Vetura
Kukës

Ford | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Ford Focus 1.8 tddi, viti 2000 (naftë)
  Vetura

  Ford Focus 1.8 tddi, viti 2000 (naftë)

  Shitet Ford Focus, në gjendje të mirë. Makina gjendet në Kukës. Për info bëni sms në +355686878566.

  Kukës Sot, 12:31
  2.000 €
 • 9 foto
  Ford Fiesta 1.6 Naft Pa Dogan Nga Ch
  Vetura

  Ford Fiesta 1.6 Naft Pa Dogan Nga Ch

  Shes Makinen Ford Fiesta 1.6 Diesel Viti 2012 i Sa Po Ardhur Nga Ch Manuel Klim Funksionale Komanda

  Kukës 19 qershor 18:45
  4.800 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.4 tdci i posaardhur pa doganë
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 tdci i posaardhur pa doganë

  Ford fiesta 1.4dizel Viti 2009 model 2010 Gjamat me rrym Mbyllje qendrore i posaardhur pa doganuar

  Kukës 5 qershor 21:50
  2.950 €
 • 0 foto
  Ford Maverick PRIZREN
  Vetura

  Ford Maverick PRIZREN

  SItet ford maverick 3.0 4x4 ne gjendje te rregullt per info ne tel +383 45 501 742 Prizren

  Kukës 30 maj 08:33
  2.000 €
 • 6 foto
  ford 1.8TDDI
  Vetura

  ford 1.8TDDI

  shitet ford focus 1.8 tddi me injetor dhe pomp mekanike,, ne gjendje perfekte,,, me dokumenta te sap

  Kukës 27 maj 11:17
  2.400 €
 • 4 foto
  Ford Fokus
  Vetura

  Ford Fokus

  Ford fokus tdci 1.8 nafte. Fundi I 2004 me letra per 1 vit, me te gjitha sherbimet e bera, nuk ka ne

  Kukës 21 maj 21:31
  2.400 €
 • 7 foto
  Ford S max
  Vetura

  Ford S max

  Ford S max 2.0 7 ulse Viber +46722687313

  Kukës 21 maj 08:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Transit
  Vetura

  Ford Transit

  Shitet Ford Transit 12+1 me Letra per ni vit 4 Goma te Reja Motorr 2.5 me Turbo Pomp Elektrike kilo

  Kukës 16 maj 09:42
  5.000 €
 • 5 foto
  Shitet Ford Focus
  Vetura

  Shitet Ford Focus

  Shitet Ford Focus 1.8 TDCI Dizel Viti i Prodhimit 2004 I sapo ardhur nga Gjermania Me dy te kuqe

  Kukës 14 maj 23:11
  950 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta 2007 1.6 Nafte TDDI
  Vetura

  Ford Fiesta 2007 1.6 Nafte TDDI

  Ford Fiesta 2007 me km origjinale 3 dyer lekure climatronik , gjendje perfekte servisuar gjitha 4 go

  Kukës 12 maj 12:26
  2.600 €
 • 4 foto
  Ford galaxi i 99
  Vetura

  Ford galaxi i 99

  Makina esht ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta, e gatshmr per cdo lloj prove

  Kukës 6 maj 08:33
  1.800 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.4 naft i 2004
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 naft i 2004

  makina esht ne gjendje perfekte shum ekonomike . me dokumenta te rregullta per nje vit, te gjitha sh

  Kukës 6 maj 08:33
  2.150 €
 • 6 foto
  Ford Transit dizel
  Vetura

  Ford Transit dizel

  Shitet fordi ne gjendje prefekte

  Kukës 4 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  u shit flm
  Vetura

  u shit flm

  Makina esht e sapoardhur nga gjermania , 1.4 naft , 170 mije km origjinale , dogan te paguar. Makina

  Kukës 4 prill 10:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  shes makine ford focus ne gjendje te mire cmimi 1100 euro i diskutushem me dokumenta te paguara deri

  Kukës 4 prill 10:13
  1.100 Lek
 • 11 foto
  Ford Galaxy 2.0 TDCI
  Vetura

  Ford Galaxy 2.0 TDCI

  E shes veturen ford galaxy ne gjendje shum shum Te mir , e posa ardhur nga gjermanija Vetura gje

  Kukës 4 prill 08:09
  6.800 €
 • 4 foto
  Ford Sharan mundësi nderrimi
  Vetura

  Ford Sharan mundësi nderrimi

  Ford Sharan me Petra derived me fund të shtatorit negjendje të mir motorbike gjenerike mundësi ndërr

