Vetura
Viti

Opel | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 7 ulse
  Vetura

  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 7 ulse

  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 me 7 ulse vetura permban klimen tronike navigacion tmadh pul

  Viti Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik 2011 CH
  Vetura

  Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik 2011 CH

  Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik i vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar ng

  Viti Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Opel Corza 1.3 Dizel Viti 2009 Dogan Homolo
  Vetura

  Shitet Opel Corza 1.3 Dizel Viti 2009 Dogan Homolo

  Shitet Opel Corza 1.3 Dizel viti 2009 I ardhun nga zvicrra kilometetra 160 mi me liber servisit dy q

  Viti Sot, 16:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI 4*4Automatik Viti 2007
  Vetura

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI 4*4Automatik Viti 2007

  Shitet Opel Antara CDTI Viti 2007 Automatik Tiptronik 4*4 i ardhun nga zvicrra regjistrimi i par ne

  Viti Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZAFIRA DIZELL1,9 ULSE 7 E ARDHUR NGA ZVICRA automa
  Vetura

  ZAFIRA DIZELL1,9 ULSE 7 E ARDHUR NGA ZVICRA automa

  shes opel zafiren 1,9 dizell automatik ne gjendje shum te mira ka te kaluara 218000 km shum

  Viti 12 nëntor 14:28
  3.700 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2010 me Dogan nga CH
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2010 me Dogan nga CH

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI e vitit 2010 me Dogan e Homologim e importuar nga zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti 12 nëntor 14:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004
  Vetura

  Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004

  Shitet opel zafira 1.8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej

  Viti 10 nëntor 10:56
  3.000 €
 • 5 foto
  pjes Opel Aster G kabriolet
  Vetura

  pjes Opel Aster G kabriolet

  shes pjes per aster kabriolet 2.2 benzin Automatik

  Viti 3 nëntor 14:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet opel astra j 1.7 dizel me dogan viti 2010
  Vetura

  shitet opel astra j 1.7 dizel me dogan viti 2010

  shes opel astra 1.7 j dizel ne fund te 2010 posedon dogan homologim te paguar ne gjendje super te m

  Viti 15 tetor 18:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi

  Shitet opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar ne RKS deri nfund vitit perm

  Viti 15 tetor 08:24
  4.950 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Corza 1.4 Benzin viti 2010 Dogan Homol
  Vetura

  Shitet Opel Corza 1.4 Benzin viti 2010 Dogan Homol

  Shitet Opel Corza 1.4 Benzin viti 2010 i ardhun nga zvicrra me dogan homologim te kryer me libra ser

  Viti 14 tetor 13:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel Astra Cosmo 1.8 140 Ps
  Vetura

  Opel Astra Cosmo 1.8 140 Ps

  Vetura eshte porositur special ne Zvicerr nga pronari aktual (dmth eshte vozitur vetem nga nje shofe

  Viti 10 tetor 12:58
  6.000 €
 • 5 foto
  opel Zafira 1.9 cdi 7 ulse 2006
  Vetura

  opel Zafira 1.9 cdi 7 ulse 2006

  shes opell zafiren 1.9cdi.2006. 7 ulse vetur faniljare tregtar sjam baj ndrrim me gollf 5

  Viti 4 tetor 17:04
  1 €
 • 9 foto
  Opel Combo 1.7 dt-03
  Vetura

  Opel Combo 1.7 dt-03

  Opel combo 1.7 motorr japan, Me dogan, 110 000 km

  Viti 28 shtator 16:51
  2.600 €
 • 3 foto
  Shitet Minibus Opell Movano 2.5 CDTi
  Vetura

  Shitet Minibus Opell Movano 2.5 CDTi

  Shitet Opell Movano 2.5 CDTi 18 ulse

  Viti 26 shtator 21:47
  5.500 €
 • 8 foto
  Opel Astra 1.9 Diesel
  Vetura

  Opel Astra 1.9 Diesel

  Shitet Opel Astra 1.9, Diesel Viti i prodhimit 2006, I ardhur nga Zvicrra, Regjistrim edhe 1 vit RKS

  Viti 26 shtator 19:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OPEL ZAFIRA 2.0 TDI ME 7 ULSE RKS 10 MUAJ
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.0 TDI ME 7 ULSE RKS 10 MUAJ

  Shes opel zafira 2.0 tdi 2001 me 7 ulse ne gjendje shum te mir e pastert si mrena dhe jasht e servis

  Viti 26 shtator 11:03
  3.400 €
 • 5 foto
  Opel combo 1.7
  Vetura

  Opel combo 1.7

  Shitet opel combo 1.7 dizel ne gjendje shum te mir goma te mira i posa rigjistruar

