Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

Çmimi: 1 €
Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

Detajet

Postuar
7 shkurt 19:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Ne sherbejme brenda vendit kodo ndodheni ne sarande korce tirane durrës shkoder deri ne tropoje aktualisht ne pune ne disponojme transport makinash brenda dhe jasht vendit ne bejme dhe transport makinash nga( italia gjermani kroaci malzi kosove bullgari makodoni shiperi itali )te kontektojne kur del i pa disponuar ndodhet jasht venindi merni ne watsap & viber nr 00355(0)695555270