Vetura
Kukës

Mercedes-Benz | A-Class | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Mercedes benz 170 cdi
  Vetura

  Mercedes benz 170 cdi

  Mercedes benz 170 cdi ne gjendje shum te mir letra te paguara deri ne gusht 2020 sherbimet e kryer

  Kukës Dje, 11:56
  1.600 €
 • 0 foto
  Kerkoj pllak per ndrrus automati a class 2003
  Vetura

  Kerkoj pllak per ndrrus automati a class 2003

  Jom nga kosova

  Kukës 5 shtator 21:56
  52.000 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES A180 DIESEL AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES A180 DIESEL AUTOMATIK

  -Shes Mercedes Benz A180 -110 PS -2009 -Km 162000 (me liber te servisit ) -Automatik(7 shpejtesi

  Kukës 20 gusht 10:56
  4.400 €
 • 11 foto
  Shitet Mercdes A Class 180A i ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Shitet Mercdes A Class 180A i ardhur nga Gjermania

  shitet makina mercdes a class 180a ne gjendje te mir teknike i ardhu nga gjermanija goma te reja te

  Kukës 23 prill 09:47
  3.400 €
 • 5 foto
  Mercedes A-Clas170 CDI
  Vetura

  Mercedes A-Clas170 CDI

  Shitet A-Clas 170 CDI nafte,viti 2002,ngjyra blu e erret ,me Kondicioner,me dokumentat e sapo prera,

  Kukës 4 prill 11:21
  1.800 €
 • 0 foto
  a clas 170
  Vetura

  a clas 170

  Cmimi i padiskutushem

  Kukës 4 prill 08:25
  1.700 €
 • 4 foto
  ......
  Vetura

  ......

  Shitet per arsye mosperdorimi Makina esht e sapoardhur nga anglia e doganuar me targa shqiptare,Goma

  Kukës 4 prill 06:27
  1.600 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet. Mercedes a class!!
  Vetura

  Shitet ose nderrohet. Mercedes a class!!

  Makina esht ne gjendje super te mire pa pas nevoj per me te voglin sherbim. Shitet per arsye se esht

  Kukës 4 prill 01:40
  3.600 €
 • 3 foto
  OKAZIOOOOOOOOOON!!!!! A class 180 cdi
  Vetura

  OKAZIOOOOOOOOOON!!!!! A class 180 cdi

  Shitet makina per arsye mos mos perdorimi. Eshte ne super gjendje pa me te voglin difekt. Mund ta ko

  Kukës 4 prill 01:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazioooon. Mercedes a class!!!
  Vetura

  Okazioooon. Mercedes a class!!!

  Shitet makina ne super gjendje pa me te voglin difekt. Mund ta kontrolloni ku te doni. Shitet per ar

  Kukës 3 prill 22:08
  3.200 €
 • 5 foto
  Shitet mercedes a170 Avantgarde LUNGO!!!
  Vetura

  Shitet mercedes a170 Avantgarde LUNGO!!!

  Shitet makina ne super gjendje pa me te voglin difekt dhe full options.

  Kukës 3 prill 22:08
  2.500 €
 • 10 foto
  Shitet-nderrohet
  Vetura

  Shitet-nderrohet

  Mercedes-benz A class 180 viti 2005 Ne gjendje te mire Cmimi i diskutueshem.

  Kukës 3 prill 18:00
  3.800 €
 • 4 foto
   a class
  Vetura

  a class

  Shitet a class te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e meposhtem 0674444468

  Kukës 3 prill 14:59
  1.500 €
 • 0 foto
  a class
  Vetura

  a class

  ne gjendje shum te mire sherbime te bera me letra deri ne maj 2019, cmimi i diskutushem

  Kukës 3 prill 12:29
  200.000 Lek
 • 2 foto
  B class 200
  Vetura

  B class 200

  shitet makina me dogan te paguar targa te huaja automatike sport avangard viti 2007 170 mij km cmimi

  Kukës 2 prill 13:49
  5.200 €
 • 0 foto
  A clas
  Vetura

  A clas

  Shitet cmimi diskutushem

  Kukës 2 prill 11:31
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet dhe nderrohet
  Vetura

  Shitet dhe nderrohet

  A clas 1.7 naft viti 2000,dokumenta i mbarojne 10.10.2019.Bejm dhe ndrrime..

  Kukës 2 prill 07:43
  1.700 €
 • 11 foto
  Mercedes A 180 cdi automatik 2010
  Vetura

  Mercedes A 180 cdi automatik 2010

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike me kilometra te garantuara , e servisuar me

  Kukës 2 prill 06:14
  6.200 €
 • 10 foto
  Mercedes A180 cdi avantgard 2011
  Vetura

  Mercedes A180 cdi avantgard 2011

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike , me liber te servisit e servisuar me rre

  Kukës 2 prill 06:14
  6.200 €
 • 2 foto
  Admi
  Vetura

  Admi

  Shitet mercedesi ne gjendje shum te mire Wiber 004915207692334

  Kukës 2 prill 01:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 140 A
  Vetura

  Mercedes 140 A

  Shitet mercedesi i rujten simur mrena edhe jasht gomat e dimrit batarin e re klimen wiber 0049152076

  Kukës 2 prill 01:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes A class 180
  Vetura

  Mercedes A class 180

  shitet makina viti 2007 me targa shqiptare avangard me 6 marsha manuale karburanti nafte cmimi me m

  Kukës 1 prill 21:00
  3.200 €
 • 7 foto
  A clas 170
  Vetura

  A clas 170

  Shitet ose nderrohet Cmimi i diskutushem

  Kukës 1 prill 10:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  A CLAS 1.6 viti 2000
  Vetura

  A CLAS 1.6 viti 2000

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Me te gjitha letrat te bera deri ne dhjetor 2019 A clas 1.6

  Kukës 1 prill 02:34
  1.500 €