Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  shitet makina me qmim te mire
  Vetura

  shitet makina me qmim te mire

  shitet makina per pjekje te farave kikirikave etj makina osht e rujtne qmimi i mir boj ndrrim edhe m

  Mitrovicë 12 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Chrysler voyager 2.4 benzin plin ndrrim shtoj pare
  Vetura

  Chrysler voyager 2.4 benzin plin ndrrim shtoj pare

  shes chrysler voyager 2.4 benzin plin me 7 ulse posedon elektronik gjama,klim,centrall,etj regjistri

  Mitrovicë 22 janar 08:10
  2.000 €
 • 8 foto
  Peugeot 406-99
  Vetura

  Peugeot 406-99

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin/Plin plini ne dizne me sistem te veqant, punon ne te dy sistemet. Vi

  Mitrovicë 11 nëntor 10:40
  499 €
 • 11 foto
  GOLF 4 1.6 BEXIN PLIN DIZNE 2002 RKS 1 VIT REGJISR
  Vetura

  GOLF 4 1.6 BEXIN PLIN DIZNE 2002 RKS 1 VIT REGJISR

  Shitet golf 4 plini i sapo montuar italian, golfi asht ne gjendje shum te mir i servisuar me goma te

  Mitrovicë 25 shtator 16:20
  2.700 €
 • 1 foto
  Pasaat benzin & plin
  Vetura

  Pasaat benzin & plin

  Pasaat 1.8 benzin & plin gjendje rregullt gjamat me rrym shiber me rrym guma tmira bateri tmir

  Mitrovicë 23 shtator 18:37
  650 €
 • 4 foto
  audi 80 b3
  Vetura

  audi 80 b3

  vetura osht ngjendje trregullt 1.8 benzin plin osht i rujtum si mrena edhe jasht hargjime tvogla rks

  Mitrovicë 22 shtator 23:18
  1.100 €
 • 8 foto
  Peugeot 406 - 99
  Vetura

  Peugeot 406 - 99

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin plin, plini i montum ne dizne me kompjuter dirigjues special per plin

  Mitrovicë 15 shtator 12:31
  560 €
 • 0 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin/plin, plini i montuar ne dizne me kompjuter special Viti i prodhimit

  Mitrovicë 12 shtator 15:08
  550 €
 • 11 foto
  Opel Tigra
  Vetura

  Opel Tigra

  Opel Tigra Motorri 1.4 ecotec Benzin/Plin ne dizne te montuar ne italo Viti i prodhimit 1996 I sapo

  Mitrovicë 7 shtator 09:29
  550 €
 • 8 foto
  ford scorpio benzin plin
  Vetura

  ford scorpio benzin plin

  shes fordin ne gjendje shum te mir benzin plin 2.0 punon n dy sistemet ka regjistrim deri n fun muji

  Mitrovicë 2 shtator 08:51
  499 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.1-97
  Vetura

  Fiat Punto 1.1-97

  Fiat punto Motorri 1.1 benzin plin punon ne te dy sistemet dhe shpenzon shum pak Viti i prodhimit 19

  Mitrovicë 19 gusht 01:42
  390 €
 • 10 foto
  Golf 3 Automatik
  Vetura

  Golf 3 Automatik

  Golf 3 Motorri 1.8 benzin plin punon ne dy sistemet ka vetem 155.000km te kaluara te garantuara Viti

  Mitrovicë 19 gusht 01:33
  480 €
 • 0 foto
  Passat 1.8 B-plin Rks 1 Vit
  Vetura

  Passat 1.8 B-plin Rks 1 Vit

  Passat 1.8 B-plin Punon Dy Sistemet Rks 1 Vit Vp 89 Bord Kumpjuter Centrall Hidrolik ABS Gjamat T

  Mitrovicë 4 gusht 14:29
  1.200 €
 • 3 foto
  daewo 1.6 plin benzin motorr opellit
  Vetura

  daewo 1.6 plin benzin motorr opellit

  shes veturen ne gjendje te mir 1.6 plin benzin motorr te opellit rks e skaduar viber +38345217372

  Mitrovicë 28 korrik 01:02
  500 €
 • 5 foto
  opel vectra
  Vetura

  opel vectra

  opel 2004 rsk ne gjendje perfket

  Mitrovicë 7 korrik 20:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi 80 benzi plin me klim
  Vetura

  Audi 80 benzi plin me klim

  Vetura esht ne gjendje shum te mir me klim fabrikisht regjistri deri mujn e 11 Bejn edhe ndrrime ka

  Mitrovicë 5 korrik 21:32
  1.050 €
 • 2 foto
  renault clio 1.4 benzin plin
  Vetura

  renault clio 1.4 benzin plin

  shitet renault clio ngjendje shum tmir plin benzin guma tmira

  Mitrovicë 1 qershor 21:32
  280 €
 • 6 foto
  Shitet mir dhe lir
  Vetura

  Shitet mir dhe lir

  Shitet ne gjendje shum tmir

  Mitrovicë 19 maj 20:30
  250 €