Vetura
Kukës

Hyundai | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Pjesë për HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007
  Vetura

  Pjesë për HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007

  Pjesë për HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 (Shesim vetëm pjesë jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp :

  Kukës 7 qershor 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008
  Vetura

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MANUAL 2008 GJENDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN-MITROVIC KM5 TEL.0

  Kukës 7 qershor 13:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4
  Vetura

  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4

  Pjesë për Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 2005 4x4 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Viber

  Kukës 7 qershor 13:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004
  Vetura

  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004 (shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI
  Vetura

  PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

  SHES PJES PER HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI GJENDEMI NE KOSOVE - PRISHTINE tel. +38344100141 viber : +38

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Pjes per HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007
  Vetura

  Shes Pjes per HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007

  Shes Pjes per HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 2007 4X4 AUTOMATIK TEL.044 100 141 WhatsApp: +37744100141 V

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016
  Vetura

  PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

  SHES PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 DIZELL 2016 29.000KM GJENDEMI NE KOSOV - PRISHTINE tel.

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES KEMBIMI HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007
  Vetura

  PJES KEMBIMI HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007

  PJES PER HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007 GJENDEMI NE KOSOV PRISHTINE tel. +38344100141 viber : +383

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  HYUNDAI SANTA FE 2.2DIESEL 4X4 175.000KM AUTOMAT
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE 2.2DIESEL 4X4 175.000KM AUTOMAT

  ?HYUNDAI SANTA FE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. ?TAKSA DHE SIGURACION DERI NE 12.2019. ?VITI 06.2006. ?

  Kukës 13 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hyundai atos 1.0
  Vetura

  Hyundai atos 1.0

  Shitet hyundai atos ne gjendje te rregull 2001 viti..me shpenzime te vogla vetura gjendet ne kosov n

  Kukës 4 prill 03:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hyundai
  Vetura

  Hyundai

  Shes hyundai sapo i ardhur nga o s c e te gjitha gumat te reja Full ekstra

  Kukës 3 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  urgjent\nshes hundai i 30
  Vetura

  urgjent\nshes hundai i 30

  shes hyndai i 30 me motor 1.6 grdi nga zvicra.ne gjendje perfekte me extra.me liber servisi komplet

  Kukës 3 prill 19:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Hyundai i30 diesel
  Vetura

  Hyundai i30 diesel

  Shitet hundai i 30 me diesel motor 1.6 ne gjendje perfekte nga zvicra. What sap dhe viber 0038345622

  Kukës 3 prill 14:46
  4.300 €