Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Mercedes ML270 CDI
  Vetura

  Mercedes ML270 CDI

  Mercedes ML270 CDI Per me Shum info Tel: +38344-497-111.+38349-497-111.

  Kukës Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shitet oepl corsa viti 2006 nafte fuqija 1.3 shum ekonomik.. per me shm konatakto vajber +41 76 520

  Kukës Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes E280 EVO
  Vetura

  Mercedes E280 EVO

  Mercedes E280 Evo Viti 2007. V6-3.0 ( Nuk kap taks lluksi ). Automatik-Tiptronik-F1. Tempomat-Limit

  Kukës Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 2.0 Sdi Per me shum Info tel: +38344-497-111.+38349-497-111

  Kukës Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW SHARAN 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK
  Vetura

  VW SHARAN 1.9 T-DI te kuqe AUTOMAT NAFTE 01 PERFEK

  OKAZION!!!!!             Makina ka punuar si DJ MUSIC Shes Volkswagen SHARAN 1.9 TDI me dy te kuqe,

  Kukës Sot, 19:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sharan full opsion
  Vetura

  Sharan full opsion

  VW Sharon 1.9TDI(DI e kuqe ). Baxho Xhami,,Navi,,Komanda Ne Tim

  Kukës Sot, 17:21
  3.500 €
 • 7 foto
  Touran DSG 2.0 (super oferte)
  Vetura

  Touran DSG 2.0 (super oferte)

  SHITET Touran 2.0 DSG vetura ka 5 ulese , eshte 110ps , full options ne gjendje shume te mire , ps q

  Kukës Sot, 16:32
  8.000 €
 • 9 foto
  Mini Cooper S
  Vetura

  Mini Cooper S

  Mini Cooper S 1.6 Benzine Viti: 2008 Full Opsione +37744666746 +38649222303 049 222 303

  Kukës Sot, 15:01
  7.400 €
 • 11 foto
  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI DI te Kuqe -03

  Vw Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe 2003 Makina eshte e ardhur nga zvicra Full Opcion Me te gjitha servise

  Kukës Sot, 14:22
  3.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 1.9 TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI

  Shitet Audi A4 1.9 TDI Makina posedon: V.P 1998 Fuqia motorrike 66kw 90 HP Air conditioned \"clima t

  Kukës Sot, 14:22
  1.800 €
 • 5 foto
  Shitet Tauran 2009
  Vetura

  Shitet Tauran 2009

  Shitet touran 2.0 viti 2009 full opsion !

  Kukës Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mercedenz - benz 250
  Vetura

  mercedenz - benz 250

  eshte shume e mire ne gjendje motorrike nuk ka nevoje per asnje sherbim , e mbajtur mir letrat i ka

  Kukës Sot, 13:24
  1.800 €
 • 4 foto
  Ford Focus 1.8 tddi, viti 2000 (naftë)
  Vetura

  Ford Focus 1.8 tddi, viti 2000 (naftë)

  Shitet Ford Focus, në gjendje të mirë. Makina gjendet në Kukës. Për info bëni sms në +355686878566.

  Kukës Sot, 12:31
  2.000 €
 • 5 foto
  Audi A4 1.9 tdi super?
  Vetura

  Audi A4 1.9 tdi super?

  Shitet ose ndrohet Audi A4 viti 2001 1.9 Tdi(i) e kuqe ne super gjendje me gjitha sherbimet dokument

  Kukës Sot, 11:45
  3.300 €
 • 4 foto
  Audi A4 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI DSG

  Shitet Audi A4 2.0 Tdi automatike Viti - 2006 Limuzine Lekure mrenda Komanda ne Timon F1 Tempomat B

  Kukës Sot, 10:47
  5.800 €
 • 9 foto
  Pasat 1.9 TDI (DI) kuqe vp 2001marsha 6+1
  Vetura

  Pasat 1.9 TDI (DI) kuqe vp 2001marsha 6+1

  Makine eshte ne gjendje shume te mire e sapo targuar,te gjitha setviset e bera ne gjermani.Eshte siq

  Kukës Sot, 09:16
  3.240 €
 • 4 foto
  Shitet pasat 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet pasat 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje pune shume te mire e rinovuar totalisht motorr tdi te golfit 3 te 98 me harx

  Kukës Sot, 09:16
  1.300 €
 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës Sot, 09:16
  3.800 €
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ C 200
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 200

  SHES BENZ C KLAS MORRR 200 I THJESHTE VITI 96 LETRA TE SAPO PAGUARA PER 1 VIT TE GJITHA SHERBIMET E

  Kukës Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI

  Shitet passat motorr 1.9 tdi viti 98 ne gjendje shum te mir per info kontakto ne tel

  Kukës Sot, 08:52
  1.700 €
 • 8 foto
  golf 4 1.9 t(DI) 6+r marshe
  Vetura

  golf 4 1.9 t(DI) 6+r marshe

  shitet golf 4 1.9 tdi me dy t kuqe 6 marshe ne gjendje shum te mire,,shum e shpejt dhe ekonomike,, n

  Kukës Sot, 08:43
  2.900 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 1.9 tdi DI e kuqe
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 tdi DI e kuqe

  shitet golf 4 1.9 tdi me dy t kuqe 131 hp 6 marshe,, ne gjendje shum te mire,, nuk ka nevoj per asgj

  Kukës Sot, 08:43
  2.800 €
 • 1 foto
  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara
  Vetura

  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Makina esht ne gjenddje shum te mir the ekonomike

  Kukës Dje, 14:47
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet SHARAN 6+1 Business Class gjendje perfekte

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Kukës Dje, 12:23
  5.500 €
 • 5 foto
  VW Passat -97
  Vetura