  Viti 23 shtator 11:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet opel vectra 1.6 benzin URGJEND
  Vetura

  Shitet opel vectra 1.6 benzin URGJEND

  Shitet opel vectra 1.6 benxin krejt ne gjendje te rregullt mundeni me kontaktu dhe ne viber +383 44

  Viti 22 shtator 11:36
  1.050 €
 • 4 foto
  Shes astre g ne xhendje shum te mire
  Vetura

  Shes astre g ne xhendje shum te mire

  Shes astre ne xhendje shum te mire e sapo servisum 1.8 benzin automatik me klim abs centrall me dir

  Viti 21 shtator 22:24
  3.100 €
 • 0 foto
  ahea opel meriva 1.7 cdti viti 2009
  Vetura

  ahea opel meriva 1.7 cdti viti 2009

  shes opel meriva 1.7 cdti ne fund te 2009 posedon klim atronik senzora parkimi navigacion te madh go

  Viti 19 shtator 17:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel astra h 1.7
  Vetura

  Opel astra h 1.7

  Shes opel astra 1.7 Vetura i ka gjith opsonit funksone 1 vjet regjistrim Klim gumat te reja Hargji

  Viti 15 shtator 23:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel corsa d
  Vetura

  Opel corsa d

  Shitet opel corsa d 1.4 benzin osht ne gjendje te rregullt ka 1 vjet rexhistrim osht i ardhun prej g

  Viti 15 shtator 08:29
  4.600 €
 • 3 foto
  Opel astra h 1.7
  Vetura

  Opel astra h 1.7

  Shes opel astra h 1.7 Esht ne gjendje shum tmir I punojn gjithat qka i vyn kerrit Hargjime i ka shu

  Viti 14 shtator 12:25
  3.800 €
 • 6 foto
  Shitet Omega Vauxhall Anglez 2.0 vp 2002
  Vetura

  Shitet Omega Vauxhall Anglez 2.0 vp 2002

  Shitet - ndrrohet Omega Vauxhall vp 2002 2.0 plin-benzin. Vetura asht tipit Anglez , regjistrim 5 m

  Viti 12 shtator 20:51
  1.400 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 2.0 DIESEL VITI NE FUND 99 RKS 10 MUAJ
  Vetura

  OPEL ASTRA 2.0 DIESEL VITI NE FUND 99 RKS 10 MUAJ

  OPEL ASTRA CDX 2.0 DIESEL VITI NE FUND 99 I REGJISTRUAR 10 MUAJ NE GJENDJE PERFEKTE 190 KM POSEDON

  Viti 10 shtator 18:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Opel Vectra 2.2 Dizel viti 2002 Manuel
  Vetura

  Shitet Opel Vectra 2.2 Dizel viti 2002 Manuel

  Shitet Opel vectra 2.2 Dizel viti prodhimit 2002 Manuel 5 shpejsi klimen funksionale ulse me likur e

  Viti 10 shtator 07:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet opel astra 2005 nafte
  Vetura

  shitet opel astra 2005 nafte

  shitet opel astra 2005 ne gjendje shume te mire.

  Viti 9 shtator 22:07
  3.200 €
 • 6 foto
  Shitet vetura Opel insigna 2011
  Vetura

  Shitet vetura Opel insigna 2011

  Shitet vetura ✅Opel Insigna Ne gjendje teper t\'mirë E ardhun nga Franca Vetura esht pa Dogan V

  Viti 9 shtator 20:34
  6.300 €
 • 10 foto
  OPEL VECTRA 2.2 DIZEL GTS REGJISTRIM 8 MUJ
  Vetura

  OPEL VECTRA 2.2 DIZEL GTS REGJISTRIM 8 MUJ

  Shes vektren ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon : klim funksjonale, bord computer, navi

  Viti 9 shtator 13:03
  2.950 €
 • 5 foto
  Opel Ascona 2.0 benzin/plin
  Vetura

  Opel Ascona 2.0 benzin/plin

  makina në gjendje funksionimi, jo e regjistruar, ka gaz.

  Viti 7 shtator 09:48
  550 €
 • 7 foto
  opel combo me klim
  Vetura

  opel combo me klim

  shitet opel combo 1.7 cdti me pa dogan

  Viti 2 shtator 10:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.2 B ME KLIM RKS 2 MUJ
  Vetura

  OPEL CORSA 1.2 B ME KLIM RKS 2 MUJ

  Shes corsen ne gjendje shum tmir i rujshem si mrena edhe jasht posedon: klima ac, centrall, bord com

  Viti 29 gusht 23:46
  2.400 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Vectra 2.2 CDTI 2002 RKS
  Vetura

