Vetura
Viti

BMW | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim
  Vetura

  Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim

  Shitet BMW 116 2.0 Diesel e vitit 2011 me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dh

  Viti Dje, 16:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM
  Vetura

  Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM

  Shitet BMW X5 M-Pacet 35D X-Drive i vitit nfund 2010 me 165 mij KM te Garantuara me 7 shpejtsi 286 P

  Viti Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 Automatik me 286 ps i regjistruar ne RKS Vetura permban camera dy

  Viti Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane
  Vetura

  Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

  Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik tiptronik E Zvicrres Me dogane Homologim dy qelsa libra ser

  Viti Dje, 16:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik Panoram
  Vetura

  Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik Panoram

  Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik Tiptronic me Panoram me libra servisit dy qelsa gomat e rej

  Viti Dje, 16:21
  6.500 €
 • 7 foto
  Bmw 530 m paket dizell 249 ps
  Vetura

  Bmw 530 m paket dizell 249 ps

  Shes bmw M paket brenda automatik dizell ka 249 ps ne gjendje shum te mir vetura eshte me targa gje

  Viti 18 nëntor 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HaxhaAutos24H Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident
  Vetura

  HaxhaAutos24H Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Viti 15 nëntor 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW E34 2.0 benzin
  Vetura

  BMW E34 2.0 benzin

  shes bmw e34 2.0 benzin ne gjendje te rregullt rixistrim 1 Vit Boj ndrrim me vetur me te vogel

  Viti 17 tetor 22:18
  1.600 €
 • 0 foto
  shes BMW 118 dizel automatik
  Vetura

  shes BMW 118 dizel automatik

  shitet bmw 118 dizell 2.0 ne fund te 2008 posedon Automatik Facelift klim funksionale senzora parkin

  Viti 15 tetor 18:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes bmw 320 dizell Automatik regj.9 muj 2006
  Vetura

  shes bmw 320 dizell Automatik regj.9 muj 2006

  shes bmw 320 dizell ne fund te 2005 posedon Automatik klim funksionale senzora parkimi regjistrim 9

  Viti 15 tetor 18:17
  6.700 €
 • 10 foto
  Bmw 730D
  Vetura

  Bmw 730D

  Shitet bmw 730D dizel 2009 ne gjendje prefekte dy par fellne te veres nfoto 20col te dimrit 18 col m

  Viti 4 tetor 18:20
  18.000 €
 • 11 foto
  Shes Veturen BMW 530 M-paket Mrena
  Vetura

  Shes Veturen BMW 530 M-paket Mrena

  Shes BMW 530 M-paket Mrena Motorr i modelit Twinpowerturbo 258ps * Viti i prodhimit 2011 * Auto

  Viti 3 tetor 21:59
  15.500 €
 • 3 foto
  Bmw 316 vp 2013
  Vetura

  Bmw 316 vp 2013

  Shitet bmw 316 viti i prodhimit 2013 me dogan kilometrat e sigurta

  Viti 22 shtator 16:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes BMW 118 dizel automaik
  Vetura

  shes BMW 118 dizel automaik

  shitet bmw 118 dizell 2.0 ne fund te 2008 posedon Automatik Facelift klim funksionale senzora parkin

  Viti 16 shtator 17:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet bmw e46 2.0 dizel 2003
  Vetura

  shitet bmw e46 2.0 dizel 2003

  shes bmw 320 dizel ne gjendje perfekte full opcion ni pronar nks info 044913489

  Viti 16 shtator 15:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent shiten kauqt tri pa perdor hiq 300€
  Vetura

  Urgjent shiten kauqt tri pa perdor hiq 300€

  Shiten pa perdor hiq 3 3 2 jan

  Viti 9 shtator 23:25
  300 €
 • 11 foto
  Bmw X3 XDrive,Automatik2.0,i ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Bmw X3 XDrive,Automatik2.0,i ardhur nga Zvicra

  Shitet BMW X3 2.0 Diesel Xdrive,,Navi tmadh,i ardhur nga Zvicra me gjendje perfekte,Pa doganè autom

  Viti 8 shtator 20:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw 320 d Automatik 9 muj regji. Viti 06
  Vetura

  Bmw 320 d Automatik 9 muj regji. Viti 06

  Shes bmw 320 dizel ne fund te 2005 Posedon Automatik tiptronik Klim atronik 9 muj rke Fellne me go

  Viti 5 shtator 19:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet BMW 320 2.0 D Automatik Me Dogan 2009
  Vetura

