Vetura
Lipjan

BMW | X-modele | Vetura në shitje në Lipjan

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Bmw X5 3.0 D MODIFIKANT 2004 I doganuar
  Vetura

  Bmw X5 3.0 D MODIFIKANT 2004 I doganuar

  Bmw X5 3.0 D MODIFIKANT 2004 I doganuar Rks Gjendje Shum Te Mir Klima Tronik Gjama Me Rrym Komanda T

  Lipjan Dje, 20:36
  5.900 €
 • 5 foto
  bmw x6 3.5 b 4x4 automatik
  Vetura

  bmw x6 3.5 b 4x4 automatik

  044663662 049663662 viber 045669616

  Lipjan Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X1 SPORT DRIVE VITI 2010
  Vetura

  BMW X1 SPORT DRIVE VITI 2010

  BMW X1 SPORT DRIVE VITI 2010 KOKANDA NE VOLLAN ME KOMPLET SERVISA TE KRYER ME START STOP ME INTERIER

  Lipjan Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X5 3.0 DIESEL X-DRIVE VITI 2009
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIESEL X-DRIVE VITI 2009

  BMW X5 3.0 DIESEL X-DRIVE VITI 2009 SA PO DOGANUAR REGJISTRUAR ME SENZORA PARA MAS ME KORRIKA MEMORJ

  Lipjan Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X6 4.0 D FULL OPCIJONE
  Vetura

  BMW X6 4.0 D FULL OPCIJONE

  BMW X6 4.0 D I SA PODOGANUAR DHE I REXHISTRUAR POSEDON KAMER MRAPA ANASH KAENON BI SENON SENZOR PARA

  Lipjan Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW x5 4.0d sport paket 2010
  Vetura

  BMW x5 4.0d sport paket 2010

  BME X5 4.0d sport paket 2010 klim funksionale klim atronik pulla timon start stop karrikat me nxemj

  Lipjan Dje, 13:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW x5 3.0d sport paket viti 2008
  Vetura

  BMW x5 3.0d sport paket viti 2008

  BMW x5 3.0d spoet paket posedon navigacion tempomat pulla timon klim funksionale klimatronik karrika

  Lipjan Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW x5 3.5 xdrive 2009
  Vetura

  BMW x5 3.5 xdrive 2009

  BMW x5 3.5 xdrive posedon navigacion tempomat pulla timon klimatronik klim funksionale karrikat me

  Lipjan Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X1 2.0 D 23 X-DRIVE FULL OPSION
  Vetura

  BMW X1 2.0 D 23 X-DRIVE FULL OPSION

  Bme

  Lipjan Dje, 12:08
  13.950 €
 • 11 foto
  BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN
  Vetura

  BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN

  BMW X1 X-Drive 2.0 Diesel I doganuar Automatik Viti : 7/2011 Libra te servisit 2 Qelsa Drita xen

  Lipjan Dje, 09:36
  12.900 €
 • 11 foto
  BMW x6 3.5d xdrive sport paket 2009
  Vetura

  BMW x6 3.5d xdrive sport paket 2009

  BMW x6 3.5d xdrive sport paket posedon navigacion tempomat pulla timon shpejtesi timon klimatronik k

  Lipjan 17 korrik 16:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW X5 Viti 2011 3.0 disel automatik FULL EXTRA
  Vetura

  BMW X5 Viti 2011 3.0 disel automatik FULL EXTRA

  BMW X5 Viti 2011 3.0 disel automatik

  Lipjan 16 korrik 20:29
  8.200 €
 • 11 foto
  Bmw X5 Mpacet full opsione Xdrive me lleda RKS
  Vetura

  Bmw X5 Mpacet full opsione Xdrive me lleda RKS

  ne gjendje perfekte shum e ruajtur rks edhe 6 muaj vetura nuk e so asnje investim mpacet fabrikisht

  Lipjan 15 korrik 19:46
  13.400 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.5 d Xdive 2009
  Vetura

  BMW X5 3.5 d Xdive 2009

  BNW X5 3.5 d Xdrive 2009 posedon karrikat me nxemje timonin me nxemje klim funksjonale pulla timon n

  Lipjan 12 korrik 15:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X6 3.5 XDRIVE..2009
  Vetura

  BMW X6 3.5 XDRIVE..2009

  BMW X6 3.5 XDRIVE...2009..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE...TIP...TOP ...FULL...OPCIONE

  Lipjan 9 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X6 35 D xDrive
  Vetura

  BMW X6 35 D xDrive

  bmw x6 3.5 D xDrive rks +38345228688

  Lipjan 6 korrik 11:40
  17.900 €
 • 11 foto
  Bmw X5 3.0 i Xdrive Viti 2008 I doganur
  Vetura

  Bmw X5 3.0 i Xdrive Viti 2008 I doganur

  Bmw X5 3.0 i Xdrive Viti 2008 I doganur Rks 1 Vit Full Opsione Panoram Klima Tronik Para Mas Etjj Fu

  Lipjan 5 korrik 13:52
  10.700 €
 • 11 foto
  Bmw X3 AUTOMATIK xDrive full opsione 167.000 km
  Vetura

  Bmw X3 AUTOMATIK xDrive full opsione 167.000 km

  shitet vetura ne gjendje perfekte shum e ruajtur mbrenda dhe jasht goma te reje servisin e sapo bere

  Lipjan 3 korrik 14:02
  8.700 €
 • 8 foto
  Bmw X5 3.0 D M-pacet Viti 2008 I doganuar
  Vetura

  Bmw X5 3.0 D M-pacet Viti 2008 I doganuar

  Bmw X5 3.0 D M-pacet Viti 25.12.2007 Full Opsione Gjendje Perfkete Full I doganuar Rks Zmobile.

