Vetura
Kukës

Alfa Romeo | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  shitet makina alfa romeo
  Vetura

  shitet makina alfa romeo

  alfa romeo 1.6 benzin gaz makina gjendje tmir a ska nevoj per asgje amrizator sportive

  Kukës 4 prill 06:12
  2.000 €
 • 3 foto
  Alfa Romeo 156 2.4 turbo interkuller
  Vetura

  Alfa Romeo 156 2.4 turbo interkuller

  shes alfa romeo 2.4 jtd turbo 200+ps mundesi ndrrimi

  Kukës 4 prill 04:46
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes ose bej mderrim alfa romeo 156 1.9 jtd
  Vetura

  Shes ose bej mderrim alfa romeo 156 1.9 jtd

  Vetura posedon klim funksionale goma te reja gjithqka ne gjendje perfekte Vetura gjindet ne kosov

  Kukës 3 prill 16:55
  1.150 €
 • 1 foto
  alfa romeo 1.6 benzin gaz
  Vetura

  alfa romeo 1.6 benzin gaz

  Eshte ne gjendje shum te mir ka nevoj vtm per ndonje gomin te vogel makina eshte e ardhur nga zvicrr

  Kukës 2 prill 10:49
  1.700 €
 • 5 foto
  Alfa Romeo 146 JTD 1.9
  Vetura

  Alfa Romeo 146 JTD 1.9

  shitet Alfa Romeo JTD, 1.9 , viti 2000 , me kindicioner, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike,

  Kukës 1 prill 06:35
  1.700 €