Vetura
Kukës

Chrysler | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  pjes kembimi per chrysler voyager 2.8 crd 2007
  Vetura

  pjes kembimi per chrysler voyager 2.8 crd 2007

  pjes kembimi per chrysler grand voyager 2.8 crd 2007 tel. +38344100141 viber : +38344100141 whatsap

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Chrysler Grand Voyager dizel
  Vetura

  Chrysler Grand Voyager dizel

  Ne gjendje shum te rregullt motorrike dhe gjenerike

  Kukës 3 prill 18:15
  1.700 €
 • 8 foto
  Chrysler voyager
  Vetura

  Chrysler voyager

  She’s Chrysler voyager ne gjendje te rregullt diesel 2.5 pa dogan vetura gjendet ne Kosove

  Kukës 2 prill 13:29
  2.700 €
 • 1 foto
  Chrysler voyager 2004 2.5 se crd
  Vetura

  Chrysler voyager 2004 2.5 se crd

  Shitet ose nderrohet

  Kukës 31 mars 21:20
  Me Marrveshje