Vetura
Prishtinë

Vetura në shitje në Prishtinë | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Suzuki swift
  Vetura

  Suzuki swift

  Suzuki swift 1.3 benzin i ardhun prej zvicrres Vetura i posedon te gjitha

  Prishtinë Sot, 12:18
  2.700 €
 • 4 foto
  Shes Peugeot 107 Automatik me 44mije KM
  Vetura

  Shes Peugeot 107 Automatik me 44mije KM

  Shes Peugeot 107 Automatik me 4 dyer me 44 mije Km te kaluara. Vetura Posedon Klime, Isofix, Goma te

  Prishtinë Sot, 12:17
  5.600 €
 • 11 foto
  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4
  Vetura

  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 4x4 2.0 benzin Posedon : karrika lekur me nxemje k

  Prishtinë Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jv.Muzika.40.Euro.
  Vetura

  Jv.Muzika.40.Euro.

  Ford 2.2.Turbo Benzine..Regj.30.06.2016. Viti.10.11.1990.Qmimi i Fundi.1500.Euro.Me Ndrrime.1800.Eur

  Prishtinë Sot, 11:08
  29 €
 • 11 foto
  Vw Golf 1.6 FSI Automatik Importuar nga Zvicra
  Vetura

  Vw Golf 1.6 FSI Automatik Importuar nga Zvicra

  Vw Golf 1.6 FSI DSG Automatik Viti 2005 Klima Tempomat Importuar nga Zvicra Me Dogan Ne Gjendje s

  Prishtinë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peguot 308
  Vetura

  Peguot 308

  Pezho 308 1.6 benzin full opsion painvestimi ngjendje tmir fizike dhe optike shofi i par ne ks

  Prishtinë Dje, 19:32
  5.500 €
 • 10 foto
  Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014
  Vetura

  Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

  Mercedes Benz CLA 180, AMG Paket, 1600 kubik benzin, 122 PS, shpenzimet në qytet 8 litra (bord komj

  Prishtinë Dje, 19:02
  29.999 €
 • 3 foto
  BMW X1 (Facelift) LED+NAVI+AUTOMATIC+HIFI
  Vetura

  BMW X1 (Facelift) LED+NAVI+AUTOMATIC+HIFI

  First Registration 2017/3 Mineral Gray Metallic Park Distance Control (Front & Rear) Parking As

  Prishtinë Dje, 17:38
  33.500 €
 • 10 foto
  Bmw 318i (2006)
  Vetura

  Bmw 318i (2006)

  Vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike posedon motor me zingjir 2.0 benzin senzora parkimi kli

  Prishtinë Dje, 17:05
  6.200 €
 • 2 foto
  Shitet Vetura
  Vetura

  Shitet Vetura

  Eshte veture ne forme perfekte.

  Prishtinë Dje, 16:33
  3.200 €
 • 6 foto
  Audi A4 Automatik
  Vetura

  Audi A4 Automatik

  Shitet Audi A4 1.8 Automatik ne gjendje perfekte, i mirembajtun dhe i servisuar gjithe me rregull, k

  Prishtinë Dje, 14:36
  3.600 €
 • 9 foto
  ing.i Dip. i makineris
  Vetura

  ing.i Dip. i makineris

  Vetura eshte ne gjendje Shum te mire. Renault Twingo motori 1.2 (1149 cm³ Benzin 75 PS me dy dyer.

  Prishtinë Dje, 13:56
  4.900 €
 • 0 foto
  Shes Nissan Murano
  Vetura

  Shes Nissan Murano

  Shes Nissan Murano 3.5 Benzin ne gjendje perfect si mbrenda ashtu edhe jashte, viti 2014 me 80,000km

  Prishtinë Dje, 12:00
  13.900 €
 • 10 foto
  Shitet Vetura
  Vetura

  Shitet Vetura

  Shitet vetura - nderrime nuk bejme. Cmimi i diskutueshem

  Prishtinë Dje, 11:30
  4.900 €
 • 9 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 / +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 / +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te p

  Prishtinë Dje, 11:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mercedes A Class 2009 nga CH - Automatik
  Vetura

