Vetura
Viti

Jeep | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shitet Jeep
  Vetura

  Shitet Jeep

  Pres bleres serioz.

  Viti 25 prill 19:51
  5.800 €
 • 3 foto
  Shitet Jeep grande cheroke
  Vetura

  Shitet Jeep grande cheroke

  Shitet Jeep Grande Cheroke i vitit 2008 4x4 3.0 diesel 200 mij km te garantuara Shumm i ruajtun si

  Viti 3 prill 21:17
  9.000 €
 • 3 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shes dhe boj ndrrim veturen jeep ne gjendje prefekte 2.7 cdi 2004 automatik lekur brenda 1 vit regji

  Viti 31 mars 12:41
  5.500 €