  Kukës 4 prill 01:54
  2.200 €
 • 0 foto
  Toni
  Vetura

  Toni

  Shitet fordi ne gjendje shume te mire per cdo prove eshte e gatshme me letra te paguara 4goma te re

  Kukës 4 prill 00:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  shitet per arsye mos perdorimi

  Makina ka sendile lekure baxho xhami sendile me ngrohje timon anglez.... E diskutushme

  Kukës 3 prill 18:20
  1.500 €
 • 0 foto
  Toni
  Vetura

  Toni

  Shitet fordi 12+1 tubo pombe elektrike me letra te prera me 4goma te reje makina eshte shume e mire

  Kukës 3 prill 17:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford 1.8
  Vetura

  Ford 1.8

  Ford 1.8 nafte me te gjitha sherbimet e bera, Shume e paster si brenda & jashte, Shitet per arsy

  Kukës 3 prill 13:19
  2.500 €
 • 6 foto
  okazion Ford mondeo automatik sapo ardhur ZVICRA
  Vetura

  okazion Ford mondeo automatik sapo ardhur ZVICRA

  Ford mondeo tdci 2.0 naft Kamio automat Marshe ne timon F1 Pilot automatik Sendilje elektrike Pasqy

  Kukës 3 prill 11:48
  2.500 €
 • 4 foto
  Sharon
  Vetura

  Sharon

  Shiteten 2300E në gjendje përfete me letra për një vit mudësi ndrrim me golf 4 ose me pasat të jenë

  Kukës 3 prill 11:11
  2.300 €
 • 11 foto
  FORD MONDEO 2.0 TDDI
  Vetura

  FORD MONDEO 2.0 TDDI

  FORD MODEO 2.0 TDDI ME INAJTOR MEKANIK VITI 2001-2002 DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE NENTOR , KLIMA TR

  Kukës 3 prill 10:28
  2.000 €
 • 0 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Ford turneo, vp 1997. Me letra te rregullta. Ne gjendje shume te mire. I gatshem per cdo lloj prove

  Kukës 3 prill 08:39
  2.500 €
 • 3 foto
  Ford fokus
  Vetura

  Ford fokus

  Shitet fordi me letra te prere deri ne mars esht esht gjendje prefekte esht me injaktor mekanik 1.8e

  Kukës 3 prill 07:45
  2.150 €
 • 1 foto
  Ford C Max viti 2004 (fund viti), Motorr 1.6 TDCI
  Vetura

  Ford C Max viti 2004 (fund viti), Motorr 1.6 TDCI

  Ford C Max viti 2004 (fund viti), Motorr 1.6 TDCI nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire si n

  Kukës 3 prill 06:03
  3.300 €
 • 6 foto
  Shitet ford focus tdci letrat nje vit
  Vetura

  Shitet ford focus tdci letrat nje vit

  Shitet ford focus dizell 1 vit letrat posedon clim abes komaden volla vetura gjidet ne kosov priz

  Kukës 3 prill 03:23
  1.300 €
 • 3 foto
  Ford 2003
  Vetura

  Ford 2003

  Me dokumente dhe siguracione te paguara per 1 vit. Ne gjendje shum te mire .

  Kukës 3 prill 02:22
  2.800 €
 • 6 foto
  Ford Transit 2.2
  Vetura

  Ford Transit 2.2

  Ford Transit 2.2 Senzora GPS Navigacion Ulse me nxemje 137k te kalume Kamer per ecje mbrapa Kom

  Kukës 3 prill 00:21
  4.000 €
 • 7 foto
  Ford focus sapo ardhur nga zvicra
  Vetura

  Ford focus sapo ardhur nga zvicra

  ford fokus 1.8 tdci , i sapoardhur nga zvicra, me kondicioner radio cd mp3 , komanda ne timon xhama

  Kukës 2 prill 13:20
  950 €
 • 0 foto
  Ford Focus 1.8 naft
  Vetura

  Ford Focus 1.8 naft

  Ne gjendje te mir e mbajteshme si brenda ashtu she jasht.Xhamat elektronik.E gatshme per qdo loj pr

  Kukës 2 prill 12:29
  2.000 €
 • 8 foto
  Ford ranger 2.5 naffte 2008 viti
  Vetura