  Shitet Mercedes A Class 2009 nga CH - Automatik

  Disa nga detajet e vetures jane: - Vetura eshte e regjistruar dhe ende ndodhet ne Zvicer. - Vetura k

  Prishtinë Dje, 10:06
  6.750 €
 • 3 foto
  BMW X5 E53 Karoseria -01
  Vetura

  BMW X5 E53 Karoseria -01

  X5 E53 Karoseria 049/ 492 491 auto servis BMW///DTM-PR

  Prishtinë Dje, 08:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet opel corsa
  Vetura

  Shitet opel corsa

  Shitet opel corsa 1.4 , ne gjendje te rregullt teknike ,

  Prishtinë 1 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hyundai Volester 2013 1.8 Benzin nga Amerika
  Vetura

  Hyundai Volester 2013 1.8 Benzin nga Amerika

  Hyundai Volester me 122.000 mile te kaluara Vetura eshte me tri dyer- 1 te shoferi dhe 2 ne anen e d

  Prishtinë 1 qershor 12:56
  7.499 €
 • 2 foto
  Urgjent i blejme gjitha llojet e veturave
  Vetura

  Urgjent i blejme gjitha llojet e veturave

  Urgjent blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme blejme vetura me defekte te aksident

  Prishtinë 1 qershor 12:13
  999 €
 • 7 foto
  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H
  Vetura

  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 1 qershor 01:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine
  Vetura

  Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 1 qershor 01:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUTO FOLIA DULLA
  Vetura

  AUTO FOLIA DULLA

  Ngjesim Folia Origjinale me Qmime Shum te volitshme Gjindemi ne Hajvali Afer Pompes Exfis Kontakt +3

  Prishtinë 1 qershor 00:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Auto Folia Dulla - Prishtine
  Vetura

  Auto Folia Dulla - Prishtine

  Ngjesim Folia Origjinale me Qmime Shum te volitshme Gjindemi ne Hajvali Afer Pompes Exfis Kontakt +3

  Prishtinë 1 qershor 00:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes renault scanic 2002 automatik
  Vetura

  Shes renault scanic 2002 automatik

  Automatik klim funksionale fellne me goma te mira bordkomputer gjamat me rrym 1 vit regjistrim hipot

  Prishtinë 31 maj 20:08
  1 €
 • 5 foto
  Renault Espance -98
  Vetura

  Renault Espance -98

  Renault Espace Motorri 2.0 Benzin Vetura eshte ne gjendje te rregullt . per me shum na kontaktoni n

  Prishtinë 31 maj 16:10
  850 €
 • 2 foto
  Audi A1
  Vetura

  Audi A1

  Shitet audi A1 me 33000 KM. Pronari i vetem prej se makina eshte ne rruge, dmth eshte blere direkt n

  Prishtinë 31 maj 15:37
  11.000 €
 • 1 foto
  Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar
  Vetura

  Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar

  Shes Roverin e vitit 1998, posedon klime, ABS, eshte edhe me plin, Ne gjendje te rregullt eshte 1.4

  Prishtinë 31 maj 08:32
  690 €
 • 4 foto
  OPEL ZAFIRA 2003 Benzin 1.6
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2003 Benzin 1.6

  Shes zafiren benzin 1.6 .. 7 ulse regj. deri me 25/02/2020 ne gjendje te rregullt per info. Tel. 04

  Prishtinë 30 maj 18:13
  3.200 €
 • 11 foto
  BMW Z4
  Vetura

  BMW Z4

  BMW Z4 VITI :2007 2.0 BENZINE MANUAL RKS 161.000 KM QMIMI .9000 Euro TEL:045-507-607 044 -402

  Prishtinë 30 maj 16:03
  9.000 €
 • 7 foto
  Porsche 944  2.5 e regjistruar RKS oldtimer
  Vetura

  Porsche 944 2.5 e regjistruar RKS oldtimer

  Vetura eshte shume e rujtne e regjistruar rks ne emrin tim personal. Ne gjendje shume te mire tekn

  Prishtinë 30 maj 14:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUTO PJES SERVIS PER HONDA CR-V 2.0 BENZIN 2001
  Vetura