  Lipjan 3 korrik 12:09
  10.900 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0d M-paket
  Vetura

  BMW X5 3.0d M-paket

  BMW X5 3.0d Automatik tiptronik Klimatronik 2 Qelsa 4 goma te reja Pulla ne timon Tempomat Teknik

  Lipjan 26 qershor 17:34
  13.300 €
 • 10 foto
  BMW X5 3.0D MODFIKANT FULLL EXTRA SHUM I RUJTUN
  Vetura

  BMW X5 3.0D MODFIKANT FULLL EXTRA SHUM I RUJTUN

  BMW X5 3.0 D VITI FUND 2004 MODEFIKANT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE PO ASHTU I RUJTUN S

  Lipjan 25 qershor 15:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK  MODIFIKANT 5 MUJ RKS
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK MODIFIKANT 5 MUJ RKS

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK MODIFIKANT 5 MUJ RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR PER ME SHUM 044455529

  Lipjan 19 qershor 09:57
  6.200 €
 • 7 foto
  BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK 2011
  Vetura

  BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK 2011

  BMW X1 2.0 D XDRIVE AUTOMATIK I DOGANUAR POSEDON KSENON SENZOR PARA MRAPA NAVI TE MADH LEKUR KLIMATR

  Lipjan 17 qershor 15:03
  10.900 €
 • 5 foto
  Bmw x3 xdrive20d automatik
  Vetura

  Bmw x3 xdrive20d automatik

  Bmw x3 Xdrive20d diesel 2011, automatik, i sapo doganuar, 2.0, 184ps, lekure, xhama color fabrikisht

  Lipjan 15 qershor 10:48
  15.400 €
 • 11 foto
  Bmw x5 automatik 3.0 dizel full extra 2003
  Vetura

  Bmw x5 automatik 3.0 dizel full extra 2003

  Shes bmw x5 3.0 dizel automatik tiptronik shum i rujtun klimatronik karrikat me nxmje likur levizse

  Lipjan 14 qershor 10:40
  5.400 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK  M PAKET RKS 5 MUJ
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK M PAKET RKS 5 MUJ

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK M PAKET RKS 5 MUJ NE GJEDNJE PERFEKTE PER ME SHUM 044455529

  Lipjan 13 qershor 11:21
  5.900 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0d Xdrive
  Vetura

  BMW X5 3.0d Xdrive

  Bmw X5 3.0d Klimatronik Tempomat Pulla ne timon Ulset me nxemje Panaram Senzor parkingu para-masë

  Lipjan 10 qershor 16:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X5 3.0 D...2003..
  Vetura

  BMW X5 3.0 D...2003..

  BMW X5 3.0 D..2003..NE GJENDJE PREFEKTE... ..KLIMATRONIK..KORRIKA ME NGROHJE..SHIBER.. GJAMA ME RRYM

  Lipjan 8 qershor 14:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X3 2.0d 2006
  Vetura

  BMW X3 2.0d 2006

  BMW X3 2.0d Viti prodhimit 2006 Klimatronik Tempomat Ulset me nxemje Senzor parkingu para - masë

  Lipjan 6 qershor 21:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW X5 3.0d M-packet FULL EXTRA
  Vetura

  BMW X5 3.0d M-packet FULL EXTRA

  BMW X5 3.0 D VITI 2004 RKS FULL EXTRA M-packet PER MA SHUM 045 207 206

  Lipjan 5 qershor 21:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  bmw x6 automatik
  Vetura

  bmw x6 automatik

  049663662 044663662 045669616

  Lipjan 3 qershor 14:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE
  Vetura

  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE

  BMW X5 M-PAKET 4.8I BENZIN X DRIVE ME 7 ULSE AUTOMATIK SENZOR PARA MAS LLEDA MAS SENON BI SENON INT

  Lipjan 3 qershor 11:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw x5 3.0d sport paket
  Vetura

  Bmw x5 3.0d sport paket

  Bmw x5 3.0d sport paket posedon Navigacjon tempomat klim funksjonale karrikat me nxemje ftofje pull

  Lipjan 31 maj 12:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X6 XDRIVE 3.5D VITI 2010
  Vetura

  BMW X6 XDRIVE 3.5D VITI 2010

  BMW X6 XDRIVE 3.5D VITI 2010 LLEDA MAS KAMER MRAPA SENZOR PARA MAS ME 2 QELSA DYRT ME VAKUM ME KOMPL

  Lipjan 29 maj 13:17
  18.900 €
 • 11 foto
  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket
  Vetura

  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket

  Bmw X6 3.0 XDrive Sport Paket Viti 2009 1vit Rks Motorri 3.0 Automatik I servisuar KM te garantu

  Lipjan 28 maj 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deshironi te shiteni dhe te Bleni ne Lipjan??
  Vetura

  Deshironi te shiteni dhe te Bleni ne Lipjan??

