Vetura
Prishtinë

Citroen | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Citroen C3
  Vetura

  Citroen C3

  Shes citroen C3 benzin 1.6 viti 2003 regjistrim edhe 8 muj me klim goma te reja per info 044680592

  Prishtinë Sot, 15:16
  2.999 €
 • 4 foto
  Citroen c3 Picasso 1.6hdi 2009
  Vetura

  Citroen c3 Picasso 1.6hdi 2009

  Citroen c3 picasso 1.6hdi 2009, Rks, klime dy zonale, senzora parkingu mbrapa, Navi te madh, goma te

  Prishtinë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2008 148.000km
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2008 148.000km

  CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2008 148.000km NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE,REGJISTRIM EDHE 10 MUJ

  Prishtinë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI PANORAM MODEL 2011
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI PANORAM MODEL 2011

  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011 ME DOGAN KLIMA PANORAM COMPYTER BORD XHAMA ELEKTRONIC RADIO CD PULLA T

  Prishtinë Sot, 15:01
  6.900 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 TDI KLIMA VITI -2014
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 TDI KLIMA VITI -2014

  Citroen C3 1.4 Tdi Klima tempoma xhamat me rrymë i rujtun si mbrenda dhe jashtë vetira eshte vetum m

  Prishtinë Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  CITRUEN C4 1.6 HDI EKSLUZIV VITI 2007
  Vetura

  CITRUEN C4 1.6 HDI EKSLUZIV VITI 2007

  CITRUEN C4 1.6 HDI VITI 2007 KLIM A.C ABS EEP TEMPOMAT B.KOJUTER I REGJISTRUM 11 MUJ I SERVISUM KOM

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citroen jumpy
  Vetura

  Citroen jumpy

  Shitet citroen jumpy 2.0 dizell viti 2004 Vetura ka 157 mi kilometra Ka konplet servisin e kryer n

  Prishtinë Sot, 14:12
  2.150 €
 • 2 foto
  Rent A Car GOLD - Citroen C3 1.4 HDI 2005
  Vetura

  Rent A Car GOLD - Citroen C3 1.4 HDI 2005

  Cmimi per 3 ditë e më shumë - 20€ 045/86-11-86 Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-Fe

  Prishtinë Sot, 14:09
  25 €
 • 7 foto
  CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK RKS 2003
  Vetura

  CITROEN C5 2.0 HDI AUTOMATIK RKS 2003

  CITROEN C5 2.0 HDI VITI I PRODHIMIT : 2002 I REXHISTRUAR RKS VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE

  Prishtinë Sot, 14:08
  2.600 €
 • 5 foto
  CITROEN JUMPY REGJISTRIMI I PARE KOSOV 2005
  Vetura

  CITROEN JUMPY REGJISTRIMI I PARE KOSOV 2005

  CITROEN JUMPY 2.0 DIZELL VITI 2005 3 ULSE GJENDJE PERFEKTE REGJISTRIMI I PARE NE KOSOV RKS 3 MUA

  Prishtinë Sot, 14:07
  2.600 €
 • 7 foto
  CITROEN C4 / VITI 2005 / RKS / EKSLUXIVE
  Vetura

  CITROEN C4 / VITI 2005 / RKS / EKSLUXIVE

  Shes CITROEN C4 2.0 DIZELL - VITI 2005 EXKLUZIVE VETURA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER TEKNIKE DHE OPT

  Prishtinë Sot, 14:06
  3.950 €
 • 11 foto
  Shitet vetura Citroen 1.4 Diesel
  Vetura

  Shitet vetura Citroen 1.4 Diesel

  Vetura eshte ne gjendje perfekte

  Prishtinë Sot, 13:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CITROEN C1 2006 1.4 HDI DIZELL - ME KLIM
  Vetura

  CITROEN C1 2006 1.4 HDI DIZELL - ME KLIM

  Shitet - Citroen C1 - 2006 - 1.4 Hdi Dizell Air Bag - Abs - KLIM - Radio Cd - Aux RKS - ( I SKADUA

  Prishtinë Sot, 13:42
  3.700 €
 • 1 foto
  Pikck Up Citroen Belingo me çmim te volitshem
  Vetura

  Pikck Up Citroen Belingo me çmim te volitshem

  Shes Pick Upin Citroen Belingo 1.7 dizell te viti 1997. Vetura eshte i mire dje tejet ekonomike. Nuk

  Prishtinë Sot, 13:15
  600 €
 • 5 foto
  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 MujVp2002
  Vetura

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 MujVp2002

  Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks deri 5 Muj Vp 2002 Ne gjendje te mir .per inf 046 158 390 Ismeti.Qmimi 2

  Prishtinë Sot, 12:51
  2.450 €
 • 7 foto
  CITROEN C4 / VITI 2005 / RKS
  Vetura

  CITROEN C4 / VITI 2005 / RKS

  Shes CITROEN C4 2.0 DIZELL - VITI 2005 VETURA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER TEKNIKE DHE OPTINE, ME SE

