Vetura
Kukës

Honda | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Honda Jazz
  Vetura

  Honda Jazz

  Shitet per arsye mosperdotimit esapo targuar me impjan Gazi Lovada sapo vendosur dhe e ardhur nga Zv

  Kukës 19 maj 19:03
  3.800 €
 • 3 foto
  HONDA AUTOMATIK 2003qmimi 3000 ERO
  Vetura

  HONDA AUTOMATIK 2003qmimi 3000 ERO

  Shes honda jazz viti 2003 1.4benzin automatik vetur familjare qmimi 3000 ju faliminderit viber +3774

  Kukës 2 prill 13:05
  3.000 €
 • 2 foto
  shes honda
  Vetura

  shes honda

  shes honda CR V ne gjendje shum te mir tdi diesel me full 4x4

  Kukës 2 prill 09:15
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet ose nderrohet Honda Loga 1999
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Honda Loga 1999

  vetura eshte e ardhur nga CH 1.3 benzin motorr shum perfekt dhe hargjime te vogla posedon klima Ac a

  Kukës 2 prill 08:56
  600 €