  VW Passat -97

  Makina esht ne gjendje perfekte shitet per arsie emigrimi

  Kukës Dje, 12:13
  2.200 €
 • 3 foto
  PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

  PJES PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007 Tel : 044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber : +38344100141 Mag

  Kukës Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8
  Vetura

  PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8

  PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8 4X4 GJENDEMI NE KOSOV PRISHTINE tel. +38344100141 vib

  Kukës Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJES KEMBIMI MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK
  Vetura

  PJES KEMBIMI MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

  PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4 GJENDEMI NE PRISHTINE KOSOVE tel. +38344100141

  Kukës Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd
  Vetura

  Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd

  SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD GJENDEMI NE KOSOV PRISHTIN tel. +38344100141 viber : +383441

  Kukës Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjesë këmbimi për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006
  Vetura

  Pjesë këmbimi për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

  Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel: 044 100 141 WhatsAp

  Kukës Dje, 10:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kemi pjesë këmbimi për Nissan Murano 3.5B 2006
  Vetura

  Kemi pjesë këmbimi për Nissan Murano 3.5B 2006

  Kemi pjesë për Nissan Murano 3.5B 2006 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel : 044 100 141 Viber : +

  Kukës Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Porsche Carrera 911 3.6 Benzine
  Vetura

  Porsche Carrera 911 3.6 Benzine

  Shitet Ose Nderrohet Porsche Carrera 911 Limited Edition Automatike 3.6 Benzine Look 2011 Letra Te P

  Kukës Dje, 10:26
  16.999 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Dje, 02:28
  2.250 €
 • 12 foto
  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005  shitet per 4000
  Vetura

  Volsvagen Touran 2.0 viti 2005 shitet per 4000

  Volsvagen Touran .2.0 Nafte. Ngjyre Gri viti 2005 bashke dhe me 4 goma dimerore te reja. cmimi 40

  Kukës 24 qershor 14:10
  4.000 €
 • 11 foto
  audi a 4 2.7 v6
  Vetura

  audi a 4 2.7 v6

  makina esht ne gjendje shum te mir ,e gatshme per cdo lloj prove ,dokumetat te prera per 1 vit,makin

  Kukës 24 qershor 00:21
  11.500 €
 • 3 foto
  Opel Zafira -03
  Vetura

  Opel Zafira -03

  Opel zafira me dokumenta te bera deri ne janar 2017 motor 2.2

  Kukës 23 qershor 22:34
  2.900 €
 • 4 foto
  BMW Seria 1
  Vetura

  BMW Seria 1

  BMW Seria 1 119D ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera. E paster si brenda dhe jashta.

  Kukës 23 qershor 19:03
  5.300 €
 • 4 foto
  Shitet mercedes benz E 300
  Vetura

  Shitet mercedes benz E 300

  Shitet mercedes benz E 300 blu efficienty full extra me dokumenta te paguara deri 1-06-2020 ne gjndj

  Kukës 23 qershor 13:37
  16.000 €
 • 0 foto
  Shitet benz E300
  Vetura

  Shitet benz E300

  Shitet mercedes benz E 300 blu efficenty full extra dokumenta te paguara deri me 30-5-2020. Ne gjend

  Kukës 22 qershor 22:12
  16.000 €
 • 10 foto
  C200 CDI AVANTGARDE FULL OPTIONS
  Vetura

  C200 CDI AVANTGARDE FULL OPTIONS

  C200 CDI (nafte) AVANTGARDE KAMIO AUTOMAT BAXHA XHAMI FUKSIONALE 205MIJE KM ORIGJINALE SENDILIE ME L

  Kukës 22 qershor 21:03
  4.100 €
 • 7 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf 4 me letra motor 1.9 me naft me 4 dyer me disqe alumini goma te reja nr kontakti 068

  Kukës 22 qershor 14:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove me letra deri ne janar 2020 motor

  Kukës 22 qershor 14:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet benzi
  Vetura

  Shitet benzi

  Shitet benz E 300 blu efficienty dokumenta te paguara deri me 30 -6-2020 full extra ne gjendje shum

  Kukës 22 qershor 14:19
  16.000 €
 • 8 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike, Makina shitet per arsye emigrimi, Ne t

  Kukës 22 qershor 12:02
  2.400 €
 • 1 foto
  E class 2003 i sapotarguar
  Vetura

  E class 2003 i sapotarguar

  Makina esht ne gjendje perfeke e gatshne per cdo lloj prove

  Kukës 22 qershor 09:41
  5.300 €
 • 11 foto
  Golf 3 GTI , i e kuqe
  Vetura

  Golf 3 GTI , i e kuqe

  Golf 3 TDI (i)e kuqe Gjendje perfekte Kamje manuale Xhama te zinj origjinal 4 Xhama elektrik Goma te

  Kukës 22 qershor 08:08
  200.000 Lek
 • 9 foto
  Golf IV
  Vetura

  Golf IV

  Golf IV tdi pa te kuqe shume ekonomike .vit i prodhimit fundi i 2000 e kap 2001 letra deri ne janar

  Kukës 21 qershor 22:50
  2.200 €
 • 1 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Sharon seat alhambra ne gjendje shme te mir motorrike . Me dokumenta dere fund te gushtit .

  Kukës 20 qershor 21:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Ne super gjendej .me sherbime te bera.me letra te sapo prera.2000 ero i diskutuar.

  Kukës 20 qershor 12:25
  1.750 €
 • 8 foto
  Golf IV 1.9 tdi
  Vetura

  Golf IV 1.9 tdi

  Shitet golf IV 1.9 tdi i thjeshte. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e sa

  Kukës 20 qershor 09:01
  Me Marrveshje