Vetura
Prishtinë

Toyota | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D
  Vetura

  Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D

  - Navigacion - Ulse te lekures - Ulset me nxemje - 7 Ulse - 6 CD - Sistemin e uljes dhe ngritjes se

  Prishtinë Dje, 18:05
  16.000 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris D4D
  Vetura

  Toyota Yaris D4D

  Shes veturen Toyota Yaris 1.4 dizell klim centrall abs mp3 motorr me zingjir ne gjendje shum shum te

  Prishtinë 27 nëntor 23:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   toyota  pjes
  Vetura

  toyota pjes

  Shesh pejes per vetyra japoneze koreane

  Prishtinë 20 nëntor 12:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjese per Toyota rav 4 yaris  corolaetj
  Vetura

  Pjese per Toyota rav 4 yaris corolaetj

  Shes pjes per toyota rav 4 viti 2007 dhe toyota ralv 4 viti 2003 - 2004 , yaris viti 2003 edhe m

  Prishtinë 20 nëntor 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VETURA ME QIRA - RENT A CAR
  Vetura

  VETURA ME QIRA - RENT A CAR

  Leshohet vetura me qira Lloji i vetures: Toyota Carina Motori: 1.6 Benzin Ne gjendje te rregullt te

  Prishtinë 20 nëntor 02:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rav4 2003 2.0,RKS deri 20 Maj 2020
  Vetura

  Rav4 2003 2.0,RKS deri 20 Maj 2020

  Toyota rav4 2003 2.0 Gjendje te rregullt teknike dhe optike Regjistrim deri 20 Maj 2020 Qmini 6400 e

  Prishtinë 12 nëntor 12:50
  6.400 €
 • 3 foto
  Toyta yaris 2012
  Vetura

  Toyta yaris 2012

  Shes toyota yaris 1.4 me tabela rks 4 dyer shume i paqt shumee 4 dyer goma te reja servisin e kry

  Prishtinë 31 tetor 16:13
  8.800 €
 • 15 foto
  Shes Toyota Corolla Verso 1.8
  Vetura

  Shes Toyota Corolla Verso 1.8

  Shitet vetura Toyota Corolla Verso 1.8 (automatik) . Vetura ka 7 ulese. Motori i punon sikur te isht

  Prishtinë 26 tetor 12:08
  4.400 €
 • 5 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Shes toyoten rav 4 ne gj3ndje te rregullt qe dy vite i doganuar ne rks pronari i par nkosov vrejt

  Prishtinë 27 shtator 12:44
  5.450 €
 • 2 foto
  toyota RAV4
  Vetura

  toyota RAV4

  Për më shumë detaje mbi shitjen e makinës, ju lutem më kontaktoni me e-mail: [email protected]

  Prishtinë 29 korrik 23:20
  2.300 €
 • 3 foto
  Toyota yaris pjes
  Vetura

  Toyota yaris pjes

  Shes pjes per toyota yaris benzin 1.0 dhe dizell 1.4d4d

  Prishtinë 8 korrik 13:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Toyota Corolla Verso
  Vetura

  Shes Toyota Corolla Verso

  Shes veturen Toyota Corolla Verso 2.2 D4D Manual 6 shpejtesi

  Prishtinë 4 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Toyota Auris 2012 Dizell Manual
  Vetura

  Toyota Auris 2012 Dizell Manual

  Shitet vetura e importuar nga Zvucrra Toyota Auris 2012 Dizell Manual me dogane dhe homologim.

  Prishtinë 7 qershor 14:09
  7.900 €
 • 5 foto
  shitet vetura
  Vetura

  shitet vetura

  shitet vetura ne gjendje te mir nuk ka sigurim asht ne gjendje te regull shpenzimet i ka te vogla .1

  Prishtinë 6 mars 16:25
  1.000 €