Vetura
Fier

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Volkswagen Polo 2003
  Vetura

  Volkswagen Polo 2003

  Shitet polo viti 2003 1.4 benzin gaz goma 70% drita led kambio automatike sherbimet te gjitha te ber

  Fier 2 tetor 14:14
  3.500 €
 • 4 foto
  Okazion !!! Shite Polo viti 2007
  Vetura

  Okazion !!! Shite Polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 1.2 benzin me klimatrinik xhama elektrik mbyllje qendrore pasqyra me ngr

  Fier 26 shtator 12:05
  2.200 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet polua 1.4 naft
  Vetura

  Shitet ose nderrohet polua 1.4 naft

  Shitet ose nderrohet polua 1.4 naft super ekonomike.☑️Tel 0694839508.wacap,,viber

  Fier 20 shtator 23:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion !!! Shite Polo viti 2007
  Vetura

  Okazion !!! Shite Polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 1.2 benzin me klimatrinik xhama elektrik mbyllje qendrore pasqyra me ngr

  Fier 19 shtator 14:50
  2.400 €
 • 7 foto
  VW POLO 1.4 BENZIN GAZ 2004
  Vetura

  VW POLO 1.4 BENZIN GAZ 2004

  Vw polo Viti 2004. Automatik 1.4 Benzine gaz kondicioner Abs Airbag Xhama elektrik Mbyllje qendror

  Fier 13 shtator 00:03
  2.800 €
 • 4 foto
  polo 2011 1.6
  Vetura

  polo 2011 1.6

  shitet polo 2011 1.6 naft shum ekonomik 3 l/100km kamjo automatik,sensor parkimi, navigator origjin

  Fier 8 shtator 10:47
  6.600 €
 • 1 foto
  Shitet polo
  Vetura

  Shitet polo

  VW Polo e 2002.Motorr 1.4 benzin shum ekonomike.Me goma te reja dhe nga motorri shum e mire si dh

  Fier 8 shtator 07:18
  2.800 €
 • 3 foto
  Golf volsvagen polo 1000
  Vetura

  Golf volsvagen polo 1000

  Shitet volsvagen polo 1000 benzin me letra per nje vit sherbimet vaj filtra rrip faze frenat kandele

  Fier 6 shtator 16:11
  1.000 €
 • 2 foto
  Shes polon 1.4 naft
  Vetura

  Shes polon 1.4 naft

  Shes polon 1.4naft shum ekonomike.tel.0694839508

  Fier 3 shtator 14:19
  2.300 €
 • 3 foto
  Shitet o ose nderrohet polua 1.4 naft
  Vetura

  Shitet o ose nderrohet polua 1.4 naft

  Shitet polua 1.4 naft super ekonomike .0694839508.wacap si dhe viber

  Fier 2 shtator 19:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Polo 1,2 Klima Gjermania
  Vetura

  VW Polo 1,2 Klima Gjermania

  Volkswagen POLO 1.2 Klima Viti 2003 Xhama elektrike , Abs , Asp, Makina eshte ne super gjendje, shum

  Fier 31 gusht 12:47
  2.699 €
 • 9 foto
  POLO 1.4- Kambjo Automatike-Viti 2011-
  Vetura

  POLO 1.4- Kambjo Automatike-Viti 2011-

  VW POLO 1.4 Benzin ( Motorr i thjeshte )- Viti prodhimit 2011- Kambjo Automatike- 2-Celsa me pult- G

  Fier 30 gusht 00:13
  5.900 €
 • 2 foto
  Wv polo
  Vetura

  Wv polo

  Polo 1.4 naft 3 pistona.2005

  Fier 24 gusht 14:26
  2.800 €
 • 9 foto
  Benzin gas
  Vetura

  Benzin gas

  Makina esht ne gjendje sh te mir.me sherbime te bera.impianti gazit i sapohedhur 450euro me 2vjet ga

  Fier 13 gusht 14:50
  3.200 €
 • 8 foto
  Polo 1.4 Naft 3pistona - super gjendje
  Vetura

  Polo 1.4 Naft 3pistona - super gjendje

  VW Polo 1.4 Naft 3 pistona super ekonomike - Kondicioner - xhama elektrik - pasqyra elektrike - goma

  Fier 11 gusht 09:39
  2.300 €
 • 5 foto
  POLO 1.4 TDI
  Vetura

  POLO 1.4 TDI

  Wv . Polo 1.4 T(di) te kuqe shum e shpejt dhe ekonomike

  Fier 7 gusht 20:01
  2.500 €
 • 5 foto
  SHITET WOLKSVAGEN POLO
  Vetura

  SHITET WOLKSVAGEN POLO

  SHITET WOLKSVAGEN POLO MOTORR 1000 BENZIN SHERBIMET E BERA DOKUMENTAT DERI 27.06.2020

  Fier 6 gusht 13:59
  1.300 €
 • 4 foto
  polo 2011
  Vetura

  polo 2011

  shitet polo fundi 2011 1.6 naft, kamjo automatik, me navi te madh sensor parkimi kamera parkimi dhe

