Vetura
Kukës

Renault | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Okazion Renault Megane dizel
  Vetura

  Okazion Renault Megane dizel

  Shitet reno 1000

  Kukës 23 prill 11:32
  1.000 €
 • 0 foto
  Reno 1.5 nafte
  Vetura

  Reno 1.5 nafte

  Shitet reno me letra, ka dy jav qe I kan mbaru letrat 100000lek

  Kukës 12 prill 14:08
  1.200 €
 • 5 foto
  Renault Master Viti 2010 Liber Servici
  Vetura

  Renault Master Viti 2010 Liber Servici

  Shes Kombin Renault Trafik 2.5 diesel i sapo ardhur nga jasht ne gjendje teper te mir me klim viti 2

  Kukës 5 prill 12:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Renault megane info +38344554973 1.6 benzis vetura gjindet ne kosov

  Kukës 4 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  okazion super
  Vetura

  okazion super

  makina sapo ardhur nga gjermania.me dogan gati per qdo prov .per ma shum inf... 0683047222

  Kukës 4 prill 09:01
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet reno kango super e mir
  Vetura

  Shitet reno kango super e mir

  Shitet reno benzin 1,2 shum e mir vetem per pak dit

  Kukës 4 prill 02:03
  2.200 €
 • 2 foto
  clio
  Vetura

  clio

  makina eshte me dogan .e gatshme per qdo lloi prove..0682213481

  Kukës 3 prill 18:12
  1.600 €
 • 3 foto
  Renault Expresss
  Vetura

  Renault Expresss

  Renault exprees lertat per 1 vit shitet ose ndrrohrt

  Kukës 3 prill 17:49
  1.500 €
 • 5 foto
  Renault Avantime 3.0
  Vetura

  Renault Avantime 3.0

  Shitet vetura ne gjendje shum te mire,shkaku i shitjes eshte mosperdorimi i makines se gjindem jasht

  Kukës 3 prill 10:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Renault clio 1.2
  Vetura

  Renault clio 1.2

  Renault clio 1.2 benzin-gaz! Shume e mbajtur si brenda dhe jashte me te gjitha sherbimet e bera! Shu

  Kukës 3 prill 09:52
  2.650 €
 • 2 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  Renault scenic ne gjendje shume te mire me letra deri ne dhjetor.shpenzon shume pak,i gatshem per cd

  Kukës 2 prill 14:01
  1.980 €
 • 5 foto
  Shes Renault Scenic shume te ruajtur
  Vetura

  Shes Renault Scenic shume te ruajtur

  Renault Scenic v.2007, i padoganuar, shume i ruajtur. i posaardhur nga Gjermania, 7 ulese 130 ps Ful

  Kukës 2 prill 10:14
  2.300 €
 • 1 foto
  Okazin
  Vetura

  Okazin

  Shitet clio shum e mir me dogan te paguar.per inf.munt te na kontaktoni ne tel.0682471519

  Kukës 2 prill 06:37
  1.900 €
 • 4 foto
  RENO
  Vetura

  RENO

  Kombi i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me gjitha serviset e kryera pa 1 muj viti 2010,k

  Kukës 2 prill 05:18
  3.600 €
 • 4 foto
  Renno
  Vetura

  Renno

  Kombi sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me gjitha serviset e kryera makina gjindet ne Feri

  Kukës 2 prill 05:18
  3.500 €
 • 10 foto
  Shes renault megane 1.5
  Vetura

  Shes renault megane 1.5

  Shes Renault Megane 1.5 e ardhur prej ZVICRRES,vetura posedon klim AC,servise te kryera,gomat e reja

  Kukës 1 prill 23:30
  2.200 €
 • 7 foto
  Renault Twingo benzin
  Vetura

  Renault Twingo benzin

  Shitet Renault Twingo 1.2 benzine,viti i prodhimit 2002 e sapo ardhur nga zvicrra me targat e sapo p

  Kukës 1 prill 13:54
  1.500 €
 • 10 foto
  Busi me 27 ulse
  Vetura

  Busi me 27 ulse

  Busi ka 27 ulse eshte ne gjendje shum te mir si ne pamje vizuele ashtu edhe ne motorr me kontroll te

  Kukës 20 janar 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet Renaulti
  Vetura

  shitet Renaulti

  Shitet Renaulti,ne gjendje te rregullt gjithcka.me kondicioner,dhe taksa te paguara. !!!

  Kukës 30 maj 22:56
  2.100 €
 • 1 foto
  shes renault
  Vetura

  shes renault

  Renault clio vit prodhimi 2002 1.5 nafte 4 dyer. Me letra te prera deri ne maj 2018

  Kukës 24 nëntor 13:35
  1.300 €
 • 0 foto
  shesh renault clio
  Vetura

  shesh renault clio

  Renault clio vite prodhimi 2002 Nafte 1.5 ngjyre gri 4 dyer. Leterat e prera deri ne maj te 2018

  Kukës 23 nëntor 19:42
  1.300 €
 • 3 foto
  shitet makine
  Vetura

  shitet makine

  Renault clio 2002 1.5 nafte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike. Shitet per arsye mosper

  Kukës 7 tetor 20:33
  1.600 €