Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Rajoni i Lezhës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFT AUTOMAT 09
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFT AUTOMAT 09

  Touran 2.0 naft 🚘AUTOMATIKE 🚘viti 2009 🚘dogan te paguar🚘ne gjendje Perfekte

  Lezhë 18 dhjetor 10:54
  6.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Turan
  Vetura

  Volkswagen Turan

  Volkswagen Turan 1.9 TDI Ne gjendje shum te mir Me letra deri ne korrik 2020

  Lezhë 26 nëntor 08:48
  3.800 €
 • 0 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Vetura

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike motorr 2000nafte model hightline me inokse xhama te erret timon tresh me

  Kurbin 23 shtator 21:37
  4.300 €
 • 7 foto
  Touran viti 2006
  Vetura

  Touran viti 2006

  Shitet touran ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove full extra e sapo ardhur nga gjermani

  Kurbin 22 shtator 16:23
  4.600 €
 • 5 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Vetura

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike 2000nafte ne gjendje te mire gjenerike dhe motorrike modeli highlines me

  Kurbin 9 shtator 10:43
  4.500 €
 • 3 foto
  Shitet Touran 2.0 Nafte
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 Nafte

  Shitet Touran 2.0 nafte viti 2008 kamjo automatik DSG, gjama te zi , sensor parkimi para mbrapa vete

  Kurbin 4 shtator 12:41
  6.400 €
 • 5 foto
  Vw Touran 2.0 automat ?
  Vetura

  Vw Touran 2.0 automat ?

  Shitet vw turan automatike ne super gjendje i gatshem x prove si ne foto modeli highline kompjuter b

  Kurbin 1 shtator 17:27
  4.000 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?

  Shitet vw touran i vitit 2005 automatike me nafte ne gjendje perfekte si motorrike dhe gjenerike mod

  Kurbin 31 gusht 18:48
  4.500 €
 • 5 foto
  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC
  Vetura

  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC

  Ford fiesta 1.4 nafte automat tiptrronic vitit 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike m

  Kurbin 27 gusht 12:52
  3.000 €
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0automat
  Vetura

  Vw Touran 2.0automat

  Shes VW Touran 2.0 Diezel viti 2005✅Makina me Dogane ✅Cmimi 4000€ 5 Vende 🔺️Kamio Automatike🔺ï

  Kurbin 25 gusht 14:57
  4.300 €
 • 11 foto
  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Vetura

  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Kurbin 18 gusht 07:02
  4.499 €
 • 5 foto
  VW TOUARAN
  Vetura

  VW TOUARAN

  SHITET VW TOUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 2005. 214000KM ORIGJINAL

  Kurbin 14 gusht 23:17
  4.800 €
 • 6 foto
  Touran 1.9 automat
  Vetura

  Touran 1.9 automat

  Touran 1.9tdi Viti 2007 Kambio automatike Km 260.000 Xhama te zinj

  Lezhë 20 korrik 08:00
  5.900 €
 • 8 foto
  ?OKAZION VW TOURAN AUTOMAT DSG HIGHLINS..
  Vetura

  ?OKAZION VW TOURAN AUTOMAT DSG HIGHLINS..

  📁VW TOURAN AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2005 MO

  Lezhë 13 korrik 07:37
  3.850 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touran
  Vetura

  Volkswagen Touran

  Volkswagen Touran Goal Sapo ka ardhur nga Gjermania Viti -- 10/2006 Opsine -- Sensor parkimi , Navi

  Lezhë 18 qershor 09:27
  5.300 €
 • 11 foto
  Shitet okazion per pak dit
  Vetura

  Shitet okazion per pak dit

  Shitet nderrohet VW Touran 1.9 tdi Atomat DSG ne gjendje shume te mire motorrike e gjenerike me te g

  Lezhë 12 maj 20:29
  6.700 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.9 TDI
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI

  -VW TOURAN 1.9 TDI -Motorr 1.9 diesel -Kambio manuale -Km 197.000 -Viti 2004 -Çmimi ? -Cel -Viber -W

  Lezhë 27 prill 14:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  okazion 6+1
  Vetura

  okazion 6+1

  ne xhendje te shkelqyer motorike xhenerike.

  Kurbin 4 prill 11:25
  3.100 €
 • 9 foto
  Shitet Touran
  Vetura

  Shitet Touran

  Shitet Touran 2.0 Nafte 4 xhamat elektrik te pasmit te erret Sendilet me ngrofje Bagazhjer 7 C

  Kurbin 4 prill 08:23
  6.000 €
 • 10 foto
  SHITET TAURAN 7 VENDESH I SAPO ARDHUR NGA GERMANIA
  Vetura

  SHITET TAURAN 7 VENDESH I SAPO ARDHUR NGA GERMANIA

  Kam per te shitur tauran i sapo ardhur nga germania me te gjitha dokumentat i pa kalbur askund 7 ven

  Lezhë 4 prill 07:52
  5.000 €
 • 4 foto
  okazion 6+1.
  Vetura

  okazion 6+1.

  okazion ne gjendje shum te mire xhenerike motorike.siguracion i sapoprere 7 vendeshe.

  Kurbin 4 prill 07:14
  3.300 €
 • 11 foto
  OKAZION!!! Volkswagen Touran
  Vetura

  OKAZION!!! Volkswagen Touran

  Volkswagen Touran shitet per arsye mosperdorimi.

  Kurbin 4 prill 05:57
  4.500 €
 • 0 foto
  Touran me mundesi nderrimi ne ndonje makine 4x4!
  Vetura

  Touran me mundesi nderrimi ne ndonje makine 4x4!

  Eshte ne gjendje perfekte shitet per arsye se na nevojitet nje makine 4x4.Per cdo interesim mund te

  Lezhë 3 prill 19:23
  6.500 €
 • 11 foto
  TOURAN 1.9 TDI -7ULSE PA DOGAN SHUM I RUJTUN
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI -7ULSE PA DOGAN SHUM I RUJTUN

  TOURAN 1.9 TDI --- 7 ULSE POSA ARDHUR TASH PA DOGAN KLIM FUNKSION XHAMA ME RRYM KARRIK

  Lezhë 3 prill 18:34
  3.250 €
 • 0 foto
  Tuaran
  Vetura

  Tuaran

  Shes tuaran ne super gjendje makina esht me dogan te paguar motrr 1.6 benzin. Cmimi i diskutushem

  Kurbin 3 prill 10:46
  3.500 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.9 Tetor 2004
  Vetura

  VW Touran 1.9 Tetor 2004

  Gjendje perfekte motorike, xhenerike dhe e mbajtur per merak. Sedilje me ngrohje, pasqyra elektrike,

  Mirditë 3 prill 09:32
  4.300 €
 • 1 foto
  Volkswagen Touran!!!
  Vetura

  Volkswagen Touran!!!

  Volkswagen Touran 1.9 Nafte, 210000km! 4500€, ne gjendje te shkelqyer, cmimi pak i diskutueshem! 068

  Kurbin 2 prill 10:58
  4.500 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 Automat ?
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 Automat ?

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI - ARDHUR NGA ITALIA - 220.000 KM ORIGJINALE  - KAMBIO AUTOMATIKE - NGROH

  Lezhë 2 prill 07:17
  4.999 €
 • 4 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Shitet volkswagen Touran kambio manuale 6 marshe me motorr 2.0 diesel (DI)) te kuqe.taksat dhe sigur

  Lezhë 1 prill 15:43
  Me Marrveshje