Vetura
Kukës

Jeep | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007
  Vetura

  Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

  Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007 AUTOMATIK GJENDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTINE-MITROVIC

  Kukës 7 qershor 13:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjesë këmbimi për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006
  Vetura

  Pjesë këmbimi për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

  Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel: 044 100 141 WhatsAp

  Kukës 7 qershor 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd
  Vetura

  Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd

  SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD GJENDEMI NE KOSOV PRISHTIN tel. +38344100141 viber : +383441

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8
  Vetura

  PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8

  PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8 4X4 GJENDEMI NE KOSOV PRISHTINE tel. +38344100141 vib

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006
  Vetura

  PJES KEMBIMI JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006

  SHES PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006 AUTOMATIK GJENDEMI NE KOSOV PRISHTINE tel. +383441

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK
  Vetura

  SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK

  SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK 2005 GJENDEMI NE KOSOV PRISHTIN tel. +38344100141

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jeep Commander Limited 2006
  Vetura

  Jeep Commander Limited 2006

  Shitet Vetura Jeep Commander Limited 2006 208,000 km, 3.0 disel 7 ulse, 3 panorama, Automatik full o

  Kukës 11 maj 15:45
  8.000 €
 • 8 foto
  JEEP GRAND CHEROKEE SAPO ARDHUR
  Vetura

  JEEP GRAND CHEROKEE SAPO ARDHUR

  jeep grand cherokee motorr v6 nafte kamio automat sendile lekure elektrike me ngrohje xhama elektri

  Kukës 3 prill 23:25
  3.500 €
 • 9 foto
  Jeep Cheeroke Liberty 2.8CRD 4WD(nderrohet) 2006
  Vetura

  Jeep Cheeroke Liberty 2.8CRD 4WD(nderrohet) 2006

  Jeep 2.8 CRD 4WD automaik viti 2006 me dokumenta shqiptare posedon ,klime funksionale , Salon lekur

  Kukës 1 prill 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shite Jeep cherokee 2005 okazion!!!
  Vetura

  Shite Jeep cherokee 2005 okazion!!!

  Shitet Jeep Cherokee 2005 ne gjendje te mir fizike dhe motorike. Eshte me 7 shpejtsi (6+1) poashtu e

  Kukës 1 prill 13:52
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet Jeep Cheroke Off Road
  Vetura

  Shitet Jeep Cheroke Off Road

  Shitet Jeep cheorkee ne gjendje perfekte teknike dhe optike i gatshem per gjdo teren 4.0 Benzin Mars

  Kukës 1 prill 07:11
  4.800 €
 • 6 foto
  Okazion !!! Jeep grand cherokee full full
  Vetura

  Okazion !!! Jeep grand cherokee full full

  Shiten makina ne gjendje shum te mire asnje defekt 4 goma te reja 4x4 e gatshme per cdo lloj prove p

  Kukës 1 prill 05:37
  1.800 €