Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shitet Braniku Citroen C4 2014
  Vetura

  Shitet Braniku Citroen C4 2014

  shitet braniku citroen c4 2014 Pjes servis diagnoz branik braniku parakolp krill mask dekurus pjes

  Viti 12 nëntor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti 11 nëntor 01:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet benz 200 i 88s
  Vetura

  shitet benz 200 i 88s

  200-me letra te paguara sig kualidime taksa deri me 20-janar 2020 1-500 mije ne gjendje shum te mire

  Viti 25 shtator 16:34
  1.400 €
 • 3 foto
  emigraciom
  Vetura

  emigraciom

  ne gjendje shum te mire pune

  Viti 23 shtator 19:58
  1.500 €
 • 2 foto
  reno
  Vetura

  reno

  Shitet reno viti 2002 sherbimet te kryera te gjitha makina ne gjendje te mir pune letrat te paguara

  Viti 13 shtator 08:42
  2.100 €
 • 1 foto
  shitet opel astra 2005 nafte
  Vetura

  shitet opel astra 2005 nafte

  shitet opel astra 2005 ne gjendje shume te mire.

  Viti 9 shtator 22:07
  3.200 €
 • 1 foto
  shitet ford 2005
  Vetura

  shitet ford 2005

  shitet ford 2005 ne gjendje shume te mire me. goma te reja sherbime sapo te bera dhe letrat e prera

  Viti 9 shtator 22:05
  3.400 €
 • 1 foto
  Nisan primera benzine gaz Tirane
  Vetura

  Nisan primera benzine gaz Tirane

  Makina eshte per kolaudim dhe do siguracion. Shume ekonomike

  Viti 9 shtator 10:34
  800 €
 • 6 foto
  benz 220 c-clas 3200€
  Vetura

  benz 220 c-clas 3200€

  c220 naft kamio automatik baxha viti 2001 letrat mbaroj qershor te 2020 sherbit te bera shitett 3200

  Viti 8 shtator 12:21
  3.200 €
 • 5 foto
  Serdi
  Vetura

  Serdi

  Ford focus portobagazh. viti i prodhimit 08.2010. 1.6 nafte tdci. Motorr euro5. Shume e mbajtur si

  Viti 5 shtator 18:15
  5.000 €
 • 5 foto
  OKAZION 1500E
  Vetura

  OKAZION 1500E

  Ford focus ,nafte 1.8 tdci , 2004, 149 mi km Tel :0697778987 -TIRANE

  Viti 4 shtator 22:31
  1.500 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet makina Peugeot 206 2.0 Nafte 180.000 km origjinale (mund ta kontrrolloni ku te doni) Dokumen

  Viti 18 gusht 20:32
  17.000 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.6 benzin gaz
  Vetura

  Golf 4 1.6 benzin gaz

  Golf 4 1.6 bezine gaz inpjanti gazi sekuencjal makina eshte ne gjendjr te mire makina dispone xhama

  Viti 11 gusht 13:29
  2.200 €
 • 0 foto
  Vetem wahtsup
  Vetura

  Vetem wahtsup

  Shitet per arsye emigrimi.letrat te sapo bera deri gusht 2020.cmim i arsyeshem

  Viti 8 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  ME impjant muzike

  Viti 4 gusht 11:18
  13.000 €
 • 1 foto
  bulqize
  Vetura

  bulqize

  mercedes benz 190 pa letra ne gjendje te mir pune, vendodhja bulqize. tel.. 0692151619

  Viti 29 korrik 18:27
  500 €
 • 4 foto
  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

  Shitet per arsyeje emigrimi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.

