Vetura
Mitrovicë

Dacia | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Dacia Logan 2006 shitet dhe ndrohet
  Vetura

  Dacia Logan 2006 shitet dhe ndrohet

  Shitet Dacia Logan viti 2006 ne gjendje te reegullt ka mundesi me ndrim me ker karavan ose pikap reg

  Mitrovicë 27 shkurt 10:18
  2.350 €