Vetura
Lipjan

BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Lipjan

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Bmw 120 2.0 dizel 135 kw
  Vetura

  Bmw 120 2.0 dizel 135 kw

  Shitet bmw 120 Ne gjendje shum te mir E ardher nga ch regjistrimi par ks Navi senzor goma treja e

  Lipjan 23 janar 10:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw 120 Disel rks
  Vetura

  Bmw 120 Disel rks

  BMW 120 ✅ Disel 2.0 ✅ Viti 2005 ✅ Branikat e modifikum t M-packet ✅ Dritat xenon ✅ Fellne

  Lipjan 20 tetor 10:01
  6.800 €
 • 4 foto
  Shitet bmw 120
  Vetura

  Shitet bmw 120

  Shes bmw 120 d ne gjendje shum te rregullt full extra rigjistrimi i par ne kosov serviset e kryme te

  Lipjan 25 shtator 22:32
  7.250 €
 • 10 foto
  Bmw 120 D Automatik 8 Shpejci 10.2011 E doganur
  Vetura

  Bmw 120 D Automatik 8 Shpejci 10.2011 E doganur

  Bmw 120 D Automatik 8 Shpejci 10.2011 E doganur full Opsione Gjendje Perfkete Full Full Etjjj

  Lipjan 24 shtator 17:01
  13.400 €
 • 7 foto
  Bmw 120d manuel 6+1 rks 10 muj 2006
  Vetura

  Bmw 120d manuel 6+1 rks 10 muj 2006

  Bmw 120 dizell 2006 rks 10 muj cd goma t reja ne gjendje teper t mir

  Lipjan 19 shtator 15:13
  5.400 €
 • 11 foto
  BMW 118D 2006
  Vetura

  BMW 118D 2006

  BMW 118D 2006 posedon klimatronik klim funksionale xhamat elektronik centrall manual 6 sjpejtsi 8muj

  Lipjan 18 shtator 16:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bmw 120 Disel Rks i doganuar ??
  Vetura

  Bmw 120 Disel Rks i doganuar ??

  BMW 120d Start Stop Disel Klimatronik Lekur karrikat me nxemje Panaram Pullat n timon Manual 6+1

  Lipjan 15 shtator 12:03
  6.800 €
 • 9 foto
  BMW 120 DIZEL RKS 9 MUJ
  Vetura

  BMW 120 DIZEL RKS 9 MUJ

  BMW 120 DIZEL NE GJENDJE PERFEKTE REGJISTERIM 9 MU PER ME SHUM 044455529

  Lipjan 7 shtator 11:30
  5.999 €
 • 5 foto
  Shitet bmw 120d rks viti 2006
  Vetura

  Shitet bmw 120d rks viti 2006

  Shes bmw 120d 6 shpejtsi ne gjendje perfekte e regjistruar rks Klim funksoinale Gjama me rrym Goma

  Lipjan 19 gusht 13:16
  6.200 €
 • 8 foto
  BMW 120D 1 vjet Rks Full opsion
  Vetura

  BMW 120D 1 vjet Rks Full opsion

  BMW 120 2.0 Disel Rks 1 vjet viti 2005 n gjendje perfekte full opsion per ma shum 045554609 +383455

  Lipjan 16 gusht 09:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bmw 120d viti 2010
  Vetura

  Bmw 120d viti 2010

  Shes veturen bmw 120d viti 2009 me liber servis, te gjitha serviset e kryera, goma te reja sa po ard

  Lipjan 8 gusht 15:28
  5.500 €
 • 4 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN MERCEDED BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN MERCEDED BMW AUDI

  Prishtinë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VE

  Lipjan 6 gusht 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw 118d
  Vetura

  Bmw 118d

  Cash-trampa

  Lipjan 18 korrik 20:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AutoTrade24 Blejm Vetura Me Defekte dhe Aksidente
  Vetura

  AutoTrade24 Blejm Vetura Me Defekte dhe Aksidente

  muna Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJ

  Lipjan 13 korrik 09:04
  8.900 €
 • 7 foto
  Bmw 118d 2.0 Diesel
  Vetura

  Bmw 118d 2.0 Diesel

  2013, Kilometra Te Autostrades(Kosove-Zvicerr-Kosove) Librin e servicit e ka, 151500 km original, 2

  Lipjan 20 qershor 10:07
  9.000 €
 • 2 foto
  Karrik Per Frizer ( urgjent )
  Vetura

  Karrik Per Frizer ( urgjent )

  Korrika osht gjentje perfekte vetem jasteku pak te grisur e perdorne nje koh shum tshkurt wiber+3834

  Lipjan 14 qershor 14:44
  180 €
 • 0 foto
  BMW 1-serie
  Vetura

  BMW 1-serie

  Unë shes BMW 1-series 2nov 2008 Diesel gjithmonë kupon në qendër të shërbimit të autorizuar BMW seri

  Lipjan 8 shkurt 12:01
  5.000 €