  Viti 8 korrik 17:23
  1.100 €
 • 5 foto
  Tirane,Okazion,Automatike
  Vetura

  Tirane,Okazion,Automatike

  Shitet Toyota Corolla,Viti 2006,AUTOMATIKE,ngjyre e hirte,me kondicioner Ac,xhamA elektrik,E targuar

  Viti 4 korrik 13:01
  4.500 €
 • 7 foto
  Okazion .Shitet evo 280
  Vetura

  Okazion .Shitet evo 280

  Shitet evo 280 cdi me dogan te paguar esht ne gjendje te mir pune. Cmimi pak i diskutushem xhamat

  Viti 27 qershor 10:10
  5.000 €
 • 5 foto
  Shitet Benzi 2.5
  Vetura

  Shitet Benzi 2.5

  Shitet Benzi 2.5 Me Dekomenta Te Rregulla Letrat E Sapo Bera Makina Eshte Me Gjendje Shum Te Mir Spo

  Viti 20 qershor 13:57
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Benzi cls 2.5
  Vetura

  Shitet Benzi cls 2.5

  Shitet Benzi CLS 2.5 Viti 2002 Be Gjedje Shum Shum Te Mire Makina Eshte Me Letra Per 1 Vit Me Sherb

  Viti 14 qershor 02:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion, Shitet Mercedes C200 viti 2008
  Vetura

  Okazion, Shitet Mercedes C200 viti 2008

  modeli C klas 200 . viti 2008 . Nafte . 270000 mij Klm . Sensor parkimi para mbrapa . Nevigator Mak

  Viti 11 qershor 09:57
  7.200 €
 • 3 foto
  Okazion Shitet ne Sarande mercedes-benz Evo-220
  Vetura

  Okazion Shitet ne Sarande mercedes-benz Evo-220

  Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te prer,gati per targa. Makina esht ne gjendje pe

  Viti 2 qershor 22:50
  6.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz ML Look AMG 320 Nafte 2006
  Vetura

  Mercedes-Benz ML Look AMG 320 Nafte 2006

  Makina ka ardhur nga Gjermania, eshte perdorur vetem 1 vit e gjys ne Shqiperi. Nuk e kap taksa lluks

  Viti 27 maj 12:59
  9.900 €
 • 6 foto
  Shitet C 220.
  Vetura

  Shitet C 220.

  Ne gjendje pune.Me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2019. Ka nevoje per disa sherbime

  Viti 25 maj 11:48
  1.000 €
 • 3 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shes w cady 1.9 tdi me dogan homologim info 044913489

  Viti 25 maj 09:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi S8 5.2 benzin
  Vetura

  Audi S8 5.2 benzin

  Tiranë shitet makina Audi s8 v10 viti 2009 luk 2010 full opsion teper e shpejt e rehatshme dhe e sig

  Viti 20 maj 16:03
  23.000 €
 • 4 foto
  Shes renault clio 2015 1.5 nafte
  Vetura

  Shes renault clio 2015 1.5 nafte

  Renault clio 2015 1.5 nafte me 75mij km Vitprodhimi 2015 Cmimi 7500 euro

  Viti 18 maj 17:11
  7.500 €
 • 5 foto
  Shitet toyota hilux 2.8 nafte e vitit 1998
  Vetura

  Shitet toyota hilux 2.8 nafte e vitit 1998

  Toyota hilux viti 1998 motorr i thjeshte pa turbo 2.8 nafte ne gjendje shume te mire me dokumenta de

  Viti 18 maj 11:22
  4.500 €
 • 4 foto
  Fugon 310 17+1
  Vetura

  Fugon 310 17+1

  Fugon 310 gjendje perfektee....DURRES

  Viti 16 maj 09:34
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet ford fiesta
  Vetura

  Shitet ford fiesta

  Shitet ford fiesta 1.2 benzin viti 2002 ngjyra jeshile makina ne gjendje te mire me te gjitha sherbi

  Viti 12 maj 11:55
  1.300 €
 • 2 foto
  shitet Ford galksi okazion
  Vetura

  shitet Ford galksi okazion

  Shitet ford galaksi ne gjendje te mire okazion per me shume nr tel 0693478090 makina ndodhet pograde

