Vetura
Mitrovicë

Seat | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Seat Ibiza i posa ardhur prej finlande 1.6 tdi Viti 11-it muj 2011 klima tronik karrikat me nxemje

  Mitrovicë Dje, 11:27
  4.900 €
 • 7 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Seat Ibiza i posa ardhur prej finlande 1.6 tdi pa dogan Viti 11-it muj 2011 klima tronik karrikat

  Mitrovicë 2 qershor 10:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Seat Altea 1.9tdi per PJES
  Vetura

  Seat Altea 1.9tdi per PJES

  Seat Altea 1.9tdi per PJES i gatshem per qmontim 044 149 797 049354408 viber Mitrovice

  Mitrovicë 27 maj 10:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  \"SEAT ALTEA XL \" - 6600 €
  Vetura

  \"SEAT ALTEA XL \" - 6600 €

  Shes Seat Altea Xl 1.9 diesel , viti i prodhimit 2010. Vetura përmbanë këto karakteristika : Veture

  Mitrovicë 22 shtator 08:26
  6.600 €
 • 2 foto
  Shitet seat
  Vetura

  Shitet seat

  Seat cordobo 1999 ne gjendje perfekte benzin 1.4 Nr kontaktues 049105020

  Mitrovicë 8 shtator 14:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SEAT IBIZA 1.9 SDI 2002
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.9 SDI 2002

  SEAT IBIZA 1.9 SDI 2002 NE GJENDJE SHUM TE MIR REGJISTRIM 1 VIT hargjimet 4 L / 100 km

  Mitrovicë 4 shtator 18:12
  2.900 €
 • 8 foto
  Seat Ibiza 1.4 benzin
  Vetura

  Seat Ibiza 1.4 benzin

  Shitet Seat Ibiza, ne gjendje te shkelqyer motorike, i vozitur per 1 vit ne Kosove. Sapo servisuar d

  Mitrovicë 3 shtator 22:19
  3.200 €
 • 5 foto
  Seat Ibiza 1.4 disel
  Vetura

  Seat Ibiza 1.4 disel

  Shes seat ibiza 1.4 disel motorr polos ne gjendje te rregullt motorrin shum tmir as nuk fryn as sen

  Mitrovicë 2 gusht 12:03
  950 €
 • 5 foto
  seat 1.4 disel
  Vetura

  seat 1.4 disel

  Shes seat ibiza 1.4 disel motorr polos ne gjendje te rregullt motorrin shum tmir as nuk fryn as sen

  Mitrovicë 10 korrik 13:13
  950 €
 • 9 foto
  Shitet vetura SEAT——LON 1.6. TDI
  Vetura

  Shitet vetura SEAT——LON 1.6. TDI

  Shitet vetura gjendje prefekt full full opsion shum ekonomike dhe praktike siq shihet nr foto per ma

  Mitrovicë 19 qershor 23:28
  5.450 €
 • 5 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  Shes Seat i posa ardhur nga Zvicrra automatik Dizel TDi (i-tkuqe) 7 ulse

  Mitrovicë 19 qershor 20:16
  1.100 €
 • 4 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Seat inbiza 2009 1.2benzin i posa ardhur nga Gjermania

  Mitrovicë 10 qershor 18:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Seat ibiza 2011 1.2 disell i sapo ardhur nga Gjermania

  Mitrovicë 10 qershor 18:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Regjistrimi i par në Kosovë 2019 Harxhime shum te vogla

  Mitrovicë 7 qershor 11:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Regjistrimi i parë ne kosov 2019 harxhime shumë te vogla tip top.

  Mitrovicë 7 qershor 09:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet mir dhe lir
  Vetura

  Shitet mir dhe lir

  Shitet ne gjendje shum tmir

  Mitrovicë 19 maj 20:30
  250 €