• oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Tu je rešitev . denar v vaš račun v manj kot 72 ur , je ponudba velja za vse pošteni ljudje. Zdaj, ta možnost je na voljo, da vam pomaga priti v neposredni stik z investitorji verjetno, da vas spreml

  1.000 €
  Përmet
  Dje, 18:10
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Përmet
  Dje, 11:27
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  1.000 €
  Tepelenë
  Dje, 08:43
 • PANORAMA E220 CDI Avantgarde

  PANORAMA E220 CDI Avantgarde

  Makina eshte ne gjendie perfekte....per me shum info kondaktoni ne nr e tel::0692415209

  7.200 €
  Gjirokastër
  22 nëntor 16:55
 • Ford Fiesta 1.4 benzin gaz nderrohet

  Ford Fiesta 1.4 benzin gaz nderrohet

  Shitet ford fiesta 1.4 benzin gaz ne gjendje super t mire Makines nuk i mungon asgje me goma shume t mora vajrat filtrat te gjitha te nderruara makina nuk ka nevoje per asnje gje Nuk ka gervishtje s

  2.500 €
  Gjirokastër
  22 nëntor 15:34
 • I ri i markës Apple iphone x 256gb në dispozicion

  I ri i markës Apple iphone x 256gb në dispozicion

  Të gjitha prodhimet tona janë krejt të re, 1. Aksesorë të plotë (të paketuara mirë dhe të mbyllura në kutinë origjinale të Kompanisë) 2. Phones janë Fabrika e hapur / sim falas. 3. Brand new (prodhues

  800 €
  Përmet
  22 nëntor 08:16
 • SHITET ( Super Makine ) Kategoria - B-Class

  SHITET ( Super Makine ) Kategoria - B-Class

  SHITET ( Super Makine ) Kategoria - B-Class 200 Viti Prodhimit - 2006 Trasmetuesi - Automatik tip Tronik Km Origjinale me Liber - 208.000 Xhama te Zinj Origjinale Sallon Lekure Krem shume i paster Kl

  7.800 €
  Gjirokastër
  21 nëntor 22:45
 • Opel Combo

  Opel Combo

  Shitet opel combo 1.7 naft super ne gjendje.me goma te reja sherbimet te bera taksa te sapo prera.mund ta provoni ku te deshironi.shitet per arsye mosperdorimi

  2.400 €
  Gjirokastër
  21 nëntor 20:55
 • Iveco turbo daily 40-15

  Iveco turbo daily 40-15

  shitet iveco daily 40-10 turbo daily motor 2800 turbo intercooler makina posedon bord kontrroli abs dopio gom dy dyer anesore karoceri 5m te gjat makina eshte seria e 97 e dal ne qarkullim ne vitin 20

  1.300 €
  Gjirokastër
  21 nëntor 07:34
 • Seat Ibiza benzin

  Seat Ibiza benzin

  Makina eshte shum ne gjendje perfekte.eshte me sallon prej kamoshi tapiceri te reja.me llamba komplet led sic i shikoni ne foto.eshte benzin gaz 1.4kush eshte i nteresuar te komunikoj ne nr e tel.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  20 nëntor 23:45
 • Lop

  Lop

  Shes 20 lop mali

  70.000 Lek
  Përmet
  20 nëntor 12:57
 • E class 270 cdi full opsion

  E class 270 cdi full opsion

  E class 270 cdi 2001, me dokumenta te prera per 1 vit, ska asnje gervishej, sherbimet e bera ne kohe, brenda sediljet me meshin dhe me ngrohje, me baxha xhami, me te gjitha opsionet qe ka nje benz ful

  4.300 €
  Gjirokastër
  20 nëntor 09:55
 • Golf 4 (1.4 benzin)

  Golf 4 (1.4 benzin)

  Makina eshte ne gjendje te mire dhe eshte gati per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.

  2.000 €
  Gjirokastër
  19 nëntor 23:55
 • Shes makine

  Shes makine

  Shes makine focus viti2004 me letra deri tetor 2018,motor nafte 1.9 tdci

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  19 nëntor 19:34
 • Lop

  Lop

  Shes 20 krere Lop vendi te mbajtura mire te reja ne mosh.. Kulosin ne natyre jo regjim stallor. Shiten per arsye emigrimi.

