Vetura
Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Fiat Punto 1.2
  Vetura

  Fiat Punto 1.2

  Ngjendje shum tmir regjistrim i skadum

  Prishtinë Dje, 23:25
  650 €
 • 11 foto
  FIAT PANDA 2004 1.1 Benzin 1vit REGJISTRIM
  Vetura

  FIAT PANDA 2004 1.1 Benzin 1vit REGJISTRIM

  Shitet Fiat Panda 2004 1.1 benzin me 1 vit regjistrim. Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa asnje

  Prishtinë Dje, 11:19
  2.800 €
 • 8 foto
  U shit flm
  Vetura

  U shit flm

  Fiat punto 1.8 Benzin Klim Abs Dritare elektronike Fellne Muzik me cd Shiber Modeli ABARTH HGT 044 8

  Prishtinë 18 mars 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FIAT PUNTO - 1.2 BENZIN - AUTOMATIK - VITI 2003 -
  Vetura

  FIAT PUNTO - 1.2 BENZIN - AUTOMATIK - VITI 2003 -

  FIAT PUNTO 1.2 BENZIN AUTOMATIK REGJISTRIM 10 MUAJ KLIM AC AIRBAG ABS EPS CITY FULL OPSIONE GOMAT E

  Prishtinë 17 mars 03:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET FIAT BRAVO 1.9JTD
  Vetura

  SHITET FIAT BRAVO 1.9JTD

  Shes Fiat bravo 1.9JTD ne gjendje shum te mir. posedon klimen 4 goma te reja te dimrit cdplayer air

  Prishtinë 15 mars 11:06
  1.250 €
 • 5 foto
  Shitet Punto EVO 2010
  Vetura

  Shitet Punto EVO 2010

  Fiat Punto EVO. Viti 2010. 1.3 JTD. 4 goma të verēs dhe 4 të dimrit të perdoruna veq nga nje sezonë

  Prishtinë 15 mars 10:14
  4.950 €
 • 8 foto
  ushit flm merr jep
  Vetura

  ushit flm merr jep

  shitet fiat marea viti 2000 i rujtun dhe i paster si brenda edhe jasht vetura posedon klim abs drita

  Prishtinë 13 mars 23:15
  690 €
 • 3 foto
  Shitet Fiat punto1.1 99
  Vetura

  Shitet Fiat punto1.1 99

  Shite Fiat punto 1.1 ne Gjendje shum te mir servis te krym hargjime te Vogla 5.5/100 klm rks edhe

  Prishtinë 13 mars 23:04
  1.400 €
 • 0 foto
  Fiat punto 1.1 Benzin RkS Ndrim
  Vetura

  Fiat punto 1.1 Benzin RkS Ndrim

  Fiat Punto 1.1 Benzin ne gjendje te mir mir punon mir hec Shpenzimi 5 Litra 100 km Viber +386497178

  Prishtinë 13 mars 16:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Fiat Stilo Multiwagon 2003 - Super i Ruajur
  Vetura

  Shes Fiat Stilo Multiwagon 2003 - Super i Ruajur

  Shes Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 2003 ngjyrë argjendi(perla) metalike, në gjendje perfekte,vetura

  Prishtinë 12 mars 12:26
  3.500 €
 • 11 foto
  Fiat panda 1.3 benzin gjendje te mir 1vit RKS
  Vetura

  Fiat panda 1.3 benzin gjendje te mir 1vit RKS

  vetura oshte ne gjendje perfekte si ne mekanik ashtu edhe optike pa kurfar defekti i sapo regjistru

  Prishtinë 10 mars 22:24
  2.800 €
 • 0 foto
  FIAT CROMA 1.9 JTD 2007 FULL FULL EXTRA
  Vetura

  FIAT CROMA 1.9 JTD 2007 FULL FULL EXTRA

  FIAT CROMA 2007 1.9 JTD CENTRALL KLIMATRONIK AIRBEG ABS SENZOR ESP KLIM DY ZONALE PASQYRE ME RRYME

  Prishtinë 10 mars 15:25
  5.450 €
 • 5 foto
  Shes Fiat Uno 1.1 Benzin-Plin
  Vetura

  Shes Fiat Uno 1.1 Benzin-Plin

  Shes Fiatin 1.1 Plin benzin punon ne dy sistemet viti 92.Regjistrim ka 1 muj .perkthimi bohet kur te

  Prishtinë 9 mars 23:05
  580 €
 • 7 foto
  Fiat Scuto
  Vetura

  Fiat Scuto

  Shes fiat scuto 2.0 benzin me targa te zvicres esht ngjendje te rregullt esht shum i paqt si jasht a

  Prishtinë 9 mars 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat dukato 2.5 tdi 2400 ero
  Vetura

  Fiat dukato 2.5 tdi 2400 ero

  Modeli fiat dukato 2.5 tdi 10 muj sigurim perkthim i menihershem t4 t5 lt iveco sprinter 049191718

