Vetura
Prishtinë

Acura | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shes bicikel 26 viber
  Vetura

  Shes bicikel 26 viber

  Shes bicikel e ardhun nga gjermania boj ndrrim

  Prishtinë 28 gusht 16:32
  140 €
 • 3 foto
  Udica-daiva
  Vetura

  Udica-daiva

  Blinderin Daiva. Me paisje me krejt komplet.ne Fushekosove te Plus minusi

  Prishtinë 25 gusht 10:29
  130 €
 • 0 foto
  Transport veturash Gjermani-Kosovë
  Vetura

  Transport veturash Gjermani-Kosovë

  Bejme transportin e automjeteve(veturave) nga Gjermania ,Zvicer,Blelgjik,Franz dhe vendeve tjera te

  Prishtinë 24 gusht 15:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes chevrolet 2012
  Vetura

  Shes chevrolet 2012

  Shes chevrolet me tabela te huja viti prodhimit 2012 Dizel 2.2 motorrin full extra me gjitha op

  Prishtinë 21 korrik 20:06
  11.500 €
 • 0 foto
  Extra Larje të Veturave
  Vetura

  Extra Larje të Veturave

  Bëjm pastrimin e enterierit të veturave po ashtu të mobilejve të ndryshme me mjete profesionale të p

  Prishtinë 20 korrik 16:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten rrypa dhe syza apo ndrrohen 0.50 cent
  Vetura

  shiten rrypa dhe syza apo ndrrohen 0.50 cent

  shes sizat dhe rrypa bejm wdhe ndrrim jan 2000 par syza dhe 1000 rrypa me qmim 0.50 €

  Prishtinë 14 korrik 13:00
  50 €
 • 4 foto
  Shiten shkallt
  Vetura

  Shiten shkallt

  Shiten shkallt me dimenzione 1.10m 1.40m 1.70m 2.00m

  Prishtinë 10 korrik 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes urgjend taxin
  Vetura

  Shes urgjend taxin

  Shes urgjen taxin

  Prishtinë 9 korrik 20:24
  35 €
 • 5 foto
  Biciklla nga gjermania
  Vetura

  Biciklla nga gjermania

  Shes biciklla te sapo ardhura nga gjermania

  Prishtinë 9 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  urgjent shitet
  Vetura

  urgjent shitet

  friguriferi per kamijon

  Prishtinë 26 qershor 11:16
  500 €
 • 1 foto
  Vectra
  Vetura

  Vectra

  Shes opel vectra n gjendje t rregullt bencin 1.6 rks e skaduar tel +38344650740

  Prishtinë 20 qershor 10:56
  450 €
 • 3 foto
  Shitet apo ndrrohet skipi CASE
  Vetura

  Shitet apo ndrrohet skipi CASE

  Shitet apo ndrrohet skipi CASE viti i prodhimit 1996. Gjende shum te mire pune. Nrrohet me kamion 4

  Prishtinë 7 qershor 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbime me makine te shkrimit.
  Vetura

  Sherbime me makine te shkrimit.

  Sipas nevojave tuaja kryejme sherbime te nevojshme me makine te shkrimit.

  Prishtinë 5 qershor 10:23
  Me Marrveshje