Vetura
Shtime

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  4x4
  Vetura

  4x4

  Shes veturen 4 x 4 OFFROAD te kosntruktuar dhe dizajnuar vet ! mjaft e pershtashme per terene te

  Shtime 30 janar 12:14
  Me Marrveshje