Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës Sot, 09:00
  3.800 €
 • 1 foto
  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara
  Vetura

  Opel Astra Me te gjitha dokumentat e paguara

  Makina esht ne gjenddje shum te mir the ekonomike

  Kukës Dje, 14:47
  1.700 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Dje, 02:28
  2.250 €
 • 9 foto
  Audi A6 benzin-gaz
  Vetura

  Audi A6 benzin-gaz

  Shitet ose ndrrohet Audi A6 2.4 V6 benzin-gaz automatike 6+R marshe viti 2001 800 euro impiant gazi

  Kukës 26 maj 07:06
  3.500 €
 • 0 foto
  Honda Jazz
  Vetura

  Honda Jazz

  Shitet per arsye mosperdotimit esapo targuar me impjan Gazi Lovada sapo vendosur dhe e ardhur nga Zv

  Kukës 19 maj 19:03
  3.800 €
 • 7 foto
  Okazion. BMW 330 sport
  Vetura

  Okazion. BMW 330 sport

  shitet bmw 330 benzin gaz, me sherbime te bera vaj filtra , e ardhur nga zvicra, me komanda ne timon

  Kukës 16 maj 21:07
  3.500 €
 • 3 foto
  BMW 318 1.8 benzin+gaz 1997 2000 euro
  Vetura

  BMW 318 1.8 benzin+gaz 1997 2000 euro

  Shes bmw 318 benzin+ gaz ne leje Qarkullimi letrat per 1 vit deri maj 2020 eshte ne gjendje te shke

  Kukës 13 maj 19:10
  2.000 €
 • 7 foto
  Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION.....
  Vetura

  Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION.....

  Shitet : Volkswagen Golf Mk4 1.6 SR Lenda djegese : Benzine Fuqia motorike : 1600ccm Kontroll Difere

  Kukës 29 prill 10:52
  2.100 €
 • 0 foto
  Audi A6 2.4 benzin_gaz
  Vetura

  Audi A6 2.4 benzin_gaz

  Audi a 6 2.4 me taxa deri Mars 2020 e gatshme per CDO lloj prove

  Kukës 19 prill 23:21
  3.400 €
 • 7 foto
  Audi A6 2.4 benzin_gaz
  Vetura

  Audi A6 2.4 benzin_gaz

  Gjendje te mire e gatshme per CDO lloj prove makin a ne gjendje prefekte 2.4 Benin gaz per info tel

  Kukës 9 prill 17:26
  3.700 €
 • 7 foto
  OKAZIONNN!! Shitet Cadillac CTS Benzine- Gaz 2006
  Vetura

  OKAZIONNN!! Shitet Cadillac CTS Benzine- Gaz 2006

  Shitet Cadillac CTS 2006 Automat 107000 km Originale Benzine -Gaz motorr 3.2 Nuk e kap taksa lluk

  Kukës 4 prill 16:39
  7.399 €
 • 6 foto
  Benz 230
  Vetura

  Benz 230

  Shitet benz 230 gaz & benzin kabriolet elektronik ne gjendje prefekte.

  Kukës 4 prill 11:45
  4.700 €
 • 3 foto
  shitet makina alfa romeo
  Vetura

  shitet makina alfa romeo

  alfa romeo 1.6 benzin gaz makina gjendje tmir a ska nevoj per asgje amrizator sportive

  Kukës 4 prill 06:12
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet jaguari
  Vetura

  Shitet jaguari

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e ardhur nga zvicra full option,baxho,sendilje me ngrohje,navig

  Kukës 4 prill 02:19
  1.700 €
 • 10 foto
  Mos perdorim
  Vetura

  Mos perdorim

  Makina shitet. Per. Arsye Mos pordorim.....me te gjitha sherbimet e bera ne gjermani me shume Inf

  Kukës 4 prill 00:22
  7.000 €
 • 2 foto
  Audi A6 benzin+gaz
  Vetura

  Audi A6 benzin+gaz

  Audi a 6 benzine gaz. Ne gjendje te mire,motorr 1.8 v5, me garaci impjanti 4 vjet. Cmimi 1800euro. I

  Kukës 3 prill 23:18
  1.800 €
 • 4 foto
  Bmw serija 7
  Vetura

  Bmw serija 7

  Bmw esht shum ne gjendje te mir sherbimet i ka te mbaruara para nje muaji letrat mbarojn vitin t