  Fier 5 gusht 10:08
  7.000 €
 • 4 foto
  Volsvagen polo 1000
  Vetura

  Volsvagen polo 1000

  Shitet volsvagen polo 1000 benzin me letra deri ne 22 qershor 2020 sherbimet rrip faze vaj filtra fr

  Fier 3 gusht 16:29
  1.300 €
 • 2 foto
  SHITET POLO 1.4 TDI
  Vetura

  SHITET POLO 1.4 TDI

  SHITET VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI KM 213000 ORIGINALE NE GJENDJE SHUM TE MIR GATI PER TARGA CMIMI PAK

  Fier 2 gusht 11:38
  3.200 €
 • 7 foto
  Shitet polo viti 2007
  Vetura

  Shitet polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 Sherbimet e kryera letra per 1 vit Makina esh ne super gjendje shitet per ars

  Fier 22 korrik 18:05
  2.700 €
 • 3 foto
  polo 96
  Vetura

  polo 96

  Shitet Wolswagen polo viti 96. 1000 benzine 500 mij leke

  Fier 19 korrik 09:59
  500 Lek
 • 6 foto
  Volkswagen polo 1.4 naft viti 2007
  Vetura

  Volkswagen polo 1.4 naft viti 2007

  Makina ka ardhur nga jasht esht ne gjendje shum te mir sallon te paster goma te reja te gjitha sherb

  Fier 9 korrik 17:27
  3.400 €
 • 6 foto
  Golf volksvagen polo 1000 shitet ose nderohet
  Vetura

  Golf volksvagen polo 1000 shitet ose nderohet

  Shitet volsvagen polo me dokumenta deri ne 25 qershor 2020 te gjitha sherbimet te bera makina nuk ka

  Fier 7 korrik 16:37
  1.300 €
 • 5 foto
  Polo 1.4 naft viti 2007
  Vetura

  Polo 1.4 naft viti 2007

  Makina ka ardhur nga jasht esht ne super gjendje me sherbime te bera jasht goma te reja sallon shum

  Fier 5 korrik 12:34
  3.400 €
 • 5 foto
  Shitet vw polo
  Vetura

  Shitet vw polo

  Shitet volkswagen polo ngjyr gri ne gjendje shum te mir makina esht shum ekonomike dhe ne gjendje

  Fier 26 qershor 11:49
  1.500 €
 • 2 foto
  Volkswagen Polo tdi 02
  Vetura

  Volkswagen Polo tdi 02

  shitet polo 1.4 tdi e vitit 2002 ne gjendje te shkelqyer.shitet per arsye mosperdorimi dhe emigrimi.

  Fier 15 qershor 19:22
  2.500 €
 • 4 foto
  VW VOLKSWAGEN POLO 1.9 tdi Viti 2006
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN POLO 1.9 tdi Viti 2006

  Shitet. Wolsvagen polo 1.9 TDI ne gjendje shum te mir teknike.motor i thjesht.Makina eshte perfekte

  Fier 10 qershor 18:26
  2.700 €
 • 7 foto
  Polo viti 2007
  Vetura

  Polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 Sherbimet e kryera letra per 1 vit Makina esh ne super gjendje shitet per ars

  Fier 30 maj 11:22
  2.700 €
 • 5 foto
  volsvagen polo 1.4 nafte
  Vetura

  volsvagen polo 1.4 nafte

  e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar 1.4 nafte 170 mije kilometra origjinale e vitit 2004 shu

  Fier 19 maj 09:51
  2.700 €
 • 3 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Volkswagen polo 1.4 benzin

  Fier 17 maj 17:58
  1.100 €
 • 7 foto
  Okazionn Polo 1.9 TDI DI-e kuqe
  Vetura

  Okazionn Polo 1.9 TDI DI-e kuqe

  Makina esht shum ekonomike , tgjitha sherbimet e kryera dhe te reja . Motorri 1.9 TDI DI-e kuqe , sh

  Fier 17 maj 17:47
  2.600 €
 • 10 foto
  VW Polo 6R 1.6 TDI Automatik 2010
  Vetura

  VW Polo 6R 1.6 TDI Automatik 2010

  VW Polo 6R Mk5 1.6 Tdi kamio automatike DSG 1.6. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te

  Fier 16 maj 08:46
  8.500 €
 • 0 foto
  shitet w polo
  Vetura

  shitet w polo

  shitet volksvagen polo viti 2003 gaz benzin kambjo automatike sherbimet e bera 3 porta letrat e sapo

  Fier 6 maj 15:32
  2.100 €
 • 4 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shitet makina per arsye emigrimi. Vw polo i vitit 2007 , benzine. Marsh manual.

