Vetura
Përmet

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Përmet

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  VW Touran 1.9 tdi
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi

  W touran 1.9 tdi viti 2005 + dogane etj,.. Extra

  Përmet Sot, 09:26
  5.299 €
 • 5 foto
  Olti
  Vetura

  Olti

  Ne gjendje shum te mir xhenerike e motorrike

  Përmet 14 korrik 15:51
  1.000 €
 • 11 foto
  << OKAZION >> GOLF 3 VITI 1997 BENZINE 1.4
  Vetura

  << OKAZION >> GOLF 3 VITI 1997 BENZINE 1.4

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Eshte teper ekonomike.Letrat deri ne s

  Përmet 3 prill 19:53
  1.200 €
 • 11 foto
  Shitet touareg 3,0tdi
  Vetura

  Shitet touareg 3,0tdi

  Shitet makina ne gjendje perfekte, viti 2006 me 240mij klm automat 4x4, goma 100% te reja makina esh

  Përmet 1 prill 06:56
  10.000 €
 • 7 foto
  VW Passat diesel OKAZION 1600 euro
  Vetura

  VW Passat diesel OKAZION 1600 euro

  Shitet VW Passat ne gjendje SHUME te mire motorike dhe xhenerike. 2.5 nafte TD I V6 me sallon ngjyr

  Përmet 31 mars 20:51
  1.600 €