Vetura
Mitrovicë

Mitsubishi | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shes Pjes per Mitsubish Pajero 3.2 V6 Benzin
  Vetura

  Shes Pjes per Mitsubish Pajero 3.2 V6 Benzin

  viber +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mitsubishi Pajero dizel
  Vetura

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shitet Xhipi mitsubish pajero did me servis te kryer , goma te reja , rks tableat ka rexhistrim , s

  Mitrovicë 22 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mitsubishi Carisma -98
  Vetura

  Mitsubishi Carisma -98

  Mitsubishi carisma Motorri 1.8 GDI benzin Viti 1998 I ardhur nga sllovenia pa dogan Vetura posedon:

  Mitrovicë 21 shtator 16:17
  499 €
 • 11 foto
  Mitsubishi Carisma
  Vetura

  Mitsubishi Carisma

  Mitsubishi carisma Motorri 1.8 GDI benzin Viti 1998 I ardhur nga sllovenia pa dogan Vetura posedon:

  Mitrovicë 18 shtator 17:21
  499 €
 • 7 foto
  Shes Xhipin Mitsubish Pajero DID
  Vetura

  Shes Xhipin Mitsubish Pajero DID

  Shitet Vetura Mitsubishi Pajero DID , cmimi me marreveshje bejme edhe ndrrim 049580193

  Mitrovicë 8 shtator 13:53
  1 €
 • 11 foto
  Mitsubish
  Vetura

  Mitsubish

  4x4 i ponin perfekt +e ka bllokaden mrapa dhe verzionin sinkro 4CHL .gomat i ka pothuajse te reja ..

  Mitrovicë 26 gusht 22:26
  2.800 €
 • 3 foto
  Mitsubishi Ne gjendje prefekte
  Vetura

  Mitsubishi Ne gjendje prefekte

  mitsubishi ne gjendje prefekte posedon klim gjama me rrym cdo sen ne rregull.viber +38349114494

  Mitrovicë 8 korrik 15:23
  1.600 €
 • 0 foto
  Mitsubishi Pajero
  Vetura

  Mitsubishi Pajero

  Shitet Mitsubishi Pajero Motorri 2.8 turbo interkuller N’gjendje perfekte teknike dhe optike Po

  Mitrovicë 27 qershor 08:05
  3.600 €