

  Makina me letera te rregullta deri 23 Mai 2019 NE gjendeje super motorrike xhenerike makina ka vetem

  Fier 5 prill 11:55
  900 €
 • 6 foto
  VW Lupo 2003 1.0 Benzin
  Vetura

  VW Lupo 2003 1.0 Benzin

  Shitet Volkswagen Lupo ne gjendje super te mir sic e shini ne foto eshte shume ekonomike. Makina ka

  Fier 1 prill 23:40
  1.800 €
 • 4 foto
  VW Lupo benzin -00
  Vetura

  VW Lupo benzin -00

  makina esht me letera deri ne 23 maj motorr 1.4 benxin 16 valva kondicjoner fuksonal ne gjendeje sup

  Fier 1 prill 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  i diskutushem
  Vetura

  i diskutushem

  esht ne gjendje shum te mire pune.full opsions muzik ekstrs me siguracione dhe letrat i ka te bera d

  Fier 9 mars 17:45
  1.800 €