  Prishtinë 9 mars 16:06
  1.900 €
 • 2 foto
  Shitet fiat punto
  Vetura

  Shitet fiat punto

  Fiat punto ne gjendje te rregullt Regjistrimi i skaduar para 5 dite

  Prishtinë 9 mars 16:06
  1.100 €
 • 7 foto
  Fiat punto 1.2 Benzin
  Vetura

  Fiat punto 1.2 Benzin

  Shes Fiat Punto 1.2 benzin ne gjendje shumm tmir viti1997Regjistrim dy muj me te gjitha servisat e

  Prishtinë 8 mars 23:05
  1.300 €
 • 2 foto
  Fiat punto 2002 1.9 jtd
  Vetura

  Fiat punto 2002 1.9 jtd

  Fiat punto 2002

  Prishtinë 8 mars 02:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat punto 1.2 benzine-98 RKS deri 17.05.2018
  Vetura

  Fiat punto 1.2 benzine-98 RKS deri 17.05.2018

  Shitet fiat punto 1.2 benzine ne gjendje shum te mire teknike. Vetura eshte ne trapa shum e shterngu

  Prishtinë 7 mars 22:05
  1.300 €
 • 8 foto
  Fiat qubo 1.3 dizell multijet
  Vetura

  Fiat qubo 1.3 dizell multijet

  Shitet fiat qubo 1.3 multijet motorrim me singjir motorr shum i mir me5 ulse po edhe palohen per me

  Prishtinë 7 mars 20:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fiat punto 1.9 jtd
  Vetura

  Fiat punto 1.9 jtd

  Fiat punto 1.9 jtd rks ne gjendje te rregullt 2002 me klim dritaret elektrike centrall goma dimri

  Prishtinë 6 mars 06:24
  2.400 €
 • 3 foto
  Shitet Fiat 500
  Vetura

  Shitet Fiat 500

  Regjistrim valid deri ne Nentor 2018

  Prishtinë 5 mars 18:14
  6.400 €
 • 11 foto
  FIAT GRAND PUNTO EVO 1.3 JTD 16V MULTI JET DIEZEL
  Vetura

  FIAT GRAND PUNTO EVO 1.3 JTD 16V MULTI JET DIEZEL

  Vetura posedon këto opsione: *Preardhja nga Zvicrra *Regjistrim i parë - 1 vit të plotë + TPL *Fia

  Prishtinë 4 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FIAT STILO 1.9 JTD RKS 11 MUJ TIMON CITY
  Vetura

  FIAT STILO 1.9 JTD RKS 11 MUJ TIMON CITY

  KLIM CENTRALL ABS AIRBEG RKS 11 MUAJ TIMON CITY 4 GOMA TE DIMRIT SHUME I RUJTUN

  Prishtinë 3 mars 20:07
  2.700 €
 • 3 foto
  Fiat Punto 1.9 JTD me klim
  Vetura

  Fiat Punto 1.9 JTD me klim

  Shes veturen ne gjendje shum tmir me matorr perfekt batarin e re klim Rks i qlajmruar per me shum in

  Prishtinë 2 mars 15:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fiat scudo
  Vetura

  Fiat scudo

  Osht shum I rujtun me dogan dhe osht I qlajmruar.

  Prishtinë 2 mars 11:04
  2.250 €
 • 4 foto
  Fiat bravo
  Vetura

  Fiat bravo

  Shes Fiat bravo jtd 1.9 shum i rujtun dhe i mirbajtun goma domrit veres me te gjitha serviset e

  Prishtinë 2 mars 01:04
  2.200 €
 • 5 foto
  Shes Fiat punto
  Vetura

  Shes Fiat punto

  Shes fiat punto 1.2Benzin ne gjendje shum te mir dhe esht shum i ruajtur posedon Klim.Airbeg.Hidua

  Prishtinë 1 mars 19:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET  -  FIATI  STILI
  Vetura

  SHITET - FIATI STILI

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire, te mire, te mire Ka regjistrim deri ne muajn tetor 2018!

  Prishtinë 28 shkurt 19:24
  2.900 €
 • 4 foto
  Fiat uno
  Vetura

  Fiat uno

  Ne gjendje te rregullt regjistrim i skaduar i qlajmruar bateria i mungon

  Prishtinë 27 shkurt 13:27
  250 €
 • 5 foto
  Shitet fiat punto 1.2 benxin rks
  Vetura

  Shitet fiat punto 1.2 benxin rks

  Shitet fiat punto 1.2 benxin me hargjime shum te vogla vetura punon mir ka klim hidrolik centrall g

  Prishtinë 25 shkurt 18:04
  1.450 €
 • 3 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet fiat bravo ne gjendje te mir me goma vere ne fellen plus guma dimri me bandash

  Prishtinë 25 shkurt 14:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fiat Uno 1.1 Plin benzin RKS 3 muj viti 92
  Vetura