  Esht Grup Facebook Vetem per Lipjan Kliko Linkun https://www.facebook.com/groups/460139367857480/ S

  Lipjan 26 maj 21:50
  1 €
 • 7 foto
  BMW X3 3.0d X-drive FULL EXTRA
  Vetura

  BMW X3 3.0d X-drive FULL EXTRA

  SHES BMW X3 3.0d X-drive VITI FUND 2012 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJT

  Lipjan 24 maj 14:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 3.0i Automatik Ne Rks
  Vetura

  BMW X5 3.0i Automatik Ne Rks

  Bmw 3.0benzin ne gjendje shum te mir ne rks te skadum DD

  Lipjan 21 maj 21:31
  3.900 €
 • 10 foto
  BMW X5 3.0 D RKS
  Vetura

  BMW X5 3.0 D RKS

  BMW X5 3.0d Automatik tiptronik Panaram Klimatronik Display Ulset me nxemje Tempomat Xenon Senzor

  Lipjan 12 maj 13:35
  13.700 €
 • 11 foto
  BMW X1 VITI 2011 AUTOMATIK SDRIVE ME RKS
  Vetura

  BMW X1 VITI 2011 AUTOMATIK SDRIVE ME RKS

  BMW X1 VITI 2011 AUTOMATIK SDRIVE ME RKS ME KILOMETRA TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI SA PO DOGANUAR

  Lipjan 3 maj 21:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X6 3.5d xDrive biTurbo
  Vetura

  BMW X6 3.5d xDrive biTurbo

  BMW X6 3.5d rks 2009

  Lipjan 3 maj 18:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X3 2.0 D..XDRIVE..2012..
  Vetura

  BMW X3 2.0 D..XDRIVE..2012..

  BMW X3 2.0 D..XDRIVE..2012..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE..TIP..TOP.. ..RIGJISTRIMI..

  Lipjan 27 prill 15:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X6 3.5 D FULL OPCIJONE
  Vetura

  BMW X6 3.5 D FULL OPCIJONE

  BMW X6 3.5 D I SA PODOGANUAR REXHISTRUAR POSEDON SHIBER MEMORJE TE KORRIKAV SENON BIK SENON SENZOR P

  Lipjan 25 prill 15:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  X5 3.0d automatik rks 2003
  Vetura

  X5 3.0d automatik rks 2003

  X5 3.0 dizell automatik rks i skadum klimatronik goma t reja shiber etj

  Lipjan 24 prill 20:00
  4.300 €
 • 11 foto
  BMW X5 4.0 D M PAKET XDRIVE ..7..ULSE
  Vetura

  BMW X5 4.0 D M PAKET XDRIVE ..7..ULSE

  BMW X5 4.0 D XDRIVE ..7..ULSE M PAKET KAMER PARA MRAPA KAMER ANASH KAMER 360 SHKALL KAMER TE NATES I

  Lipjan 19 prill 20:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK  M PAKET RKS 11 MUJ
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK M PAKET RKS 11 MUJ

  BMW X5 3.0 DIEL AUTOMATIK M PAKET REGJISTRIM 11 MUJ NE GJENDJE PERFEKTE PER ME SHUM 044455529

  Lipjan 15 prill 17:45
  5.700 €
 • 4 foto
  Bmw Urgjend
  Vetura

  Bmw Urgjend

  Gjendje perfekte ndrrim nuk boi

  Lipjan 12 prill 00:59
  4.200 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0 DIZEL GJENDJA PERFEKTE RKS 11 MUJ
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIZEL GJENDJA PERFEKTE RKS 11 MUJ

  BMW X5 3.0 DIZEL GJENDJA PERFEKTE REGJISTRIM 11 MUJ PER ME SHUM 044455529

  Lipjan 10 prill 17:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  bmw X1 2.0D 6shpejtsi 2011 Rks full opcione ne gje
  Vetura

  bmw X1 2.0D 6shpejtsi 2011 Rks full opcione ne gje

  bmw X1 2.0D 6shpejtsi 2011 Rks full opcione ne gjendje prefekte 044 68 68 68 044 77 88 87

  Lipjan 7 prill 13:42
  9.800 €
 • 11 foto
  Bmw X1 2.0 D M-pacet 6 Shpejci 2011 I doganuar Ful
  Vetura

  Bmw X1 2.0 D M-pacet 6 Shpejci 2011 I doganuar Ful

  Bmw X1 2.0 D M-pacet Sdrive viti 2011 I doganuar Full Opsione Kamer Korrika Me Nxemje Korrika Ankat

  Lipjan 6 prill 15:30
  11.900 €