  Shitet BMW 320 2.0 D Automatik Me Dogan 2009

  Shitet BMW 320 Dizel 2.0 Automatik viti 2009 i ardhun nga zvicerra me Dogan Homologim te paguar 044

  Viti 4 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 525 Dizel viti 2002 Manuel 5 Shpejsi
  Vetura

  Shitet BMW 525 Dizel viti 2002 Manuel 5 Shpejsi

  Shitet BMW 525 Dizel viti 2002 Manuel 5 Shpejsi i regjistruar RKS deri me 20/06/2020 BMW ja ka klime

  Viti 1 shtator 12:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010
  Vetura

  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010

  BMW 520d M-paket optik facelift Vetura ka ulset lekur dhe me nxemje komandat ne timon navigacion t

  Viti 30 gusht 18:38
  9.690 €
 • 6 foto
  Shitet Bmw e36 318i
  Vetura

  Shitet Bmw e36 318i

  Shitet bmw 318 ne gjendje shum te mir posedon abes klim 180xxx matorri 1.8 benxin plin regjistrim 9

  Viti 29 gusht 21:03
  1.700 €
 • 7 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2002 Automatik Tiptronike RKS I Skaduar dhe permban te gjitha opsionet

  Viti 27 gusht 18:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BMW 320 Dizel Automatik 2009 Me Dogane
  Vetura

  Shitet BMW 320 Dizel Automatik 2009 Me Dogane

  Shitet BMW 320 Dizel viti 2009 Automatik e ardhun nga zvicrra me Dogane Homologim me te gjitha opsio

  Viti 25 gusht 14:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW x5 E53 3.0d
  Vetura

  Shitet BMW x5 E53 3.0d

  Per me shum informata rreth makines mundeni me kontaktu ne numer te telefonit ne viber ose whatsapp

  Viti 23 gusht 17:13
  6.350 €
 • 11 foto
  SHITET BMW 120 2.0 DIZEL 2007 MANUEL 6SHPEJTSI
  Vetura

  SHITET BMW 120 2.0 DIZEL 2007 MANUEL 6SHPEJTSI

  shitet bmw 120 2.0 dizel 2007 ne gjendje shum tmir teknike dhe optike e rujtne si mrena dhe jasht po

  Viti 21 gusht 09:00
  5.900 €
 • 5 foto
  Shitet Serra 15x6x2.8
  Vetura

  Shitet Serra 15x6x2.8

  Shitet serra me gjatsi 15m gjeresi 6m dhe lartsi 2.8m

  Viti 20 gusht 22:15
  225 €
 • 10 foto
  BMW 320 2.0 DIZEL REGJISTRIM 5 MUJ
  Vetura

  BMW 320 2.0 DIZEL REGJISTRIM 5 MUJ

  Shes bmw ne gjendje shum te mir i rujshem maksimalisht serviset e kryne posedon: klimatronic, bord c

  Viti 20 gusht 10:45
  5.900 €
 • 11 foto
  BMW 320d Touring high complectation.
  Vetura

  BMW 320d Touring high complectation.

  for sale (driven with OSCE diplomatic plates, not customs cleared). High complectation with 184 HP.

  Viti 19 gusht 07:53
  15.000 €
 • 5 foto
  BMW E61 525D M
  Vetura

  BMW E61 525D M

  Shes BMW 525 ne gjendje shum te mir Ska nevoj per as nje investim Çmimi me marrveshje

  Viti 18 gusht 12:02
  5.800 €
 • 0 foto
  Shes BMW e61 525D M
  Vetura

  Shes BMW e61 525D M

  Shes veturen bmw e61 kombi vetura esht ne gjendje shum te mir Ska nevoj per as ni investim... per Ko

  Viti 18 gusht 10:30
  5.800 €
 • 3 foto
  pjes BMW 318
  Vetura

  pjes BMW 318

  shes pjes per bmw me ni interier shum te mir , fellna

  Viti 17 gusht 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 325
  Vetura

  Bmw 325

  Shes bmw 325 2.5 Benzin bej dhe ndrrim me vetura por vetem me 4 dyr.

