Vetura
Viti

Land Rover | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

  Shitet Range Rover 2.7 Diesel HSE sport paket i vitit 2005 vetura eshte komplet e servisuar ngjendje

  Viti Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Land Rover 2.0 dizel motor bmw 4x4 viti 2001 klim
  Vetura

  Land Rover 2.0 dizel motor bmw 4x4 viti 2001 klim

  Shitet ndrrohet Land Rover 2.0 dizel motor bmw viti 2001 Regjistrim i skadum posedon klim airbeg Se

  Viti 29 gusht 15:42
  3.200 €
 • 9 foto
  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel HSE viti 2005 Automatik i Regjistruar deri me 20.09.2019 libra servisit

  Viti 8 korrik 10:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Range Rover Sport
  Vetura

  Range Rover Sport

  Ranger Rover Sport 3.0 TDV6 HSE Viti i prodhimit me 11.2011 Full opsione , kamera 360 shkall I ard

  Viti 17 qershor 16:19
  16.900 €
 • 9 foto
  RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY HSE AUTOMAT
  Vetura

  RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY HSE AUTOMAT

  Range Rover autobiography full opcion 3.0 dizell automatik model 2011 HSE sport. Sistem airmatik m

  Viti 23 prill 18:38
  17.900 €
 • 5 foto
  Land Rover -06
  Vetura

  Land Rover -06

  Shitet range rover Full opcion Tel 044496930

  Viti 3 prill 00:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Range Rover 2.7d full opsion
  Vetura

  Shes Range Rover 2.7d full opsion

  Shess Range Rover n gjendjee t rregullt full opsion tel:45100039 Viber.+38345100039

  Viti 2 prill 23:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Range rover sport i ardhur nga zvicra i pa doganuar shum ne gjendje te mir bejm edhe ndrrim 0

  Viti 2 prill 16:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LANDROVER DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT
  Vetura

  LANDROVER DEFENDER 130 TDI; DHE 110 TDI ASHT SHIT

  TE DYTE JAN PREFEKTË TE MIRË 2,5TDI; DEFENDERI 130 ME RIMORKIO ASHTE 11500 EURO 110 PA RIMORKIO ASHT

  Viti 31 mars 16:43
  12.000 €