  Prishtinë Sot, 12:42
  4.200 €
 • 6 foto
  Shes veturen Citroën C4 1.6 HDI
  Vetura

  Shes veturen Citroën C4 1.6 HDI

  Shes veturen Citroën C4 1.6 HDI ne gjendje shume te mire teknike, shpenzime extra te vogla. Per me s

  Prishtinë Sot, 12:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI 2009 PA DOGAN
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI 2009 PA DOGAN

  CITROENI I POSA ARDHUR POSEDON : klimtronik,xhamat elektronik,senzor parkingu,komanda n'timon,dogan

  Prishtinë Sot, 12:32
  3.900 €
 • 11 foto
  DS AUTOMOBILES DS3 1.6 b 2010 AUTOMATIK ME DOGAN
  Vetura

  DS AUTOMOBILES DS3 1.6 b 2010 AUTOMATIK ME DOGAN

  DS AUTOMOBILES DS3 1.6 b 2010 AUTOMATIK FULL EXTRA NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA

  Prishtinë Sot, 12:28
  8.700 €
 • 8 foto
   pikap Citroen berlingo Maxi. Me 106mi kmh
  Vetura

  pikap Citroen berlingo Maxi. Me 106mi kmh

  Shitet citroen betlingo maxi i sa pa ardhur nga gjermania Me dogan t pagume me Shitet citroe

  Prishtinë Sot, 12:12
  5.200 €
 • 8 foto
  Citroen C3 1.6 HDI Viti 2012
  Vetura

  Citroen C3 1.6 HDI Viti 2012

  Shitet vetura Citroen C3 1.6 HDI dizel, Vp 2012, Klima, Bord-kopjuter, Tempomat, Xhamat dhe pasqyret

  Prishtinë Sot, 12:10
  6.900 €
 • 8 foto
  CITROËN C1 viti 2010
  Vetura

  CITROËN C1 viti 2010

  Shes Citroen C1 Viti 2010 1.4 Dizell Klimatronik 5 shpejtsi N gjendje shum t mir Per ma shum a k

  Prishtinë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigo Friz-20c Citroen Berlingo 1.6 hdi 2007
  Vetura

  Frigo Friz-20c Citroen Berlingo 1.6 hdi 2007

  Shtiet citrien berlingo me frigorifer me temp deri -20c 1.6 hdi me 145000 km viti 2007 i doganuar ne

  Prishtinë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigo Citroen Berlingo 1.6 hdi 2007
  Vetura

  Frigo Citroen Berlingo 1.6 hdi 2007

  Shitet citroen berlingo me frigorifer 1.6 hdi viti 2007 me 50000 km shume pak i perdorun me dogan te

  Prishtinë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes kombi citroen jumpy
  Vetura

  shes kombi citroen jumpy

  shitet pickup citroen jumpy 1.9 dizell ne gjendje te mire teknike me kaish te nderruar dhe servis te

  Prishtinë Sot, 10:14
  2.200 €
 • 8 foto
  Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik
  Vetura

  Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik

  Shitet Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik me dogan i ardhur na gjermania ne gjendje te mir per me shum

  Prishtinë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Citroen Berlingo Frigo&Friz -20C 2004
  Vetura

  Citroen Berlingo Frigo&Friz -20C 2004

  Shesim Citroen Berlingo 1.6D viti i prodhimit 2004 me Frigo-Friz -20C Ftohje ne gjendje shum te mir

  Prishtinë Sot, 09:16
  4.300 €
 • 0 foto
   ? AUTO PLUS ? BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET
  Vetura

  ? AUTO PLUS ? BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Prishtinë Sot, 01:03
  2.222 €
 • 3 foto
  Shitet citroen xsara , karavan 2.0hdi,
  Vetura

  Shitet citroen xsara , karavan 2.0hdi,

  Shitet citroen xsara , karavan 2.0hdi ne gjendje shume te mire vetur per marakli.

  Prishtinë Dje, 21:33
  2.800 €
 • 3 foto
   C 3 Picaso
  Vetura

  C 3 Picaso

  1.6 hdi info viber 0038649127459

  Prishtinë Dje, 21:29
  5.900 €
 • 6 foto
  Citroen Jumper 2.2 HDI Posa Ardhur Nga Zvicra 2009
  Vetura

  Citroen Jumper 2.2 HDI Posa Ardhur Nga Zvicra 2009

  Kombi eshte ne gjende te mire teknike. Posedon: Airbag Abs Mbyllje Qendrore Xhamat elektronik Pasqy

  Prishtinë Dje, 19:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  citroen c3 1.4 hdi 1 vit rks
  Vetura

  citroen c3 1.4 hdi 1 vit rks

  shitet citroeni c3 viti 2010 1.4 dizell ne gjendje shum te mir me te gjitha serviset e po sa kryara

  Prishtinë Dje, 19:01
  6.100 €
 • 5 foto
  Pikap Citroen Jumpy viti 2006
  Vetura

  Pikap Citroen Jumpy viti 2006

  Shitet pikapi ne gjendje super te mire. Citoren Jumpy Viti : 2006 Motorin: 2.0 HDI Diesel KLIM KARR

  Prishtinë Dje, 18:41
  4.000 €
 • 9 foto
  Shese Citroen C 5
  Vetura

  Shese Citroen C 5

  Shese citroen C5 vitit 2001 ne gjendje perfekte me rexhistrim deri ne muajin e 9 te ketije viti,,vet

  Prishtinë Dje, 15:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C4 1.6 Dizell Automatik 2012??Zvicra??
  Vetura

  Citroen C4 1.6 Dizell Automatik 2012??Zvicra??

