Vetura
Skënderaj

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Skënderaj

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  VETURA NE SHITJE
  Vetura

  VETURA NE SHITJE

  2005 2.0 Vetura eshte ne gjendje te rregullt.pres bleres serioz

  Skënderaj 25 shtator 20:23
  5.000 €
 • 5 foto
  VETURA NE SHITJE
  Vetura

  VETURA NE SHITJE

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt; 2005 2.0 dizell 7 ulese pres bleres serioz

  Skënderaj 25 shtator 20:15
  5.200 €
 • 8 foto
  SHES TAURAN 1.9 TDI VITI 2010
  Vetura

  SHES TAURAN 1.9 TDI VITI 2010

  SHES TAURAN 1.9 TDI VITI 2010 KLIMATRONIK SENZOR TEMPOMAT NEVIGACJON DRITAT LLED N AIRBEG AGES ALARM

  Skënderaj 17 gusht 10:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Vetur ne gjendje te rregullt, me te gjitha paisjet dhe funksionojn. Pa asnje problem te vetem.

  Skënderaj 29 korrik 09:06
  3.200 €
 • 0 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  kërkoj gjam të stopit ose krejt stopin për touran 2009

  Skënderaj 21 korrik 13:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes veturen
  Vetura

  shes veturen

  ne gjendje te mir punuse i sapo ardhur nga gjermania.

  Skënderaj 18 korrik 17:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran 2.0 tdi high line
  Vetura

  Touran 2.0 tdi high line

  Touran 2.0 tdi high line ne gjendje shum te mir rrypin dhemzor te ndrrum ulje filtera i ka tkrym me

  Skënderaj 16 qershor 16:31
  5.500 €
 • 4 foto
  Shitet touran 2012
  Vetura

  Shitet touran 2012

  Automatic menjaqin DSG ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 19 maj 14:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ose ndrroj touran
  Vetura

  Shes ose ndrroj touran

  Shes ose ndrroj kerrin ne gjendje shum te mir automatik tip tronik nr +38349107011

  Skënderaj 19 prill 19:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Touran pa dogan dizell
  Vetura

  Touran pa dogan dizell

  Vetura esht ne gjendje te mir me 7 ulse 049497981 edhe viber

  Skënderaj 3 prill 14:52
  Me Marrveshje