  Shitet Opel Vectra 2.2 CDTI 2002 RKS

  Shitet Opel Vectra 2.2 CDTI diesel i vitit 2002 manual me 5 shpejtsi me RKS me klimatronik ne gjendj

  Viti 29 gusht 19:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet opel vectra benzin RKS URGJEND
  Vetura

  Shitet opel vectra benzin RKS URGJEND

  Shitet opel vectra benzin 1.6 benzin per ma shum mendeni me kontaktu dhe ne viber +383 44 854 479

  Viti 26 gusht 15:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL CORSA 1.4 BENZIN ME DOGAN+HOMLOGIM 2009 ??
  Vetura

  OPEL CORSA 1.4 BENZIN ME DOGAN+HOMLOGIM 2009 ??

  shitet opel corsa 1.4 benzin me dogan + homologim te pagume e ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte

  Viti 25 gusht 17:38
  4.750 €
 • 9 foto
  Shes opell corza 1.3 dizell cdti viti 2006
  Vetura

  Shes opell corza 1.3 dizell cdti viti 2006

  Shes opell corza 1.3 dizell cdti viti 12.12.2006 rks edhe 1 muj me klim funksionale i paqt si mrena

  Viti 24 gusht 17:10
  3.250 €
 • 9 foto
  OPEL CORSA 1.7 DIZEL ME KLIM RKS 6 MUJ
  Vetura

  OPEL CORSA 1.7 DIZEL ME KLIM RKS 6 MUJ

  Shes opel corsen ne gjendje shum te mir i rujshem si mrena edhe jasht posedon: klimatronic funksjona

  Viti 22 gusht 14:18
  2.900 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.8 BENZIN
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.8 BENZIN

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt Opel Astra 1.8 Benzin viti 2000 posedon klim si dhe regjistrim R

  Viti 22 gusht 10:09
  2.700 €
 • 8 foto
  OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN AUTOMATIK 99 RKS 5 MUAJ
  Vetura

  OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN AUTOMATIK 99 RKS 5 MUAJ

  SHES OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN AUTOMATIK 99 NE GJENDJE PERFEKTE E PASTERT MRENA DHE JASHT POSEDON REX

  Viti 20 gusht 18:42
  2.100 €
 • 6 foto
  opel combo me klim me 5 ulese
  Vetura

  opel combo me klim me 5 ulese

  shes opel combo ne gjendeje te mire me 5 ulese me klim central abees etj viti 2003

  Viti 20 gusht 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2002 KLIM FUNKSIONALE
  Vetura

  SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2002 KLIM FUNKSIONALE

  SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN NE GJENDJE PERFEKTE SHUM E RUISHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON KLIM FUNK

  Viti 19 gusht 09:24
  3.100 €
 • 2 foto
  opel astra per pjes
  Vetura

  opel astra per pjes

  shes pjes per opel astra me qmim shum te volitshem vetura eshte ne gjendje perfekte

  Viti 16 gusht 23:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  opel combo me klim 2007
  Vetura

  opel combo me klim 2007

  shitet opel combo isapo ardhur ne gjendeje shum te mire klim central abees dritaret me rryme goma te

  Viti 16 gusht 09:47
  2.200 €
 • 8 foto
  ??KORSA SHITET BENXIN 1.0*SERIES -2000- TOP??
  Vetura

  ??KORSA SHITET BENXIN 1.0*SERIES -2000- TOP??

  🚘-KORSA ĒSHT 1.0 BENXINË⚙️SERIES *2000*📍 SHUM MIR🔥KORIZION SKA KERKUN🚘 ULE KAISHA + KORP

  Viti 15 gusht 10:52
  1.200 €
 • 4 foto
  Corsa D
  Vetura

  Corsa D

  Shitet corsa d 1.4 benzin viti prodhimit 2010 e sapo doganuar dhe rexhistruar para 1 muji 79 mij km

  Viti 14 gusht 10:24
  4.900 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 RKS 9 Muaj
  Vetura

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 RKS 9 Muaj

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 Automatik i posa doganuar regjistruar i Ardhun prej zvicrres m

  Viti 14 gusht 08:02
  7.500 €
 • 6 foto
  opel combo
  Vetura

  opel combo

  shes opel combo ne gjendeje shum te mire 1.7 dti motorr japan

  Viti 10 gusht 18:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES OPEL VECTRA 1.6 REXHESTRIM
  Vetura

  SHES OPEL VECTRA 1.6 REXHESTRIM

  Shes Opel vectra asht pak e vrame aksitet 1.6 rexhestrim pot info 044-956-865

  Viti 7 gusht 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  opel zafira
  Vetura

  opel zafira

  opel zafirra 2006 ni vit regjistrim 1.9 dizell 7 ulse

  Viti 4 gusht 17:48
  Me Marrveshje