  Ford ranger 2.5 naffte 2008 viti

  Sa po ardh nga austrii ford ranger gjindett peje esh 4#4 160 klm ka garantum ka pare gom dimri treja

  Kukës 2 prill 11:31
  6.480 €
 • 2 foto
  shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  shitet per arsye mosperdorimi

  furgoni eshte ne gjendje shum te mire letrat i ka deri ne nentor 2019 per me shum info ne tel

  Kukës 2 prill 09:38
  3.200 €
 • 7 foto
  Ford tranzit okazion
  Vetura

  Ford tranzit okazion

  Ne gjendje te mir shitet per arsyje mospordorimi me letra 12+1 me taugraf

  Kukës 2 prill 08:19
  4.500 €
 • 7 foto
  Mire dhe lire
  Vetura

  Mire dhe lire

  Ford transit viti prodhimit 30.12.2009 Dizel I sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje shume te mire g

  Kukës 2 prill 02:07
  6.000 €
 • 1 foto
  Shitet Ford mondeo
  Vetura

  Shitet Ford mondeo

  Ford Mondeo viti 2002 ne gjendje shum te mire pune.cdo gje elektrike,te gjtha sherbimet e bera goma

  Kukës 2 prill 00:28
  2.000 €
 • 5 foto
  Ford Tranzit
  Vetura

  Ford Tranzit

  Shitet Fordi i vitit 2000 me letra te prera per nje vit.me goma te reja.per ma shum info cel

  Kukës 1 prill 22:59
  1.111.111 €
 • 9 foto
  Ford focus diezel 1.8
  Vetura

  Ford focus diezel 1.8

  Makina ka dokumenta 26.7.2019.shitet per arsye mos perdorimi.Makina e ardhur nga Zvicra qe dy vjet.I

  Kukës 1 prill 22:36
  1.850 €
 • 0 foto
  Toni
  Vetura

  Toni

  Shitet makina 8+1ne gjendje shume te mire makina esht me letra te prera per 1vit po ashtu me goma te

  Kukës 1 prill 21:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet sharon
  Vetura

  Shitet sharon

  Ne gjendje shume te mire motorike e gjenerike me letra per nje vite Me ne timon ne krah Anglez

  Kukës 1 prill 21:07
  2.700 €
 • 3 foto
  Olazion !!!
  Vetura

  Olazion !!!

  Shitet makina me te gjitha dokumentat per arsye mospordorimi ! Ne gjendje shum te mire motorike dhe

  Kukës 1 prill 17:52
  2.200 €
 • 3 foto
  Kosovë
  Vetura

  Kosovë

  Shitet fordi 2.4 dizel viti 2008 Kl 160mij te Garantuara gjendje teknike shum te mir i ardhur ng

  Kukës 1 prill 16:38
  3.600 €
 • 5 foto
  Shitje mjeti
  Vetura

  Shitje mjeti

  Ford i 2008. 1.8 nafte me pak kilometra. Sapo i ardhur nga gjermania me dogan te prer Ne gjendje sh

  Kukës 1 prill 16:37
  5.200 €
 • 5 foto
  Okazion!!!
  Vetura

  Okazion!!!

  Shitet Makina me te gjitha dokumentat per arsye mospordorimi !ne gjendje te mire motorike dhe gjener

  Kukës 1 prill 15:39
  2.200 €
 • 1 foto
  Ford Tranzit
  Vetura

  Ford Tranzit

  Ford Tranzit 1997 ne gjendje Perfekte

  Kukës 1 prill 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford Focus 1.8 tddi
  Vetura

  Ford Focus 1.8 tddi

  Shitet ose mdrohet me CLK ford focus 1.8 tddi me injator mekanik viti 2002 i sapo ardhur nga jasht m

  Kukës 1 prill 15:06
  2.000 €
 • 3 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  shitet ford focus per aryse mos perdorimi , me t gjitha sherbimet e bera ne gjendje te mir pune me l

  Kukës 1 prill 14:31
  1.750 €
 • 3 foto
  Shitet sharon galaxy
  Vetura

  Shitet sharon galaxy

  Me dokumeta te rregullta. Ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike per me shum informacion ko

  Kukës 1 prill 09:58
  2.500 €
 • 3 foto
  Okazion!!!!!
  Vetura

  Okazion!!!!!

  Shitet makina ne gjendje shum te mire me te gjitha dokumentat !

  Kukës 1 prill 09:16
  2.500 €