  75.000 Lek
  Përmet
  18 nëntor 12:28
 • qen

  qen

  Shes qen per ruajte kopeje. Delesh ose dhish.

  80 €
  Gjirokastër
  18 nëntor 11:58
 • Farme

  Farme

  Shitet farme me regjim stallor me dele spanjolle e races Assaf. 350 jane dele edhe 25 jane dashe. Te gjitha makinerit jane tipi i fundit edhe inverder qe nuk harxhojne shume korend.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  17 nëntor 09:53
 • Kingston HyperX Blu 1x4gb ddr3 1600 mhz

  Kingston HyperX Blu 1x4gb ddr3 1600 mhz

  Kingston HyperX Blu 1x4gb ddr3 1600 mhz

  30 Lek
  Gjirokastër
  17 nëntor 02:26
 • shiten bokse

  shiten bokse

  shiten bokse.800 mij lek

  700 €
  Përmet
  16 nëntor 22:17
 • Mercedes benz 410d 17+1

  Mercedes benz 410d 17+1

  makina eshte shume paster me kondisioner dhe xhama te zinj t 6 goma e reja dokumenta te paguara deri vitin qe vjen te gjitha sherbimet e kryera . makina ben vetem 20 kilometra ne dite. 5.500.000(5.5

  550.000 Lek
  Përmet
  16 nëntor 19:35
 • markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  600 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:37
 • markë e re Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zgjuar Smartphone

  markë e re Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zgjuar Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  350 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:36
 • markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  500 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:35
 • markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Lexuara Smartphone

  markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  320 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:33
 • markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smartphone

  markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  300 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:32
 • markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbuloi Smartphone

  markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbuloi Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  400 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:31
 • markë e re Asus ROG G75VW, 255gb SSD, Intel Core i7, Gaming Laptop

  markë e re Asus ROG G75VW, 255gb SSD, Intel Core i7, Gaming Laptop

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  500 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:30
 • markë e re Apple Macbook Touch Bar 13 inç model 2017

  markë e re Apple Macbook Touch Bar 13 inç model 2017

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  650 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:26
 • Qen

  Qen

  Shes qen per te ruajtur kope bagetish.

  80 €
  Përmet
  16 nëntor 10:28
 • Farm

  Farm

  Shitet farm me regjim stallor Assaf te ardhura nga spanja. 350 jane femra dhe 25 jane deshe. Te tera makinerit jane teknollogji e fundit dhe inverder ( qe harxhojne shume pak korend )

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  16 nëntor 09:08
 • benz c 1999

  benz c 1999

  makina ne gjendje te mir motor 250 shum e paster si na boja dhe na tapiceria klima xhama te zinj

  2.700 €
  Gjirokastër
  15 nëntor 22:39
 • 2 x usb 16 gb te pa perdorur pa paketim

  2 x usb 16 gb te pa perdorur pa paketim

  jane te rinj te pa perdorur fare

  20 Lek
  Gjirokastër
  15 nëntor 13:27
 • ssd wd green 120 gb e re ne kuti

  ssd wd green 120 gb e re ne kuti

  540 mb write 470 mb read

  70 Lek
  Gjirokastër
  15 nëntor 12:16
 • Okazion

  Okazion

  Toyota yaris perfekte 1000 benzin ,super gjendje ! Shitet ose nderrohet me makine m te madhe ! Kontakt viber whats up

  2.100 €
  Gjirokastër
  15 nëntor 10:35
 • Shiten 200 dele.

  Shiten 200 dele.

  Shiten ne Tepelene 200 dele vendi me 10.000 Leke/secila dhe 10 desh me 12.000 Leke/secili. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0693588992

  2.120.000 Lek
  Tepelenë
  14 nëntor 23:59
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Tepelenë
  14 nëntor 22:07
 • shiten

  shiten

  shiten 4 televizor 42 si dhe 4 ps3

  2.500.000 Lek
  Gjirokastër
  14 nëntor 21:16
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Tepelenë
  14 nëntor 21:00
 • shitet toyota yaris

  shitet toyota yaris

  makina esht ne gjendje shum te mir e gatshme per ca do lloj prove

  2.900 €
  Gjirokastër
  14 nëntor 20:44
 • Shitet KAMIONI.

