Vetura
Viti

Smart | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Smart (Fortwo)
  Vetura

  Smart (Fortwo)

  Shitet Smart (Fortwo) viti i prodhimit ne fund te 2011 , I servisuar dhe gjithqka ne rregull , regj

  Viti 26 shtator 20:58
  5.500 €
 • 0 foto
  Smar
  Vetura

  Smar

  Shes smartin ne gjendje te mir pa dogan

  Viti 20 shtator 13:24
  900 €
 • 0 foto
  Shitet smarti 600 cc
  Vetura

  Shitet smarti 600 cc

  Shitet smarti 600 cc ne gjendje perfekte me 4 goma rezerv te dimrit per me shum kontaktoni ne numrin

  Viti 7 shtator 09:47
  2.500 €
 • 0 foto
  Smart për pjes
  Vetura

  Smart për pjes

  Shes Smart për pjes

  Viti 9 gusht 18:26
  1.000 €
 • 2 foto
  Smart 2002
  Vetura

  Smart 2002

  Shes veturen smart ne gjendje te rregullt pa dogan 600cm2 40kw 96000km

  Viti 22 korrik 22:41
  1.200 €
 • 0 foto
  Smart 2002, 600 kobik, benzin Tiptronik 10 muj RKS
  Vetura

  Smart 2002, 600 kobik, benzin Tiptronik 10 muj RKS

  shitet smarti tiptronik, benzine 600 kobik, 10 Muaj Regjistrim viti i prodhimit 2002 gjendja per

  Viti 3 prill 09:09
  1.900 €