Vetura
Kukës

Toyota | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Toyota Yaris dizel
  Vetura

  Toyota Yaris dizel

  shes toyota auris ne gjendje perfekte.eshte mi liber servisi.origjinal km.strt stop.2 qelsa.etj etj

  Kukës Dje, 08:00
  4.800 €
 • 4 foto
  Toyota avensis
  Vetura

  Toyota avensis

  Toyota avensis pjes,si dhe Toyota avensis ne gjendje pune

  Kukës 16 qershor 23:59
  1 €
 • 4 foto
  Toyota Land Cruiser prado
  Vetura

  Toyota Land Cruiser prado

  Shitet toyota Land Cruiser prado e vitit 98,Makina i ka Te gjitha sherbimet e kryme Nuk ka nevoj per

  Kukës 13 qershor 22:53
  5.500 €
 • 4 foto
  Toyota avensis
  Vetura

  Toyota avensis

  Toyota ne gjendje shume te rregullt,me garanci !

  Kukës 26 maj 13:37
  2.500 €
 • 0 foto
  Toyota avensis
  Vetura

  Toyota avensis

  Shitet toyota

  Kukës 20 maj 22:28
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet toyota ne gjendje te rregullt
  Vetura

  Shitet toyota ne gjendje te rregullt

  Shes toyoten,per shkak qe me kane derguar tjeter makine nga gjermania vellau, toyota eshte ne gjend

  Kukës 20 maj 09:42
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet toyota D4D per pjese,
  Vetura

  Shitet toyota D4D per pjese,

  Kemi 95% te pjeseve per keke veture

  Kukës 9 maj 04:44
  1 €
 • 4 foto
  Shes toyota auris
  Vetura

  Shes toyota auris

  Shes toyota auris ne gjendje perfekte.mod 2010 me 2.2 motor D4D cat D Me shum extra me liber servisi

  Kukës 6 maj 11:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  land cruiser
  Vetura

  land cruiser

  shes ose ndroj lan cruiser

  Kukës 3 prill 19:55
  3.000 €
 • 11 foto
  tojota hiace 4wd
  Vetura

  tojota hiace 4wd

  Tojota hiace 4wd ne gjendje shum te mire me dokumenta te rregullta, e sapo ardhur nga austria pa do

  Kukës 2 prill 13:00
  2.200 €
 • 11 foto
  Toyota hiace 4x4
  Vetura

  Toyota hiace 4x4

  Shtitet Toyota Hiace e vitit 2006 me 4x4 gjithmone aktive ne gjendje shume te mire,me 95 000 km orig

  Kukës 2 prill 13:00
  1.500 €
 • 7 foto
  Toyota Hiace 4x4
  Vetura

  Toyota Hiace 4x4

  Shitet Toyota 4x4 e vitit 2010 ne gjendje shume te mire pa dogane vjen ne fund te muajit, me te gjit

  Kukës 2 prill 13:00
  3.500 €
 • 6 foto
  Toyota Piknik 1.6, 1998 gjindet ne Kosove Gjilan
  Vetura

  Toyota Piknik 1.6, 1998 gjindet ne Kosove Gjilan

  Shitet vetura me 6 ulese ne gjendje te rregullt i ardhur nga Gjermania. Vetura gjindet ne Kosove ne

  Kukës 2 prill 10:52
  2.500 €
 • 8 foto
  Toyota piknik 6 ulese gjindet ne Gjilan - Kosove
  Vetura

  Toyota piknik 6 ulese gjindet ne Gjilan - Kosove

  Shitet Toyota me 6 ulese viti 1998 i posa ardhur nga Gjermania, Qmimi 1800 i negociueshem, gjindem n

  Kukës 2 prill 06:42
  1.800 €
 • 5 foto
  Shitje mjeti
  Vetura

  Shitje mjeti

  Toyota yaris 1.4 nafte me pak klm. Ne gjendje shum te mir.

  Kukës 1 prill 16:36
  3.500 €
 • 3 foto
  shitet toyota aygo1.0 benzine viti 08 65 km 3300€
  Vetura

  shitet toyota aygo1.0 benzine viti 08 65 km 3300€

  shitet toyota ayga viti 08 i sa po ardhur nga franca makina esht ne gjendje prefekte 65000 km au

  Kukës 1 prill 09:03
  3.300 €
 • 3 foto
  TOYOTA
  Vetura

  TOYOTA

  Toyota carola 1.4 benzine 2001 manual me letra te paguara deri ne dhjetor ne gjendje te mire

  Kukës 1 prill 04:44
  1.900 €
 • 10 foto
  SHES TOYOTA Landcruiser hzj75 1999
  Vetura

  SHES TOYOTA Landcruiser hzj75 1999

  Shes toyota landcruiser hzj75 4.2 motor 9 vende 1999 345000km Ne gjendje te shkelqyer Vetura gjind

  Kukës 23 janar 23:45
  9.500 €
 • 5 foto
  Toyota IQ
  Vetura

  Toyota IQ

  Toyota iq 1.0benzin,automatik,62,000kilometra,me klim,gjendje perfekte motorrike dhe kamje,e sapo ar

  Kukës 14 janar 04:45
  5.500 €