  044503950 0038344503950 Viber 📲 -Qmimi Vetures me Dogan 9100€- Citroen C4 1.6 Dizell -AUTOMATIK- EX

  Prishtinë Dje, 12:57
  9.100 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shtien vetura citroen Berlingo ne gjendje te mir teknike 049777192

  Prishtinë Dje, 11:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citroen 1.9 dizel frigo deri -20 me mundsi ndrrimi
  Vetura

  Citroen 1.9 dizel frigo deri -20 me mundsi ndrrimi

  Citroen 1.9dizel firgo me minus 20 grad Shum i rujtun Nr kontaktus+viber 044249808

  Prishtinë 18 maj 23:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pikap citruen belingo
  Vetura

  Pikap citruen belingo

  Shitet pikap 1.9 diesel regjistrim 1vite ne emrin tim perkthim menjeher,filterat uljen rebrasni pomp

  Prishtinë 18 maj 22:29
  1.650 €
 • 5 foto
  CItroen
  Vetura

  CItroen

  CItroen C4 1.6 HDI , manual 2006 servisin e po sa kryer Ndrrim me Automatik

  Prishtinë 18 maj 19:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pikapi Citruen Berlingo 1.9 Dizel rks Viti 99
  Vetura

  Pikapi Citruen Berlingo 1.9 Dizel rks Viti 99

  Shes ndrroj.Pikapin 1.9 Dizel fabrikisht edhe ne librez.viti 99.Regjistrimi sapo iskaduar,kontrata b

  Prishtinë 18 maj 19:20
  1.150 €
 • 3 foto
  Shitet Citroen Berlingo 1.9 disel
  Vetura

  Shitet Citroen Berlingo 1.9 disel

  Shitet citroen berlingo 1.9 dizel Viti i prodhimit 1999 Pikapi ec shum mir edhe osht ne gjendje shu

  Prishtinë 18 maj 17:51
  750 €
 • 10 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2007
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2007

  Climatronik Abs Esp Tempomat Boardkompjuter Senzor shiu Automatik Tiptronik Shpejtesi ne timon Felln

  Prishtinë 18 maj 17:19
  3.800 €
 • 4 foto
  Shitet citroen c3 1.4 hdi
  Vetura

  Shitet citroen c3 1.4 hdi

  Shitet citroen c3 1.4 hdi 2003 n gjendje t mir

  Prishtinë 18 maj 16:39
  2.450 €
 • 10 foto
  shes citroen c3 picaso 1.6 hdi 045505565
  Vetura

  shes citroen c3 picaso 1.6 hdi 045505565

  vetura posedon klima tronik tempomat komanda vollan cenzora parkimi egj etj ne gjendje prefekte regj

  Prishtinë 18 maj 16:35
  5.400 €
 • 5 foto
  Citroen Nemo
  Vetura

  Citroen Nemo

  Citroen Nemo 1.4

  Prishtinë 18 maj 13:51
  3.900 €
 • 10 foto
  Citroen C4 1.6 162000km
  Vetura

  Citroen C4 1.6 162000km

  Viti Shes Citroen C4 1.6(109 PS),i posa ardhur nga Gjermania, klim automatke te ndar ne dy zona, bor

  Prishtinë 18 maj 10:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Citroen C3 1.6 HDI 2010
  Vetura

  Citroen C3 1.6 HDI 2010

  Citroen C3 1.6 HDI Viti - 2010 68 KW / 92 PS KM : 154.000 Vetura me Dogan (IM7) Mundesi Pagese m

  Prishtinë 18 maj 09:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Citroen C3 1.6 HDI - 2010
  Vetura

  Citroen C3 1.6 HDI - 2010

  Citroen C3 1.6 HDI Viti - 2010 68 KW / 92 PS KM : 160.000 Vetura me Dogan (IM7) Mundesi Pagese m

  Prishtinë 18 maj 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Citroen c1 2009 RKS
  Vetura

  Citroen c1 2009 RKS

  Shitet Citroen c1 1.0 Benzin 2009 RKS Vetura posedon te gjitha serviset e kryera me kohe, klim, abs,

  Prishtinë 18 maj 03:58
  3.900 €
 • 6 foto
  Pikap Citroen Berlingo 2.0 hdi 1 vjet regjjstrim
  Vetura

  Pikap Citroen Berlingo 2.0 hdi 1 vjet regjjstrim

  Shes veturen Citroen Berlingo 2.0 hdi viti 2006 i sapo regjistruar 1 vjet Goma te reja Ne gjendje sh

  Prishtinë 17 maj 12:36
  2.200 €