Vetura
Kukës

Mazda | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Pjesë kembimi për mazda RX-8
  Vetura

  Pjesë kembimi për mazda RX-8

  Pjesë për mazda RX-8 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë kembimi për Mazda 6 2005 2.0D
  Vetura

  Pjesë kembimi për Mazda 6 2005 2.0D

  Pjesë për Mazda 6 2005 2.0D Tel.044 100 141 viber +38344100141 whatsapp +37744100141 gjendemi ne k

  Kukës 7 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes mazda B 2500
  Vetura

  shes mazda B 2500

  shes mazda B2500 me motor diesel 2.5 me 80 kw.nga zvicra . 0038344125724

  Kukës 19 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes mazda B 2500
  Vetura

  shes mazda B 2500

  shes mazda b 2500 motor diesel 2.5 turbo diesel ka edhe sistemin e pastrimt bores nga zvicra 003834

  Kukës 19 prill 19:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  urgjent ne shitje\nqmimi i arsyshem
  Vetura

  urgjent ne shitje\nqmimi i arsyshem

  Shitet mazda BT 50nga zvicra pa dogan.vetura gjindet ne gjilan dhe eshte me tabela te exportit.ne gj

  Kukës 4 prill 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mazda 6
  Vetura

  Mazda 6

  Shitet mazda 6 2007 2.0 diesel ne gjendje te mire. Vetura gjendet ne Kosove dhe esht ne tabela te Su

  Kukës 4 prill 06:23
  1.800 €
 • 6 foto
  Shitet Mazda Lantis 323
  Vetura

  Shitet Mazda Lantis 323

  The HighWay Beast

  Kukës 3 prill 21:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mazda sedos6
  Vetura

  Shitet Mazda sedos6

  Shitet Mazda sedos6 eshte pa letra shitet per pjese

  Kukës 3 prill 20:44
  1.000 €
 • 5 foto
   Mazda Mx5, 1.6 Benzine. Cabriolet. 1991 OKAZION
  Vetura

  Mazda Mx5, 1.6 Benzine. Cabriolet. 1991 OKAZION

  Shitet Mazda Mx5, 1.6 Benzine. Cabriolet. Vit Prodhimi:1991, ne gjendje shume te mire gjenerike dhe

  Kukës 3 prill 09:09
  3.000 €
 • 1 foto
  Mazda premacy
  Vetura

  Mazda premacy

  Mazda ka: Klim, AirBag, xhama elektronik, 4 goma te veres me fellge alumin yll, dhe te dimerit...nuk

  Kukës 2 prill 10:06
  2.000 €
 • 7 foto
  Shes mazda 2
  Vetura

  Shes mazda 2

  Shes mazda 2 nga zvicra me motor 1.4 hdi Ne gjendje perfekte Nga zvicra Vetem 170000 km

  Kukës 2 prill 01:53
  4.500 €