  Fiat Uno 1.1 Plin benzin RKS 3 muj viti 92

  Shes Fiatin 1.1 Plin benzin punon ne dy sistemet viti 92.Regjistrim ka 3 muj .perkthimi bohet kur te

  Prishtinë 24 shkurt 13:25
  670 €
 • 9 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  Shes eturen fiat punto benzin 1.3 te vitit 2000.vetura posedon dritare elektrike central klim abs.v

  Prishtinë 21 shkurt 20:14
  1.650 €
 • 2 foto
  fiat marea urgjent
  Vetura

  fiat marea urgjent

  urgjent shes veturen fiat marea 1.9 dizell regjistrim deri me 15-12-2018 vetura osht ne gjendje te r

  Prishtinë 20 shkurt 07:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes fiat punto 1.3JTD
  Vetura

  shes fiat punto 1.3JTD

  shes fiat punto 1.3JTD(multijet) Hargjimet 4.5L 100km city abs klim funksionale viti i prodhimt 2004

  Prishtinë 17 shkurt 18:24
  3.400 €
 • 4 foto
  PIKAP
  Vetura

  PIKAP

  SHES FIAT DOBLE 1.9 I THJESHTE ME NJE VIT REGJISTRIM ME GUMA TE REJA SERVISE TE KRYERA PER ME SHUM

  Prishtinë 14 shkurt 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej fiat punto
  Vetura

  Blej fiat punto

  Blej fiat punto me tabela te huja 1.9 dizel jtd Nr. Viber +37745510466

  Prishtinë 14 shkurt 05:04
  100 €
 • 7 foto
  fiat marea 2.4 jtd
  Vetura

  fiat marea 2.4 jtd

  shes fiat marea 2.4.jtd sport manual 178.000 km rks regjistrim deri ne muajin e 9 ne gjendje shum

  Prishtinë 13 shkurt 14:26
  2.200 €
 • 11 foto
  SHITET FIAT 500 1.3 DIZELL 2008 RKS
  Vetura

  SHITET FIAT 500 1.3 DIZELL 2008 RKS

  Shitet dhe nderrohet Fiat 500 1.3 dizell Sapo ardhur nga zvicrra Regjistrim 1 vit Gjendje extra te m

  Prishtinë 13 shkurt 10:05
  6.300 €
 • 11 foto
  FIAT 500 1.3B 2009
  Vetura

  FIAT 500 1.3B 2009

  Shes Veturen FIAT 500 1.3 Benzin viti i prodhimit 2009 ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe

  Prishtinë 13 shkurt 08:09
  6.400 €
 • 0 foto
  Fiat stilo
  Vetura

  Fiat stilo

  Fiat stilo 2003 1.6 benz pa dogan 1100$ Munsi ndrrimi Per mashum viber

  Prishtinë 12 shkurt 02:06
  1.100 €
 • 9 foto
  Fiat 7 ulse ndrrim
  Vetura

  Fiat 7 ulse ndrrim

  Shes fiat ulysse 7 ulse Viti 2004 Klimatronic dy zonale 189700km Rexhistrim deri ne gusht Goma te

  Prishtinë 12 shkurt 00:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Grande Punto 1.4 Benzin 2006
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.4 Benzin 2006

  Fiat Grande Punto 1.4 Benzin në gjendje të mirë teknike. E importuar nga Zvicra me të gjitha servis

  Prishtinë 11 shkurt 21:04
  3.888 €
 • 0 foto
  Fiat punto 1.9 JTD
  Vetura

  Fiat punto 1.9 JTD

  shitet fiat punto ngjendje shum tmir punon mir osht ekonomik regjistrim ka edhe 1vjet

  Prishtinë 9 shkurt 00:06
  1.000 €
 • 1 foto
  Fiat bravo 1.6
  Vetura

  Fiat bravo 1.6

  Shes pjses per fiat bravo 1.6 16v

  Prishtinë 6 shkurt 23:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fiat Punto 2002
  Vetura

  Fiat Punto 2002

  Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim 4

  Prishtinë 5 shkurt 16:04
  2.300 €
 • 5 foto
  fiat ducato shes apo ndrroj
  Vetura

  fiat ducato shes apo ndrroj

  shes kombin fiat ducato ne gjendje te shkelqyshme i doganuar e i regjistruar para pak kohe vetura gj

  Prishtinë 5 shkurt 12:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fiat palio
  Vetura

  Fiat palio

  Shitet per pjes fiat palio viti 2001 ekom edhe nje maqin me gjith menjaq benzin fiat brava 1.8. 16v

  Prishtinë 3 shkurt 23:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Ndrrohet Fiat cinquecento 1.1b+p 97 rks
  Vetura

  Shitet Ndrrohet Fiat cinquecento 1.1b+p 97 rks

  Shes fiat Cinquecento viti 97 1.1 full injection benzin plin ne dy sistemet punon shum i paqt si mr

  Prishtinë 31 janar 16:26
  600 €