Vetura
Kukës

Citroen | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011

  MAKINA GJENDET NE KOSOV PO MUND TE SJELET KUDO NE SHQIPERI PA PROBLEM... CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2

  Kukës 25 maj 14:52
  5.499 €
 • 7 foto
  Citroen picasso
  Vetura

  Citroen picasso

  forca motorrike:200 E ardhur nga zvicra e sapo targuar me te gjitha sherbimet e bera ne keohe si mot

  Kukës 3 prill 05:05
  2.500 €
 • 7 foto
  CITROEN C3 1.4VITI 2009 94.000KM METARGA ZVICRANE
  Vetura

  CITROEN C3 1.4VITI 2009 94.000KM METARGA ZVICRANE

  Citroen C3 1.4i VITI 2009 94.000KM ORIGJINALE I ARDHUN NGA ZVICRRA NE GJENDJE PREFEKTE PA ASNJE I

  Kukës 2 prill 08:56
  2.800 €
 • 8 foto
  Citroen C3 1.4 HDI 2011 I SAPOARDHUR NGA ZVICRA
  Vetura

  Citroen C3 1.4 HDI 2011 I SAPOARDHUR NGA ZVICRA

  Citroen C3 1.4 dizell Viti 2011 161.000km origjinale me liber servisi Klim abs esp radio cd timon me

  Kukës 2 prill 02:07
  3.700 €
 • 5 foto
  Citroen DS5 2.0HDI 2013 FULL OPCION PANARAM LLED
  Vetura

  Citroen DS5 2.0HDI 2013 FULL OPCION PANARAM LLED

  Citroen DS5 AUTOMATIK 2.0 HDI 190.000KM ORIGJINALE LIBER SERVISI FULL OPCION INARSHUR NGA ZVICRA VE

  Kukës 2 prill 01:32
  12.000 €
 • 1 foto
  Okazion Citroen
  Vetura

  Okazion Citroen

  ? Shitet :Citroen ? viti i prodhimit :2010 ? Forca motorrike :1.9 ? Karburanti :Nafte ? Kambio :Manu

  Kukës 4 mars 18:44
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Makina eshte 2000 nafte ardhur nga Franca me dt 27.11.2018 dhe bere letrat me 03.12.2018.Makina esht

  Kukës 1 janar 22:55
  25.000 €