Kend Divanesh

Çmimi: 25.000 Lek
Kend Divanesh

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet kend divanesh per sallon, kuzhine + 2 pupa (ndenjese)

Gjendje shume e mire dhe te rehatshem.

Permasat :
210 cm x 200 cm

Cmimi 25.000 lek te reja . I diskutueshem


Shpallje te ngjashme