  Fier 29 prill 15:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw polo 1.4 t(di) e kuqe
  Vetura

  Vw polo 1.4 t(di) e kuqe

  Shitet vw polo 1.4 tdi me dy tkuqe

  Fier 23 prill 14:19
  2.500 €
 • 5 foto
  VW Polo benzin+gaz
  Vetura

  VW Polo benzin+gaz

  shitet polo me benxhin gase me kamijo automatike me dogane me te gjitha sherbimet e bera vaje filtra

  Fier 4 prill 07:09
  3.500 €
 • 9 foto
  U shit Polo 1.4 nafte
  Vetura

  U shit Polo 1.4 nafte

  E sapo ardhur nga italia Me dogan te paguar 1.4 nafte Te gjitha sherbimet e kryera Gomat e reja Shu

  Fier 4 prill 06:25
  2.600 €
 • 5 foto
  Shitet volkswagen polo 1.4 TDI e 2005
  Vetura

  Shitet volkswagen polo 1.4 TDI e 2005

  Shitet VW polo e vitit 2005 , 1.4 naft TD-I te kuqe me dokumenta te prera ,te gjitha shetbimet te be

  Fier 4 prill 00:43
  3.500 €
 • 6 foto
  VW POLO 1.4 GAZ 2001
  Vetura

  VW POLO 1.4 GAZ 2001

  Vw Polo 2001 1.4 Benzine+Gaz Impianti i gazit BRC sekuecial Kambio manuale Xhama elektrik Kondicione

  Fier 3 prill 19:59
  1.900 €
 • 4 foto
  VW POLO 1.4TDI 2005 3350 EURO
  Vetura

  VW POLO 1.4TDI 2005 3350 EURO

  Marka: Volkswagen Modeli: Polo Viti: 2005 Motorri: 1.4 TDI Karburanti: Nafte Kambio: Manuale Km: 1

  Fier 3 prill 19:59
  3.350 €
 • 4 foto
  U SHIT VW Polo 1.4 tdi viti 2002
  Vetura

  U SHIT VW Polo 1.4 tdi viti 2002

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 tdi viti 2002, km 154000, me tvsh te paguar. cmimi 2700 euro. ardhur me

  Fier 3 prill 19:20
  2.700 €
 • 7 foto
  volkswagen polo 1.4 benzin 2007 80000 mi km
  Vetura

  volkswagen polo 1.4 benzin 2007 80000 mi km

  volkswagen polo 1.4 benzin 2007 80000 mi km makina esht perdorur ne itali dhe e kan pasur 2 persona

  Fier 3 prill 14:04
  3.700 €
 • 4 foto
  OKAZION .Volkswagen Polo EDITION kambjo automat
  Vetura

  OKAZION .Volkswagen Polo EDITION kambjo automat

  Shitet polo Edition 1.4 benzin ,Kambjo automatike kondicjoner vit 2001 me sensor parkimi sallon shu

  Fier 3 prill 11:16
  1.900 €
 • 7 foto
  Polo 1.0 benzin
  Vetura

  Polo 1.0 benzin

  Me kondicjoner abs srs timon elektrik manual xhama elektrik cd me tre porta dhe ne gjendje te sh

  Fier 3 prill 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  polo
  Vetura

  polo

  shitet w polo 2003 kambjo Automatike Gaz+Benzin letra te paguara me te gjitha sherbimet

  Fier 3 prill 07:46
  2.100 €
 • 0 foto
  shitet ose nderrohet
  Vetura

  shitet ose nderrohet

  vv polo 1.9 sdi 1997 eu thjeshte teper ekonomike letra deri 30qershor 2019 ose me nderrim

  Fier 3 prill 07:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW POLO 2001 1.4 BENZIN GAZ 1500 EURO
  Vetura

  VW POLO 2001 1.4 BENZIN GAZ 1500 EURO

  IMPJANTI GAZIT BRC 186.000 KM SHERBIME TE BERA DERI NE 200.000KM DOGANE E PAGUAR E PA PERDORUR N

  Fier 3 prill 06:12
  1.500 €
 • 3 foto
  shes volsvagen polo e vitit 2001.naft1.4
  Vetura

  shes volsvagen polo e vitit 2001.naft1.4

  shitet polua 1.4 naft super ekonomike makina esh zero problem me letra te prera nr0694839508

  Fier 2 prill 08:50
  2.200 €
 • 0 foto
  shos polo 1.4 naft ne gjendje super
  Vetura

  shos polo 1.4 naft ne gjendje super

  shitet polo 1.4 naft super ekonomike me letra te prera gjith sherbimet e kryera 4 gomat e reja

  Fier 2 prill 08:29
  2.200 €