  AUTO PJES SERVIS PER HONDA CR-V 2.0 BENZIN 2001

  SHES PJES PER HONDA CR-V 2.0 BENZIN 2001 044 100 141 VIBER

  Prishtinë 30 maj 12:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHES PJES PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN 2000
  Vetura

  SHES PJES PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN 2000

  PJES PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN GJENDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN-MITROVIC KM5 NR KONTAK

  Prishtinë 30 maj 12:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kemi pjesë për Nissan Murano 3.5B 2006
  Vetura

  Kemi pjesë për Nissan Murano 3.5B 2006

  Kemi pjesë për Nissan Murano 3.5B 2006 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel : 044 100 141 Viber : +

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006
  Vetura

  Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

  Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel: 044 100 141 WhatsAp

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK
  Vetura

  PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK

  PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK KEMI DIAGNOZEN PER TE GJITHA LLOJET

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN
  Vetura

  PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN

  AUTO PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN KEMI DIAGNOZEN PER TE GJITHA LLOJET E V

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004
  Vetura

  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

  Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004 (shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES PER KIA SEPHIA 1.5 16V BENZIN PLIN VITI 2000
  Vetura

  PJES PER KIA SEPHIA 1.5 16V BENZIN PLIN VITI 2000

  SHES PJES PER KIA SEPHIA 1.5 16V BENZIN PLIN VITI 2000 SHUME E RUAJTUR MOTORRI ESHTE NE GJENDJE FENO

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES PJES PER GRAND CHEROKEE SPORT 4.0 BENZIN FULL
  Vetura

  SHES PJES PER GRAND CHEROKEE SPORT 4.0 BENZIN FULL

  SHES PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE SPORT 4.0 BENZIN AUTOMATIK 130.000 TE KALUARA VITI 2000 FULL EKSTR

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES PER DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001
  Vetura

  PJES PER DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

  PJES PER DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN GJENDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN-MITROVIC KM5 NR KONTAKTUES

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007
  Vetura

  Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

  Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007 AUTOMATIK GJENDEMI NE MAGJISTRALEN PRISHTINE-MITROVIC

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjesë për mazda RX-8
  Vetura

  Pjesë për mazda RX-8

  Pjesë për mazda RX-8 (Shesim vetëm pjesë, jo komplet) Tel.044 100 141 Whatsapp : +37744100141 Viber

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES PER KIA CLARUS 2.0 BENZIN AUTOMATIK 2001
  Vetura

  PJES PER KIA CLARUS 2.0 BENZIN AUTOMATIK 2001

  PJES PER KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN VITI 2001 AUTOMATIK 127.000 KM TE KALUARA NR KONTAKTUES 044 10

  Prishtinë 30 maj 12:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Seat Ibiza FR 1.4 Benzin Automatik Nga Zvicra
  Vetura

  Seat Ibiza FR 1.4 Benzin Automatik Nga Zvicra

  Seat Ibiza FR 1.4 Benzin Automatik Viti 2010 Km Garantume Importuar Nga Zvicra Me Dogan Auto Sw

  Prishtinë 30 maj 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Subaru LEGACY GX 4WD 4x4 URGJENT
  Vetura

  Subaru LEGACY GX 4WD 4x4 URGJENT

  Veture per Dimer, mos me nal kurr!!! Marka: SUBARU Çmimi: 1600 Euro (i negociueshem) Viti: 1991 Tra

  Prishtinë 30 maj 00:24
  1.400 €
 • 0 foto
  SHES PJES PER CHRYSLER PT CRUISER 2.0B AUTOMATIK
  Vetura

  SHES PJES PER CHRYSLER PT CRUISER 2.0B AUTOMATIK

  SHES PJES PER CHRYSLER PT CRUISER 2.0B AUTOMATIK GJENDEMI NE MAZGIT,MAGJISTRALJA PRISHTINE MITROVIC

  Prishtinë 29 maj 11:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Pjes per Nissan Micra benzin 2003
  Vetura

  Shes Pjes per Nissan Micra benzin 2003

  Shes Pjes per Nissan Micra benzin 2003 manual tel.044 100 141

  Prishtinë 29 maj 11:45
  Me Marrveshje