SHITET INSTAGRAM 11.5K FOLLOW SUPER AKTIV

Çmimi: 350 €

Detajet

Postuar
2 janar 17:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet Instagram me 11.5k Follow (97% Shqiptar) ka aktivitet super dhe cdo foto merr 1.5-2.5k Like . Shitet per arsye ekonomike . Cmimi i Diskutueshem
Per kontakt kontaktoni ne instagramin tim ==> @sara_isakuu <== ne instagram


Shpallje te ngjashme