Vetura
Kukës

Seat | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Sharon seat alhambra ne gjendje shme te mir motorrike . Me dokumenta dere fund te gushtit .

  Kukës 20 qershor 21:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sharan (Seat Alhambra)
  Vetura

  Sharan (Seat Alhambra)

  Ne gjendje shume te mire,fundi i vitit 2006. Makina eshte e ardhun nga Zvicera 4

  Kukës 16 maj 19:19
  5.200 €
 • 1 foto
  Seat 2011
  Vetura

  Seat 2011

  Makina esht ne gjendje perfekte 123000km origjinale posedon tera extrat e gatshme per cdolooj prov j

  Kukës 3 maj 19:34
  7.300 €
 • 5 foto
  Seat cordoba
  Vetura

  Seat cordoba

  Shitet vetura ne gjendje te mir esht 1.6 benzin vetura gjindet ne kosov ne fshatin zhur afer kufirit

  Kukës 4 prill 03:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  Shitet seat alahmbra 1.9 TDII .. shum ekonomike. ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.. go

  Kukës 4 prill 02:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Seat Alhambra dizel
  Vetura

  Seat Alhambra dizel

  Shitet seat alahmbra 1.9 TDII .. shum ekonomike. ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.. go

  Kukës 4 prill 02:51
  2.600 €
 • 7 foto
  Seat Alhambra full opsionnn
  Vetura

  Seat Alhambra full opsionnn

  Shitet Seat Alhambra-03 full opsionn Kamio automatike sendilje me ngrohje navi te madh sensor parki

  Kukës 3 prill 22:56
  3.700 €
 • 1 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Shes Seat Ibiza 1.9 TDI (TDI) tkuqe eshte full extra dhe sport asnje defekt amortizimin e ka Kony Nd

  Kukës 3 prill 20:12
  5.000 €
 • 6 foto
  SEAT IBIZA - 1.4 B - TABELA ZVICRANE
  Vetura

  SEAT IBIZA - 1.4 B - TABELA ZVICRANE

  🇨🇭Vetura Gjindet ne ch vjen per 10 dite •Seat ibiza •Motor 1.4 Benzin B •Me Tabela CH •Numr

  Kukës 3 prill 19:45
  1.750 €
 • 0 foto
  Sjitet seat alhambra super gjendje
  Vetura

  Sjitet seat alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jan prere . 4+1 e shenuar ne letra .pres telefonues serioz

  Kukës 3 prill 19:43
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet seat alhambra super gjendje
  Vetura

  Shitet seat alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jane prere .4+1 ne letra shitet per arsye mospordorimi

  Kukës 3 prill 19:33
  2.300 €
 • 0 foto
  Shitet seat alhambra super gjendje
  Vetura

  Shitet seat alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jane prere.4+1 ne ketra .shitet per arsye mospordorimi

  Kukës 3 prill 19:25
  2.200 Lek
 • 0 foto
  Seat alhambra
  Vetura

  Seat alhambra

  Super gjendje letrat e sapoprera .4+1letrat .shitet per arsye mospordorimi

  Kukës 3 prill 19:19
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet seat alhambra
  Vetura

  Shitet seat alhambra

  Super gjendje letrat 2 muaj qe jan prere.ne ketra 4+1

  Kukës 3 prill 19:12
  2.200 €
 • 0 foto
  Seat Alhambra super gjendje
  Vetura

  Seat Alhambra super gjendje

  Letrat 2 muaj qe jane prere .4+1 .shitet per arsye mospordorimi

  Kukës 3 prill 19:06
  2.100 €
 • 0 foto
  Seat alhambra
  Vetura

  Seat alhambra

  Lettat e sapotrera .4+1 ne letra.pres telefonues serioz

  Kukës 3 prill 19:04
  2.050 €
 • 0 foto
  Shitet seat alhambra
  Vetura

  Shitet seat alhambra

  Super gjendje .letrat per nje vit.4+1.pres telefonues serioz

  Kukës 3 prill 18:58
  2.050 €
 • 0 foto
  Shitet seat alhambrq.me letta
  Vetura

  Shitet seat alhambrq.me letta

  Super gjendje.nafte harxhime te uleta .4+1ne letra.pres telefonues serioz

  Kukës 3 prill 18:29
  2.050 €
 • 0 foto
  Seat Alehambra
  Vetura

  Seat Alehambra

  Makina eshte ne e te mir gjenerike.Me letra deri edhe 1 vit 6+1. Me 5 marshe. Eshete e perdorur vete

  Kukës 2 prill 15:28
  2.000 €
 • 7 foto
  • SEAT IBIZA • MOTOR 1.4 • I SAPO ARDHUN NGA CH •
  Vetura

  • SEAT IBIZA • MOTOR 1.4 • I SAPO ARDHUN NGA CH •

  •Seat Ibiza •Motor - 1.4 •Viti Prodhimit -2002 •Vetura Posedon : •Abs •Airbag •K

  Kukës 2 prill 07:23
  1.600 €
 • 4 foto
  Seat Toledo
  Vetura

  Seat Toledo

  SEAT TOLEDO 1.6 Benzin

  Kukës 2 prill 07:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ???? Seat Alhambra 2.0????
  Vetura

  ???? Seat Alhambra 2.0????

  shitet vetura e sapo ardhur dhe e servisuar ne zvicerr ngjendje te shkelqyer per me shum info ne tel

  Kukës 23 mars 23:57
  4.200 €