Vetura
Viti

Acura | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Gjenerator 8kw
  Vetura

  Gjenerator 8kw

  Shes gjeneratorin 8 kw benzin me gjendje prefekte. 3 fazor dhe monofaz

  Viti 20 tetor 08:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf5
  Vetura

  Golf5

  Ne gjendjee te rregullt nuk ka nevoj per investim as ni cent nuk bojm ndrrimee.

  Viti 6 qershor 09:53
  5.300 €
 • 5 foto
  Traktorr 539
  Vetura

  Traktorr 539

  shes traktorr 539 viti i prodhimit 1989

  Viti 11 prill 14:22
  Me Marrveshje