  Viti 8 gusht 13:34
  2.000 €
 • 10 foto
  BMW 320 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI RKS 6 MUJ
  Vetura

  BMW 320 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI RKS 6 MUJ

  Shes bmw ne gjendje shum te mir i rujshem maksimalisht serviset e kryne posedon: klimatronic, bord c

  Viti 6 gusht 13:55
  5.900 €
 • 10 foto
  Bmw 730 2009 e ardhur nga zvicra
  Vetura

  Bmw 730 2009 e ardhur nga zvicra

  Bmw eshte ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra 730 pra 3.0 diesel bmw ja eshte full opsion gji

  Viti 4 gusht 11:06
  13.900 €
 • 0 foto
  Blej vetur deri ne 3000 euro me pare kesh
  Vetura

  Blej vetur deri ne 3000 euro me pare kesh

  Blej vetur deri ne 3000 euro me pare kesh. Ju lutem qmimin edhe fotot mi dergoni ne viber! Ju falem

  Viti 31 korrik 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  BMW 525D 2004 Pa regjistrim

  Viti 29 korrik 01:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 320 2.0 DIZEL 2007 RKS 6 MUJ
  Vetura

  BMW 320 2.0 DIZEL 2007 RKS 6 MUJ

  Shes bmw ne gjendje shum te mir i rujshem maksimalisht serviset e kryne posedon: klimatronic, bord c

  Viti 22 korrik 11:19
  6.700 €
 • 10 foto
  BMW 320 E46 2.0 DIZEL RKS 4 MUJ
  Vetura

  BMW 320 E46 2.0 DIZEL RKS 4 MUJ

  Shes bmw ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon: klimatronic, bord computer, komanda ne vol

  Viti 20 korrik 19:33
  3.500 €
 • 7 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Vetura

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Viti 17 korrik 16:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makina bmw
  Vetura

  makina bmw

  Ngjyra: argjend Përshkrimi i ngjyrës l: argjendi akullnajor Ngjyra e brendshme metalike: NevadaBeige

  Viti 16 korrik 00:11
  3.000 €
 • 8 foto
  bmw 320 benzin 2.0
  Vetura

  bmw 320 benzin 2.0

  shes bmw ne gjendje te rregullt i ardhur prej zvicres nr:044828019 viber

  Viti 13 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 320d 2002
  Vetura

  BMW 320d 2002

  BMW 320 dizell viti i prodhimit 2002 kubikazhi 2.0 184ps transmetuesi manual me 5 shpejtsi ngjyra e

  Viti 5 korrik 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 116 2.0 DIZE FACELIFT DOGAN+HOMOGOLIM
  Vetura

  BMW 116 2.0 DIZE FACELIFT DOGAN+HOMOGOLIM

  shitet bmw 2.0 dizel e sapo doganuar+ homologim viti 2009 facelift 2 qelsa 6 shpejtsi Libra servisi

  Viti 29 qershor 16:51
  6.900 €
 • 4 foto
  Bmw Delfin 318 1.8Benzin
  Vetura

  Bmw Delfin 318 1.8Benzin

  Bmw eshte ne gjendje shume te mire , i ka te ndrrume trapat perpara/permas , gurthnet e ndrrume te 4

  Viti 27 qershor 07:19
  1.200 €
 • 8 foto
  Bmw 2.0 diesel PA DOGAN
  Vetura

  Bmw 2.0 diesel PA DOGAN

  Bmw seria 1,motor 2.0 diesel,Km té kaluara 189970 me libra servisi Km tê garantuara,Aux,Tempomat,Kar

  Viti 26 qershor 15:39
  9.500 €
 • 3 foto
  Bmw 325 2.5
  Vetura

  Bmw 325 2.5

  Shes bmw 325 2.5 benzin bej ndrrim edhe me vetura tjera por vetem me 4 dyr

  Viti 20 qershor 12:08
  2.400 €
 • 5 foto
  Shitet BMW X3
  Vetura

  Shitet BMW X3

  Shitet vetura Bmw X3 2.0D xDrive Viti prodhimit 2012 Pa dogan Ne gjendje shum t\'mir me lib

  Viti 16 qershor 12:10
  13.500 €
 • 5 foto
  Shitet bmw e30 320i amo matorrin 2.4 TD
  Vetura

  Shitet bmw e30 320i amo matorrin 2.4 TD

  Shitet bmw e30 kock 320i me matorr 2.4 turbo diesel(TD) ne trapa kosha e mir e qlajmruar per me shu

  Viti 14 qershor 19:19
  1.100 €
 • 2 foto
  Shitet BMW urgjent
  Vetura

  Shitet BMW urgjent

  Shitet BMW ne gjendje te rregullt 1.8 plin/benzin viti 1993, te interesuarit kontakt. +38349321007

  Viti 14 qershor 12:04
  700 €