Vetura
Viti

Chrysler | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Chrysler Voager 7 ulse, dizell Viti 2004
  Vetura

  Shitet Chrysler Voager 7 ulse, dizell Viti 2004

  Shes Chrysler Voager i vitit 2004. Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe riparim te sapok

  Viti 8 shtator 08:24
  3.500 €
 • 2 foto
  Pjese Chrysler voyagar
  Vetura

  Pjese Chrysler voyagar

  shes pjese diesel

  Viti 1 prill 06:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Veture
  Vetura

  Veture

  Shitet vetura ne gjendje prefekte,arsyeja e shitjes eshte nderruesi i shpejtesis me duhet Automatic,

  Viti 31 mars 07:27
  8.000 €