  Viti 12 prill 13:27
  2.000 €
 • 5 foto
  shitet okazion super benc 270 cdi
  Vetura

  shitet okazion super benc 270 cdi

  Shitet benc 270 cdi ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me letra \'te paguara deri ne te

  Viti 12 prill 07:08
  5.500 €
 • 2 foto
  ML 270 CDI
  Vetura

  ML 270 CDI

  Shitet ml 270 cdi viti 2000 me letra der ne gusht xhama te zi origjinal gjendja prefekte sherbime te

  Viti 5 prill 15:02
  6.000 €
 • 3 foto
  Shitet Volswagen Golf 4
  Vetura

  Shitet Volswagen Golf 4

  Shitet golf 4 viti 2002 i gatshëm për çfarë do lloj prove letrat deri në nëntor

  Viti 5 prill 12:42
  2.000 €
 • 1 foto
  A sareydhxjkjhzyjxksk
  Vetura

  A sareydhxjkjhzyjxksk

  Shes dy makina te tipit benz Mersedez ne gjendje te shum te mire

  Viti 5 prill 00:57
  9 €
 • 10 foto
  SHITET PORCHE CAYENNE NDRROHET B+G
  Vetura

  SHITET PORCHE CAYENNE NDRROHET B+G

  shitet porche cayenne super gjendje sherbimet te sapo bera te porche makina eshte shum e paster ne g

  Viti 5 prill 00:33
  17.100 €
 • 0 foto
  Okazion1.7 naft 1500 E ndrrim gas
  Vetura

  Okazion1.7 naft 1500 E ndrrim gas

  Dok deri qershor n.a. tel jo mass ores 8 mbas diet flm

  Viti 4 prill 17:02
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet nissan navara. 2007
  Vetura

  Shitet nissan navara. 2007

  Shitet nissan per arsye mos perdorimi

  Viti 4 prill 10:54
  10.000 €
 • 9 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  Ford Focus i vitit 2001, me kambio manuale, 227,400 km, ne gjendje te mire mekanike, me tapiceri te

  Viti 3 prill 20:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xiper
  Vetura

  Xiper

  Shitet opel fiontera 4x4 e vitit 2002 në gjendje të mir pune

  Viti 3 prill 14:52
  1.500 €
 • 0 foto
  lushnje
  Vetura

  lushnje

  e shes per arsye se dua te blej makin me te re. cmimi i diskutueshem??

  Viti 3 prill 12:20
  1.500 €
 • 6 foto
  Ml164 2011
  Vetura

  Ml164 2011

  Mecedes Benz ML164 viti 2011 me targa Shqipetare te gjitha sherbimet e kryra . makina eshe ne gjendj

  Viti 2 prill 15:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  s320 fundi 2004
  Vetura

  s320 fundi 2004

  shitet rrexhin fund 2004 letrat e paguara deri ne 14 dhjetor 2019 ne gjendje shum te mir te gjitha s

  Viti 1 prill 08:48
  3.500 €
 • 6 foto
  C-Class 2008 Portobagazh 220 nafte Automat 9000 €
  Vetura

  C-Class 2008 Portobagazh 220 nafte Automat 9000 €

  Shitet Mercedes C-Class 220 nafte Portobagazh. Makina ka 210000 km dhe eshte e kompletuar me opsion

  Viti 1 prill 06:39
  9.000 €
 • 6 foto
  Mercedes C-Class 2008 SW 220 nafte Automat 9000 €
  Vetura

  Mercedes C-Class 2008 SW 220 nafte Automat 9000 €

  Tirane ,Shitet Mercedes C-Class 2008 me portobagazh , 2.2 nafte ,kambio Automatike ,sedilje lekure ,

  Viti 1 prill 06:39
  9.000 €
 • 3 foto
  bmw okazion
  Vetura

  bmw okazion

  bmw 330d luk m pakete shum e shpejte super gjendje e gatshme per xhdo lloj prove nga ana juaj vetem

  Viti 31 mars 06:54
  7.800 €