Vetura
Tropojë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Tropojë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Wv bora tdi
  Vetura

  Wv bora tdi

  Wv bora tdi ne gjendje shum te mir.bej dhe ndrrim me foristrade +diferencen €

  Tropojë 2 prill 06:48
  3.500 €
 • 5 foto
  Wv bora tdi
  Vetura

  Wv bora tdi

  Shes veturen wv bora tdi ne gjendje shum te mir bej dhe ndrrim me foristrade 4x4. Makina ka 2 jave q

  Tropojë 2 prill 06:36
  3.700 €