  Kukës 3 prill 13:19
  4.200 €
 • 6 foto
  Renault clio 1.2
  Vetura

  Renault clio 1.2

  Renault clio 1.2 benzin-gaz! Shume e mbajtur si brenda dhe jashte me te gjitha sherbimet e bera! Shu

  Kukës 3 prill 09:52
  2.650 €
 • 5 foto
  Benx
  Vetura

  Benx

  Benx

  Kukës 3 prill 07:21
  4.200 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz B Clas 2008
  Vetura

  Mercedes Benz B Clas 2008

  Shitet Mercedes B Clas ne gjendje shum tmir. Posedon: Klim Abs Esp Cd Ulset me nxemje Mbrojte nga

  Kukës 2 prill 11:24
  4.500 €
 • 5 foto
  Bora benzin-gaz
  Vetura

  Bora benzin-gaz

  Shitet bora benzin-gaz 2.3 V5 e sapo ardhur nga jasht me te gjitha dokumentet te paguara per 1 vit n

  Kukës 2 prill 10:51
  2.400 €
 • 1 foto
  alfa romeo 1.6 benzin gaz
  Vetura

  alfa romeo 1.6 benzin gaz

  Eshte ne gjendje shum te mir ka nevoj vtm per ndonje gomin te vogel makina eshte e ardhur nga zvicrr

  Kukës 2 prill 10:49
  1.700 €
 • 4 foto
  Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION
  Vetura

  Vw Golf 4 SR 1.6 Benzin/Gas OKAZION

  Shitet : Volkswagen Golf Mk4 1.6 SR Lenda djegese : Benzine Fuqia motorike : 1600ccm Kontroll Difere

  Kukës 2 prill 10:11
  2.000 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet golf 4
  Vetura

  Okazion Shitet golf 4

  Shitet : Volkswagen Golf Mk4 1.6 SR Lenda djegese : Benzine Fuqia motorike : 1600ccm Kontroll Difere

  Kukës 2 prill 07:18
  2.200 €
 • 5 foto
  VW Golf 4 2.3 v5
  Vetura

  VW Golf 4 2.3 v5

  Makina eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe motorike , shume e paster si brenda dhe jashte. Ka

  Kukës 2 prill 06:08
  3.000 €
 • 4 foto
  Bmw gaz+benzin
  Vetura

  Bmw gaz+benzin

  Shitet makina ne gjendje shum te mire Sherbimet e sapo kryera Letrat e sapo bera Xhama te zinj or

  Kukës 2 prill 06:07
  3.300 €
 • 4 foto
  BMW gaz+ benzin
  Vetura

  BMW gaz+ benzin

  Shitet bmw gjendje shum te mire sherbimet e sapokryera xhama te zinj origjinal goma te reja 90% me l

  Kukës 1 prill 16:13
  3.100 €
 • 10 foto
  Audi A6 Biturbo Quattro 2.7 Benzine/Gaz
  Vetura

  Audi A6 Biturbo Quattro 2.7 Benzine/Gaz

  Shitet Audi A6 Lungo viti 2001 motor v6 biturbo quattro 2.7 benzine/gaz te shenuar ne leje te qarkul

  Kukës 1 prill 15:05
  3.600 €
 • 7 foto
  Shitet per pjese
  Vetura

  Shitet per pjese

  Shitet per pjese BMW 728 benzin &gaz motorri dhe kamja ne gjendje shume te mire e aksidentuar

  Kukës 1 prill 10:22
  1.000 €
 • 1 foto
  SHITET MERCEDEZ C 180 KOMBRESSOR MANUAL 2003
  Vetura

  SHITET MERCEDEZ C 180 KOMBRESSOR MANUAL 2003

  Shes mercedez c 180 benzin me impiant te sapo montuar me garanci te gjitha sherbimet e bera ,letrat

  Kukës 23 shkurt 01:56
  4.400 €
 • 6 foto
  Shitet Lancia
  Vetura

  Shitet Lancia

  Shitet Lancia 1.6benzine &gaz gjendja shume e mire,makina eshte full opsion,makina eshte me doku

  Kukës 21 shkurt 14:45
  800 €
 • 2 foto
  bmw318 benzin gaz
  Vetura

  bmw318 benzin gaz

  shitet bmw 1.8 benzin gaz me dokumenta te sapopaguara per nje vit,, me te gjitha sherbimet e bera,,,

  Kukës 17 janar 17:34
  2.300 €