  Shitet KAMIONI.

  Shitet Kamioni , per cdo gje kontaktoni ne numrin tim te telefonit ; 0684077201.

  100 Lek
  Përmet
  14 nëntor 20:11
 • Shitet Mercedes-Benz Sprinter 208

  Shitet Mercedes-Benz Sprinter 208

  Shitet Mercedes-Benz Sprinter 208 shume pak i perdorur shitet per arsye emigrimi.

  7.500 €
  Gjirokastër
  14 nëntor 16:55
 • Ftohes per cpu cpu cooler

  Ftohes per cpu cpu cooler

  v8 gts cooler master i = me noctua nhd-15 ne ftohje

  100 Lek
  Gjirokastër
  14 nëntor 13:17
 • NISSAN PRIMERA..

  NISSAN PRIMERA..

  Nissan primera : karburanti/Nafte viti /2001..Kubik..2000tdi turbo dizel.. Klima digitale...Xhama elektirk 4 ...Audio Bagaxhier +5 cd komanda te timoni per audio....Dokumenta siguracion deri qershor

  2.300 €
  Gjirokastër
  13 nëntor 22:57
 • Mercedes-benz c220

  Mercedes-benz c220

  Shitet mercedez c 220 viti 2001 me letra te paguara 07 2018 makina eshte ne super gjendje si xhenerike dhe estetike e gatshme per cdo lloj prove makin ka sensor parkimi pilot automatk sensor shiu .va

  4.000 €
  Gjirokastër
  13 nëntor 11:44
 • VW GOLF 4 Motor 1.4 benzine

  VW GOLF 4 Motor 1.4 benzine

  Shes GOLF 4 Viti i Prodhimit 1999 Motori 1.4 benzine Makina eshte ne gjendje shume te mire Mbyllje qendrore Gomat e para te reja Xhamat e pasem te eret origjinal Me dokumenta te regullta per nje vit

  2.300 €
  Përmet
  13 nëntor 08:57
 • Ndroj PS3 me PS2 ose psp

  Ndroj PS3 me PS2 ose psp

  Ps3 jo ne gjendje te mire i mungojne disa pjese ndizet e ndroj me ps2 ose psp duhet te jene ne gjendje te sakt me disqe dhe disa leva .Nqs psp vetem te jet ne gjendje te mire Kontaktoni ne mail

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  12 nëntor 22:16
 • Shitet play station 2

  Shitet play station 2

  Play station i perdorur dy vjet dhe nente kaseta,chip dhe nje doreze .

  160 €
  Gjirokastër
  12 nëntor 18:26
 • OKAZION ! Shitet Iphone 7 matte

  OKAZION ! Shitet Iphone 7 matte

  Shitet Iphone 7 630.000 leke. Celulari eshte blere te Shpresa Al me garanci nje vite para 4 muajsh. Eshte ne gjendje perfekte pa asnje difekt , vetem ka pak gervishtje anesore sic duket te fotua.

  630.000 Lek
  Tepelenë
  12 nëntor 13:16
 • Notebook Asus ROG GL502VM 16GB GTX1060 6GB pari al

  Notebook Asus ROG GL502VM 16GB GTX1060 6GB pari al

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen

  500 €
  Gjirokastër
  10 nëntor 14:36
 • OKAZION, shiten pajisje ne gjendje EKSELENTE

  OKAZION, shiten pajisje ne gjendje EKSELENTE

  1. Aspirator SIEMENS motor+kermill (1.5Hp/230volt) 55.000 leke. 2. Pajisje ekspresi SanMarino prodhim italian (tek grup)+mulli kafeje 125.000 leke. 3.Lavastovilje EUROLINE 40 alfa profesionale 40x40 m

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 nëntor 08:08