Vetura
Tropojë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tropojë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  VW Golf 4 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 benzin

  Shitet golfi 4 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e pagume per 1 vit bejm edhe nderrim me passat m

  Tropojë 26 nëntor 20:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet touareg okazion
  Vetura

  shitet touareg okazion

  shitet touareg okazion .motorr 2.5 naft makina esht 4x4 shum e sigurt ne rrug e pershtacme per cado

  Tropojë 16 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C
  Vetura

  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C

  Shitet Volkswagen Passat 2.0 me nje te kuqe TDI ne gjendje perfekte. Ka nevigation , drita anash, se

  Tropojë 18 gusht 13:55
  6.000 €
 • 4 foto
  Shitet golfi i ardhur nga ch
  Vetura

  Shitet golfi i ardhur nga ch

  Shitet golfi i ardhur nga ch nr wp ose viber +38345449419

  Tropojë 9 gusht 00:04
  4.100 €
 • 3 foto
  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte
  Vetura

  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte

  Shes VW Passat avant 1.9 TDI (pa te kuqe) me 212.000 kilometra origjinale ,kamjo automatike, me ta

  Tropojë 5 gusht 10:46
  3.300 €
 • 3 foto
  SHITET BUSI 2.4 DIZEL
  Vetura

  SHITET BUSI 2.4 DIZEL

  Busi ika 1.vit regjistrim osht tip top Nuka nevoj per as ni ce nt viber +38344528606 kombi osht ne G

  Tropojë 18 korrik 18:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makina volkswagen
  Vetura

  makina volkswagen

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Tropojë 17 korrik 21:58
  2.000 €
 • 9 foto
   Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008
  Vetura

  Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Hapj

  Tropojë 25 qershor 10:36
  5.600 €
 • 10 foto
  golf 4?
  Vetura

  golf 4?

  golf 4 T-di te kuqe 🚘 -me letrat per nje vit -goma te reja verore dhe 1 par rezerv dimrore te reja

  Tropojë 24 qershor 16:42
  11 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha
  Vetura

  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha

  Volkswagen Golf4 Nafte 4x4 Motorri 1.9 Viti Prodhimit Fundi 2005. Te Gjitha Serviset e Kryera, Alumi

  Tropojë 29 maj 19:10
  3.499 €
 • 2 foto
  hi
  Vetura

  hi

  shes urgjentisht Golf 3 diesel viti 93 targa shqiptare ne gjendje te mir regjistrimi skaduar qmimi v

  Tropojë 2 maj 13:41
  700 €
 • 7 foto
  Shesh sharon okazion
  Vetura

  Shesh sharon okazion

  Shitet per arsye mosperdorimi , me liber servisi , gjitha sherbimet e bera, goma te reja, sedilje me

  Tropojë 19 prill 17:53
  3.200 €
 • 11 foto
  Golf 4 okazion
  Vetura

  Golf 4 okazion

  Golf 4 tdi i te kuqe makina posedon arbeg abs srs kondicioner xhama elektrik makina esht shum e shpe

  Tropojë 4 prill 11:39
  2.500 €
 • 6 foto
  Okazion golf 5 2005 1.6 benzine
  Vetura

  Okazion golf 5 2005 1.6 benzine

  Shitet folf 5 1.6 benzine super gjendje super ekonomike Makina eshte ne super gjendje sapo jan bere

  Tropojë 4 prill 08:48
  3.500 €
 • 7 foto
  VW Golf 4 super gjendje
  Vetura

  VW Golf 4 super gjendje

  Golf 4 Nafte 1.9 Manuale Super gjendje me dogane te paguar gati per targa

  Tropojë 4 prill 07:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Tauareg dizel
  Vetura

  VW Tauareg dizel

  Shitet tauareg ne gjendje shum te mir teknike 2.5 dizel osht pa dogan kosove makina gjindet ne kosov

  Tropojë 4 prill 06:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Golf 4 bezin 1.4 16v ne gjendje perfekte 155 mi origjinal mundesi ndrrimi me mercedes c 220 cdi +

  Tropojë 4 prill 04:17
  3.300 €
 • 0 foto
  Okazion vw polo
  Vetura

  Okazion vw polo

  Vw polo 1.4 nafte tdi ( i kuqe )2004 . Pjesen e parakolpit e ka te thyer. Ka nevoje per sherbime baz

  Tropojë 3 prill 23:02
  1.600 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI DSG

  Shitet vetura VW Touran 2.0 TDI Vetura eshte e sapo ardhur nga Zvicra pa dogane , ne gjendje shume t

  Tropojë 3 prill 20:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Golf IV viti 2003 TDI
  Vetura

  Shitet Golf IV viti 2003 TDI

  Shitet Golf IV TDI (I) e kuqe viti 2003. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike po as

  Tropojë 3 prill 17:15
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 3
  Vetura

  Shitet Golf 3

  Makina eshte ne gjendje te mire.Ka letrat e rregullta deri ne mes te dhjetorit.Punon shum mire dhe s

  Tropojë 3 prill 07:35
  1.000 €
 • 6 foto
  Wv bora tdi
  Vetura

  Wv bora tdi

  Wv bora tdi ne gjendje shum te mir.bej dhe ndrrim me foristrade +diferencen €

  Tropojë 2 prill 06:48
  3.500 €
 • 5 foto
  Wv bora tdi
  Vetura

  Wv bora tdi

  Shes veturen wv bora tdi ne gjendje shum te mir bej dhe ndrrim me foristrade 4x4. Makina ka 2 jave q

  Tropojë 2 prill 06:36
  3.700 €
 • 0 foto
  Golf3 letrat deri me 21.01.2020
  Vetura

  Golf3 letrat deri me 21.01.2020

  Te gjitha sherbimet e bjere goma75 perqind te reja8

  Tropojë 1 prill 16:11
  1.200 €
 • 3 foto
  Golf 5 GT
  Vetura

  Golf 5 GT

  Golf 5 gt 170 ps 2008 manual gjendje e mir ardhur nga zvicrra

  Tropojë 1 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET WV POLO 1.4 BENZIN
  Vetura

  SHITET WV POLO 1.4 BENZIN

  shitet polo 1.4 benzin viti 1996 ne gjendje shum te mir xhenerike dhe elektrike cmimi : 1000 euro

  Tropojë 1 prill 10:46
  1.000 €
 • 3 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Pasat vitit 2002 1.9 tdi ( di) te kuqe Me dekumenta te paguar Cmim me marrveshj Ne gjendje prefekt

  Tropojë 1 prill 08:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet per mosperdorim
  Vetura

  Shitet per mosperdorim

  VW Transporter 4 viti prodhimit 2003, motorr 2.5 TDI syncro (4x4) 212 000 km e ardhur ne tetor 2018

  Tropojë 1 prill 02:31
  6.000 €
 • 11 foto
  Touareg 2.5 nafte ne gjendje perfekte
  Vetura

  Touareg 2.5 nafte ne gjendje perfekte

  Touareg R5 2.5 nafte , kamjo automat & tip tronic , 230mij km origjinale , timon druri dhe me ng

  Tropojë 15 shkurt 16:44
  7.000 €
 • 5 foto
  2000€
  Vetura

  2000€

  Shes dy pasat per arcye mos perdorimi jan me letra per ni vit cmimet jan te diskutushme

  Tropojë 5 janar 18:55
  2.000 €