Vetura
Kukës

Volvo | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  volvo v40
  Vetura

  volvo v40

  shitet volvo v 40 ne gjendje perfekte,,, me dokumenta te sapopaguara,, goma te reja dhe sherbime te

  Kukës 23 prill 08:30
  4.500 €
 • 2 foto
  Volvo s40 T5 2004
  Vetura

  Volvo s40 T5 2004

  Shes urgjent volvo s40 ne gjendje shum tmir me kontroll ne zvicerr me felga 18zoll me dvd full opsio

  Kukës 3 prill 17:45
  4.500 €
 • 4 foto
  Volvo s40 t5 220ps
  Vetura

  Volvo s40 t5 220ps

  Ne gjendje shum tmir me kontroll ne zvicerr ne top form ski newoj me investu asnje sen kerri per mom

  Kukës 3 prill 17:42
  4.500 €
 • 2 foto
  Volvo s40 2.5 t5 benzin
  Vetura

  Volvo s40 2.5 t5 benzin

  Shes urgjent volvo s40 2.5 benzin me kontroll tkryne ne ch

  Kukës 3 prill 17:04
  3.800 €
 • 4 foto
  volvo s40 2.5 benzin
  Vetura

  volvo s40 2.5 benzin

  shes urgjent volvo s40 2.5 benzin me kontroll +38344425732

  Kukës 3 prill 16:51
  3.400 €
 • 2 foto
  Urgjent volvo s40 2.5 turbo
  Vetura

  Urgjent volvo s40 2.5 turbo

  Shes urgjent volvo s40 2.5 benzin turbo ne gjendje shum tmir me kontroll ne zvicerr kerri te diellen

  Kukës 3 prill 16:30
  3.000 €
 • 9 foto
  Volvo xc70
  Vetura

  Volvo xc70

  Volvo XC70 - Cross Country D5 AWD 4x4. Viti 2003. Naft 2.4 Automatik-Tiptronik. Klimatronik. Komanda

  Kukës 31 mars 20:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES VOLVON S60 E SAPO ARDHUR NGA JASHT AUTOMAT
  Vetura

  SHES VOLVON S60 E SAPO ARDHUR NGA JASHT AUTOMAT

  SHES VOLVO E SAPO ARDHUR NGA JASHT TE GJITHA SHERBIMET E BERA GOMA TE REJA E PASTERE SI NGA JASHT

  Kukës 4 janar 10:55
  3.700 €