Vetura
Kosovë

Spyker | Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Makina per Pastrim Kimik Te kauqav si dhe te Tehpi
  Vetura

  Makina per Pastrim Kimik Te kauqav si dhe te Tehpi

  Bojm edhe ndrrim me ndonje vetur

  Ferizaj 3 prill 14:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Sartun Vetura Amerikane 2.2 Benzin Rks
  Vetura

  Shes Sartun Vetura Amerikane 2.2 Benzin Rks

  Shes Veturen Amerikane Sartun 2.2 Benzin n\'tabela RKS n gjendje t rregullt teknike dhe optike. Ve

  Ferizaj 30 mars 16:52
  2.600 €