Vetura
Mitrovicë

Asia Motors | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Iveco Misibus ne shitje, 2002
  Vetura

  Iveco Misibus ne shitje, 2002

  Minisbusi posedon 20+1 ulse dhe eshte në gjendje te rregullt.

  Mitrovicë 18 qershor 07:02
  7.500 €